Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

[B5 1.6 1999] Sedanik 18"NOWE FOTKI po lekkim LIFCIE

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Co tu pisać ogladajcie i komentujcie;](jestem tu nowy a autko mam od 7m-cy)

a4_17.jpga4_3.jpga4_1.jpga4_12.jpg

A w środeczku wygląda tak:):

A4024.jpgA4026.jpg

Zimą przybiera taki wygląd:P

A4_1.jpgA4_4.jpg

Komentujcie nie oszczędzajcie:)Pytania tez mile widziane:) :audi:

Opublikowano

ladna.

Opublikowano

Autko fajne ale własciciel nie lubi czytać regulaminu forum :bicz:

Opublikowano

wlascicel jak juz przeczyta to dalej bedziemy zachwalac jego sliczne autko ;) narazie zamykam

Opublikowano

Ładna i ładne te 18, a chciało Ci się zmieniać kółka żeby zrobić fotki w wersji zima/lato?

Opublikowano

Fajna :wink: 17 w 1,6 rozumiem, ale 18 to juz przesada - chyba wogole nie jedzie ?? :biggrin:

Opublikowano
chyba wogole nie jedzie ??

Nie przesadzaj, jak by nie jeździło to by nie zakładał :biggrin:

Opublikowano

Ładny sedanik,widac że utrzymany,18 tki super :lol:

Opublikowano

super tylko 18 cali i 1.6 to typowy miastowy bulwarowiec :biggrin:, masz obniżone auto? :a4fan:

Opublikowano

też mi się podoba na tych osiemnastkach :cool:

Opublikowano

ładny wozik, na "18 daje rade :a4fan:

poprawiłbym mocowanie ruły..nieładnie wisi :twisted:

Opublikowano

Ładna, kolorek taki jak mój no ale z tą końcowką rury coś zrób bo patrzy w asfalt jak w dieslu :twisted:

Opublikowano

Fajna fajna mi sie podoba :) A w roczniku 99 nie masz komputerka pokladowego ?

Opublikowano

Napewno jakos jedzie ... Mam kolege ktory mial Golfa IV 1,4 i zalozyl 18'' :rotfl:

Opublikowano

ładny sprzęt w takim samym kolorze jak mój :biggrin: :a4fan:

Opublikowano

ładne autko... :wink: 1.6 i 18'' no no teraz chyba nie zle pali i przy okazji strasznego mula musisz miec na starcie :lol:

Opublikowano
  • Autor
Ładna i ładne te 18, a chciało Ci się zmieniać kółka żeby zrobić fotki w wersji zima/lato?

Specjalnie nie zmienialem;] na 18"byly robione latem a na 15" niedawno;]

[ Dodano: 26-02-2007, 22:12 ]

super tylko 18 cali i 1.6 to typowy miastowy bulwarowiec :biggrin:, masz obniżone auto? :a4fan:

Nie orginalne zawieszenie ma;] A propo tego że nie jedzie to racja:P na15" jakoś sie toczy:P

[ Dodano: 26-02-2007, 22:14 ]

Ładna, kolorek taki jak mój no ale z tą końcowką rury coś zrób bo patrzy w asfalt jak w dieslu :twisted:

A z tą rurą to dużo roboty.Niemiec tuningował sobie wydech ale prowizorke odwalil;/

[ Dodano: 26-02-2007, 22:16 ]

Fajna fajna mi sie podoba :) A w roczniku 99 nie masz komputerka pokladowego ?

Niestety nie ma;/ termometrem musze sie zadowolić:P

A co do spalania to troche pali na tych 18"(niedość że nie jedzie to jeszcze wira ma:P)

Opublikowano

My jak kupiliśmy po paru dziurach idento rura wisiała, kawał druta spawarka i spokój jest ;)

Opublikowano
  • Autor
My jak kupiliśmy po paru dziurach idento rura wisiała, kawał druta spawarka i spokój jest ;)

Musiałbym troszke rure skrócić:P bo tłumika nie ma i dospawana jest jakas prowizora;]

Opublikowano
Musiałbym troszke rure skrócić:P bo tłumika nie ma i dospawana jest jakas prowizora;]

To ten niemiec jakiś wiejski tunning odwalił :rotfl:

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.