Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

srebny87

Pasjonat - Nowicjusz
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

Treść opublikowana przez srebny87

  1. no to koledzy i ja się do was dopisuję bo też raz już byłem zapisany ale miałem poważne wydatki i zrezygnowałem
  2. autko bajeraaaa :th:
  3. ja mam zestawik HID 6000K i swieci bajerancko :> a i dla kolegow to moge zalatwic za 430zł :>
  4. jeszcze ją mam :> a do tego granatowego idzie sie przyzwyczaic
  5. a fajne z fanym silniczkiem ale fele i lampy to podstawa
  6. nie wiem.ciezko sprzedać autko na gieldzie za ta kaske :confused: ale jeszcze sie zobaczy :biggrin:
  7. a byłem byłem :biggrin:
  8. zadnych problemow;] suszara i ostry nozyk i jechane
  9. autko ladne;] fele tez dokładka z przodu też bajerka;] ale tyl i progi juz mi cos nie pasuja :confused: [ Dodano: 30-03-2007, 21:21 ] co nie pociagnie ja mam 225/40/18 i jezdzi wkoncu
  10. Kolorek,motorek i pozazdroscic
  11. zalozylem tego remusa ale chyba go szybko sciagne;/ nie mam tlumika srodkowego i on tak buczy ze az uszy bolą;/ ale fotki zrobie jak sie prezentuje;]
  12. na porządnego majstra :biggrin:
  13. Spokojnie:P mam czas;] [ Dodano: 25-03-2007, 20:44 ] aaa właśnie co do tłumika;] orientuje sie ktoś gdzie porządnie mi go zamontują we Wrocławiu?albo okolicach??
  14. ładna ładna;]
  15. aaa;d w bagażniku już leży tłumik Remusa:DD jak zamontuje będą foty;]
  16. a fajna fajna;] tylko nie przesadzaj z tymi inwestycjami:P
  17. Fajna:D nawet ciekawy ten chromik z tylu:) a lampy OK;] Xenonki do tych soczewek by pasowały:))
  18. Tak jak obiecałem pierwsze foty;D Szybki robione w Legnicy " www.xtreme.oz.pl " <---- polecam Chromiki z allegro montowane przez kumpla speca:D Jeszcze w przyszłości zamontuje lustereczka In-Pro
  19. mam nadzieje ze u mnie tez bedzie cacy;] poczekam tylko niech sie wypogodzi i biore sie za klejenie;]
  20. sprobuje tym na metry:P tu kupiłem http://www.allegro.pl/show_item.php?item=173288890 zobaczymy co z tego bedzie.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.