Treść opublikowana przez srebny87
-
[ALL] Czy zapowiada się jakieś grupowe chipowanie na wiosnę (Wrocław) ?
no to koledzy i ja się do was dopisuję bo też raz już byłem zapisany ale miałem poważne wydatki i zrezygnowałem
-
[B6,3.0 V6] Audiczka - DjLeonn
autko bajeraaaa :th:
-
HID xenony pytanko [a4-2000]
ja mam zestawik HID 6000K i swieci bajerancko :> a i dla kolegow to moge zalatwic za 430zł :>
-
[B5 1.6 1999] Sedanik 18"NOWE FOTKI po lekkim LIFCIE
przod 50 a tył 35
-
[B5 1.6 1999] Sedanik 18"NOWE FOTKI po lekkim LIFCIE
jeszcze ją mam :> a do tego granatowego idzie sie przyzwyczaic
-
[B6 1.8T] S-LINE Audi A4 z mega duzymi felgami 18'' + nowe zdjęcia p.s Sprzedam
ale ma prezencje bajerka tylko pozazdroscic
-
[B5 AFB] [B5 AFB] Moja czarna niunka ;)
a fajne z fanym silniczkiem ale fele i lampy to podstawa
-
[B5 1.6 1999] Sedanik 18"NOWE FOTKI po lekkim LIFCIE
nie wiem.ciezko sprzedać autko na gieldzie za ta kaske :confused: ale jeszcze sie zobaczy :biggrin:
-
[B5 1.6 1999] Sedanik 18"NOWE FOTKI po lekkim LIFCIE
a byłem byłem :biggrin:
-
[B5 1.6 1999] Sedanik 18"NOWE FOTKI po lekkim LIFCIE
zadnych problemow;] suszara i ostry nozyk i jechane
-
[B5 1,6] 99'1,6 "17"
autko ladne;] fele tez dokładka z przodu też bajerka;] ale tyl i progi juz mi cos nie pasuja :confused: [ Dodano: 30-03-2007, 21:21 ] co nie pociagnie ja mam 225/40/18 i jezdzi wkoncu
-
[B5 1.8TQ]moja a4 1.8 T Q
Kolorek,motorek i pozazdroscic
-
[B5 1.6 1999] Sedanik 18"NOWE FOTKI po lekkim LIFCIE
zalozylem tego remusa ale chyba go szybko sciagne;/ nie mam tlumika srodkowego i on tak buczy ze az uszy bolą;/ ale fotki zrobie jak sie prezentuje;]
-
[B5 1.6 1999] Sedanik 18"NOWE FOTKI po lekkim LIFCIE
na porządnego majstra :biggrin:
-
[B5 1.6 1999] Sedanik 18"NOWE FOTKI po lekkim LIFCIE
Spokojnie:P mam czas;] [ Dodano: 25-03-2007, 20:44 ] aaa właśnie co do tłumika;] orientuje sie ktoś gdzie porządnie mi go zamontują we Wrocławiu?albo okolicach??
-
[B5 1.9TDI AVANT QUATTRO]Zdjecia Mojej Quattr'ówki
ładna;]fele cacy:)
-
[B5 1Z] A4 by szymoonk
ładna ładna;]
-
[B5 1.6 1999] Sedanik 18"NOWE FOTKI po lekkim LIFCIE
aaa;d w bagażniku już leży tłumik Remusa:DD jak zamontuje będą foty;]
-
[B5 1.6 1999] Sedanik 18"NOWE FOTKI po lekkim LIFCIE
to juz chyba odpuszcze:)
-
[B5 1.9TDI]Nowe Zdjecia Mojej A4
a fajna fajna;] tylko nie przesadzaj z tymi inwestycjami:P
-
[B5 1.9TDI AFN] nowe foteczki na alu , zabudowa bagaznika :)
Fajna:D nawet ciekawy ten chromik z tylu:) a lampy OK;] Xenonki do tych soczewek by pasowały:))
-
[B5 1.6 1999] Sedanik 18"NOWE FOTKI po lekkim LIFCIE
Tak jak obiecałem pierwsze foty;D Szybki robione w Legnicy " www.xtreme.oz.pl " <---- polecam Chromiki z allegro montowane przez kumpla speca:D Jeszcze w przyszłości zamontuje lustereczka In-Pro
-
[B5 1.6 1999] Sedanik 18"NOWE FOTKI po lekkim LIFCIE
spoko;] umieszcze:D
-
[B5 1.6 1999] Sedanik 18"NOWE FOTKI po lekkim LIFCIE
mam nadzieje ze u mnie tez bedzie cacy;] poczekam tylko niech sie wypogodzi i biore sie za klejenie;]
-
[B5 1.6 1999] Sedanik 18"NOWE FOTKI po lekkim LIFCIE
sprobuje tym na metry:P tu kupiłem http://www.allegro.pl/show_item.php?item=173288890 zobaczymy co z tego bedzie.