Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

Al_Capone

Pasjonat
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

Treść opublikowana przez Al_Capone

  1. Ni nic... nie będę drugi raz jechał do nie go. Poduszka i tak miała lekkie wycieki oleju. Jak to nie pomoże to pojadę do gościa znowu. Twierdzi, ze zdjął i macał i jest elastyczna jak powinna.
  2. ja sie przekonalem i podniecilem, ale... ja mam dwie lewe ręce i pewnie bym coś sp..lił
  3. Powiedz mi szczerze koliego specu... ile czasu ci to zajęło?
  4. fajny :>. Przełknąłbym nawet jakoś to drewno
  5. No i bylem u tłumikarza. Nie wymienił mi plecionki bo zdjął wydech i powiedział, ze za***iście tłumi... No to teraz pora na podunie
  6. Dobrze, że moja żona nie nazywa się Baśka
  7. Ech... grawitacja ;(
  8. Ale to Baśka ma fajny biust
  9. Jak małe dzieci w namiocie
  10. a to zależy dla kogo... :gwizdanie:
  11. I ile za to dostałeś? Kiedy wychodzisz?
  12. Filipowski Piastów
  13. to sie dowiedzialem
  14. A tak z zupelnie z innej bajki. Chce sie shamowac. Gdzie powiniene pojechac? Do rogala? Jakie są dla nas ceny?
  15. jak by chciał schpritzen w wasze poopenschafte to tak...
  16. http://www.widelec.pl/widelec/1,99761,6853882,Fajna_gierka__strzelasz_do_zamku_trebuczetem_.html polecam. Wciungłem sie na śmierć
  17. z internetu
  18. wieszaki juz tez wymienione
  19. kat wydmuchany. Szkoda, ze wtedy plecionki nie zrobilem :/ O tyle moze cos wskazywac na plecionke, ze jak przytrzymam rure koncowa to w samochodzie cisza...
  20. Ja jeżdżę TDI.. i tak zasadniczo rzadko na stacji bywam
  21. mykał malik razy kilka az pstrykneli malika [br]Dopisany: 30 Lipiec 2009, 08:57_________________________________________________A wogole to mam taki OT. Ostatnio na wolnych obrotach jak jest cieplo i auto jest rozgrzane troche drga mi buda. Nic strasznego ale wk***ia mnie niemiłosiernie. Na dwoje babka wróżyła poducha/plecionka. Myślałem, że zanim wymienię poduchę to zrobię plecionkę bo tańsza. A tu kupa. W muffler service na zielonej krzyknął z robocizną 450zyli. Trochę dużo. Nie ma ktoś pomysłu na inną miejscówkę?
  22. no to ja jeszce zanim wymienie poduszke wymienie plecionke. Problem tylko, ze troche se za to spiewaja w wawie. Z robocizna 200-300 w zaleznosci gdzie jest ta plecionka. Ja nie wiem czy gdzies u gory nad turbo czy tez gdzies u dolu

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.