Treść opublikowana przez Al_Capone
-
[ALL] Normy emisji spalin
Hej, przeraza mnei ta dyskusja na temat podatku ekologicznego. Dlatego tez zastanawiam się które silnik spełniają jakie normy. Wogóle coś takiego przydało by się w FAQ. Najbardziej interesuje mnie oczywiście AFN, ale dobrze by było znac dla wszystkich.
-
SPOTY WARSZAWSKIE - każdy wtorek g. 19:00.
a to w temacie d*p jeszce
-
SPOTY WARSZAWSKIE - każdy wtorek g. 19:00.
To jest pomysł na tjunink [br]Dopisany: 21 Kwiecień 2009, 10:08_________________________________________________yeah bunny!!!
-
SPOTY WARSZAWSKIE - każdy wtorek g. 19:00.
http://www.youtube.com/watch?v=tZxDj3YTDVY Ciekawe czy u nas by przeszlo:)
-
SPOTY WARSZAWSKIE - każdy wtorek g. 19:00.
No wiesz moj sie tu kwalifikuje na złom A uwierz mi jest w lepszym stanie technicznym niż połowa 5ciolatków na polskich drogach. Problem lepiej by było rozwiązać przez rzetelne badanie techniczne. [br]Dopisany: 17 Kwiecień 2009, 11:06_________________________________________________ Im większe tym lepsze
-
SPOTY WARSZAWSKIE - każdy wtorek g. 19:00.
Dziś pod pracą takie RS stało. Możliwe, że ejakulowałem
-
SPOTY WARSZAWSKIE - każdy wtorek g. 19:00.
Ktoś pisał w tym wątku o namiarach an dobre używane opony. Przekopanie tego tematu to masakra wiec prosiłbym o info na PW.
-
SPOTY WARSZAWSKIE - każdy wtorek g. 19:00.
Ale ja ich nie kupuje Ja tylko informuje, ze Kuba z Piastowa ma je na sprzedaż w dobrej cenie. Ja mam swoje 17"steczki i jestem sehr zufrieden
-
SPOTY WARSZAWSKIE - każdy wtorek g. 19:00.
Mam już info co do felg: RH 18x85" ET56 do tego w komplecie dystanse na oko 15mm. NA dwóch opony dobre Bridgestone, chyba 245, na dwóch opony do wymiany. Jedna felga lekko krzywa ale nie pęknięta. Przyjechał na nich z Wrocławia. Cena wg. mnie atrakcyjna 800PLN. Jak naprawi felgę będzie odpowiednio wyższa. Fotkę mam tylko jedną z mmsa
-
SPOTY WARSZAWSKIE - każdy wtorek g. 19:00.
Lvl 8 i czapa
-
SPOTY WARSZAWSKIE - każdy wtorek g. 19:00.
Albo pierdzeilij taki duzy odgramiacz żeby wyglądał jak rajdowy chlapacz [br]Dopisany: 09 Kwiecień 2009, 10:13_________________________________________________Panowie i Panie. Mój kolega ma na zbyciu zimówki Dunlopy SP Winter M3 91H 205/55/16 i sa z 39 tygodnia 2005. Maja bieżnik jeszcze ok 7-8mm, komplet za 600 zl do negocjacji. Sam bym je łyknął ale nie wiem czy będę kupował na zimę alu 16" :/
-
SPOTY WARSZAWSKIE - każdy wtorek g. 19:00.
Przestać nosić wełniane majty
-
SPOTY WARSZAWSKIE - każdy wtorek g. 19:00.
Prowokujaca jak nic ale za to zdjecie http://prowokujacanadia.sympatia.onet.pl/31749287,0,5348962,foto.html szacun za pomysl
-
SPOTY WARSZAWSKIE - każdy wtorek g. 19:00.
Słuchajcie dziewczyny: mam problem i albo coś źle szukam, albom goopi. Chodzi o takie zachowania się auta: Jak jest ciepły to na trójce ok 3tys obr mam lekkie zaniki mocy, w temperaturach >20st jak jest rozgrzany to na światłach jak stoje trzęsie sie i drga, czasem lekko falują obroty i Kuba twierdzi, że dziwnie odpala. Jakieś sprawy połączone? Każda z nich niezależnie? mam już dość tego starego trupa
-
SPOTY WARSZAWSKIE - każdy wtorek g. 19:00.
O wypraszam to sobie! Ja mój kupiłem >>TU<< Ech aż łezkę uroniłem ;(
-
SPOTY WARSZAWSKIE - każdy wtorek g. 19:00.
Ja tak pytanie w gawiedź rzuciłem, bez targetu
-
SPOTY WARSZAWSKIE - każdy wtorek g. 19:00.
Gadalem z Kubo z piastowa. Bedą 18" z dystansami to łyknięcia. Interested? Jutro bede wiedzial jakie i za ile.
-
SPOTY WARSZAWSKIE - każdy wtorek g. 19:00.
to ragga robi to z avatarem dzizas...co to a nowa dewiacja
-
SPOTY WARSZAWSKIE - każdy wtorek g. 19:00.
No tak, ale chamowanie cegłą ze 100 tez nie jest cool. Poza tym to raczej na trase jest niz na miasto. Fotoradar cie nie cyknie a jak cie polis zatrzyma to zawsze mozna mu wmowic, ze tablicy nie zauwazyl bo mial powidok
-
SPOTY WARSZAWSKIE - każdy wtorek g. 19:00.
lukaszr, na twoje problemy znalazłem rozwiązanie
-
SPOTY WARSZAWSKIE - każdy wtorek g. 19:00.
Suli gada do siebie... demencja czy choroba zawodowa? :polew:
-
SPOTY WARSZAWSKIE - każdy wtorek g. 19:00.
Sie nie przejmuj, znam ich, to same geje :polew:
-
SPOTY WARSZAWSKIE - każdy wtorek g. 19:00.
Na wilanowie Garaż Braci Polak. Bardzo patriotycznie 224984743, 226428692, 226426778. Ode mnie za założenie i wyważenie alu 40 nowych polskich biorą
-
SPOTY WARSZAWSKIE - każdy wtorek g. 19:00.
A tak zmieniając temat: Codziennie jak jestem w Sodyba Best Mall widzę klubowego, granatowego avanta B5 >'99 w dyzlu. Ostatnio świeci się jak psu jajca na Wielkanoc, nawet dwururka spolerowana Czyj to??
-
SPOTY WARSZAWSKIE - każdy wtorek g. 19:00.
Malyk: Spadź nie szadź http://pl.wikipedia.org/wiki/Szad%C5%BA