Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

[B5 1,9 TDI AVG] Pierwsza odsłona charakteru gnojówki...

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Zrobiłem parę fotek mojego jeździdła i postanowiłem wrzucić je tutaj, poddając tym samym wygląd aczwórki surowej krytyce. A zatem wieszajcie Koledzy psy lub prawcie komplementy. Nie mam jeszcze zdjęć środka, ale mogę napisać po krótce co jest inside:

1. Szyby prądy

2. Grzane zydle

3. Skóra kiera

4. Klimatronik

Zresztą - zrobię fotki to sami zobaczycie.

b6e2a9f3c111cc6am.jpg d61f5f0bfa434bb2m.jpg 12365443833bfae7m.jpg

ccb58268fe5e9ab2m.jpg 0f50f82f9cd4d846m.jpg

edit by: zdeniu

Opublikowano

sliczniutka mamba :)

Opublikowano

fajna furmanka :biggrin: takie mnie sie podobaja :biggrin:

Opublikowano

Fajne fele

icon_biggrin.gif Zastanawiam sie jak takie duże alusy wpływają na odczyt prędkości, w mojej pisze że max moge wsadzić 16''

autko bardzo mi sie podoba

Opublikowano

zaje fajna :lol:

generalnie nie mam nic przeciwko zagietej koncowce wydechu (ori) ale patrzac na Twoje auto widze w tym miejscu jakas ladna owalna koncowke wydechu, pozdrawiam

Opublikowano

No piekna bardzo :twisted: Przydalo by sie jeszcze szybki - najlepiej lustrzanki - do ciemnego idealnie pasuja !! :biggrin:

Opublikowano

bardzo ładna :biggrin: :a4fan:

Opublikowano

Lookier, masz virusa :question: bo Ci chyba nie chce ruszyć furka na tych kołach.

cały czas sie zastanawiam jakiego psa by tu zawiesić żebyś nie myślał że masz aż takie super auto. ale nie wiem gdzie sie przyczpić bo jednak masz super fure :rolleyes:

Opublikowano
  • Autor
Lookier, masz virusa

140 KM i ok. 300 Nm

Opublikowano

ślicznotka, jaki masz zawias ?

Opublikowano

piekne autko

masz xenony :question: bo na fotce świeci jak xenon ale nie widze sprywskow

Opublikowano
  • Autor
masz xenony

Mam - dokładane, dlatego bez spryskiwaczy.

jaki masz zawias ?

pytasz o firmę, czy obniżenie?

Opublikowano

ciesz się felami póki je jeszcze masz :) Jestem pierwszy w kolejce do odsprzedaży!!

Opublikowano
  • Autor
Jestem pierwszy w kolejce do odsprzedaży!!

Będę je sprzedawał, owszem, jak wyklaruje się kwestia zmiany samochodu...

Opublikowano
Mam - dokładane, dlatego bez spryskiwaczy.

I nikt się tego nie czepia?

Opublikowano

19"... wygrales :D baardzo ladne fele, wzor jak w nowej RS6 ale to chyba nie oryginalne fele z tego modelu?

Opublikowano

ładna ... na zywca jeszcze ładniejsza ..... :twisted:

Opublikowano

fura jak dla mnie to bomba, alusu przekozackie poprostu super :a4fan:

Opublikowano
rob napisał/a:

jaki masz zawias ?

pytasz o firmę, czy obniżenie?

to i to :cool:

Opublikowano

samochód naprawde ładny... brakuje jeszcze chyba tylko Q :) mniami.. gustownie zrobiona..

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.