Treść opublikowana przez Al_Capone
-
SPOTY WARSZAWSKIE - każdy wtorek g. 19:00.
Dwa tygodnie mnie nie było więc wielkie BRY! NIe dam rady przejżeć tego co naspamowalismy więc zakładam, że jak zwykle nic istotnego nikt nie napisał Na przywitanie zdziwiona Pani, że juz wróciłem P.S. Ale z tym sogo utrafiliście Właśnie dziś przejeżdżałem tamtendy i zastanawiałem sie co to za klub sogo
-
SPOTY WARSZAWSKIE - każdy wtorek g. 19:00.
Pytanie co będzie w nich rezał...
-
SPOTY WARSZAWSKIE - każdy wtorek g. 19:00.
To jeszcze zależy kim z tej trójki miałby być :polew:
-
SPOTY WARSZAWSKIE - każdy wtorek g. 19:00.
nikt nic nie pisze... to macie [br]Dopisany: 30 Wrzesień 2009, 12:53_________________________________________________kurde te fatalne pasowania reflektorów psuja caly efekt
-
SPOTY WARSZAWSKIE - każdy wtorek g. 19:00.
s1537 do usług. ale foteli nie chce wiec mnie wycofaj jak będę na gorze [br]Dopisany: 30 Wrzesień 2009, 09:23_________________________________________________Może i rysunkowe, ale tematyka bardzo ciekawa http://www.youtube.com/watch?v=ocF8ujULQNM&feature=player_embedded
-
SPOTY WARSZAWSKIE - każdy wtorek g. 19:00.
na wszelki wypadek przygotuje folie i noz do tapet. W ksiazeczce obslugi jest instrukcja jak wyciac i nakleic. jedno co mnie zastanawia, ze nie widzialem jeszce angielskiej fury co by jezdzila z naklejkami. Gdzie rownouprawnienei w UE!!??!!??! :bicz3: :bicz3:
-
SPOTY WARSZAWSKIE - każdy wtorek g. 19:00.
Pytanko. Jade na wycieczke objazdowa moim starym stryclem m.in. do GB. Z tego co słyszłałem trzeba dostosować reflektory do jazdy tam. Wie ktos gdzie można kupić takie naklejeczki?
-
SPOTY WARSZAWSKIE - każdy wtorek g. 19:00.
Jedyny słuszny kolor Szkoda, że nie robili ich w Ośce :polew:
-
SPOTY WARSZAWSKIE - każdy wtorek g. 19:00.
no cza by cos zagrać...
-
SPOTY WARSZAWSKIE - każdy wtorek g. 19:00.
Chlapacze są for pussies
-
SPOTY WARSZAWSKIE - każdy wtorek g. 19:00.
Była pdobna z psem http://www.youtube.com/watch?v=Yx90Bo_vdLA [br]Dopisany: 29 Wrzesień 2009, 11:32_________________________________________________i cos dla ciepłych chłopaków
-
SPOTY WARSZAWSKIE - każdy wtorek g. 19:00.
Nie wiem czy gorsi sa ci co sie boja, bo blokuja ulice i skrzyżowania, czy ci co nie zauważyli że cokolwiek sie zmieniło i dalej prują swoje
-
SPOTY WARSZAWSKIE - każdy wtorek g. 19:00.
bry!
-
SPOTY WARSZAWSKIE - każdy wtorek g. 19:00.
Mówisz masz
-
SPOTY WARSZAWSKIE - każdy wtorek g. 19:00.
Not so fast. Opona za profesjonalną poradę
-
SPOTY WARSZAWSKIE - każdy wtorek g. 19:00.
A czy pedała to nie wiemy... :gwizdanie: Chyba, że znasz
-
SPOTY WARSZAWSKIE - każdy wtorek g. 19:00.
A niech se koles pokazuje co chce. Peja zachował się jak palant skazując go na lincz. "wiecie co z nim zrobić" Jak taki twardy mógł sam do niego zejść [br]Dopisany: 28 Wrzesień 2009, 14:47_________________________________________________ Mam P Zero Rosso 235/40R17. Wulkanizator twierdzi, że "mają już dość" mimo, że kawałek bieżnika mają. Generalnie mówisz-masz tylko nie wiem czy wymienie 4 czy 2. $problem
-
SPOTY WARSZAWSKIE - każdy wtorek g. 19:00.
Pytanie koledzy znawcy. Mam autko troche mocniejsze niż w serii (145KM, 315Nm). Troche ale zawsze. Okazqło się, że oponki do wyiany a ja wyjeżdżam w piątek. Jako, że jadę m/in. a wyspy dobrze by trzymały na mokrym. I teraz mam do wybou Pirelli PZERO NERO 215/45R17 91Y 427 PLN Dunlop SP SPORT MAXX 215/45R17 91Y XL 466 PLN Toyo Proxes T1-R 215/45R17 91W ZR 435 PLN Toyo PX4 215/45R17 91W 413 PLN Goodyear Excellence 215/45R17 91 W XL ZR 449 PLN Uniroyal RainSport 1 215/45R17 87W FR 440 PLN Uniroyal Rainsport 2 225/45R17 94Y XL, FR 427 PLN W Audi miałem Dunlopy SP Sport 01 i Pzero Rosso. Żadne mnie nie urzekły. W corsie miałem Raonspirty 1 i byłem zachwycony. Ale wiadomo, auto z mniejszymi wymaganiami. A więc co doradzicie? P.S. Wiem, że micheliny rzondzo, ale najtaniej można za 570PLN a to już trochę dużo...
-
SPOTY WARSZAWSKIE - każdy wtorek g. 19:00.
oszfak! :polew: gorąco było widzę "... nie ku**sie okres ma sie" :polew: :polew:
-
SPOTY WARSZAWSKIE - każdy wtorek g. 19:00.
Bardziej to http://www.allegro.pl/item750415084_sruby_zabezpieczajace_audi_vw_skoda_seat.html Szwagier dokręcał mi koło. Zapomniał, że teleskopowym kluczem o ramieniu 1m nie dokręca się nogą Mam nadzieję, że uda mi się odkręcić, klucz lekko sfatygowany. [br]Dopisany: 28 Wrzesień 2009, 11:30_________________________________________________ Argument z Mao... Mocne
-
SPOTY WARSZAWSKIE - każdy wtorek g. 19:00.
małe szybkie pytanie. Musze kupić szybko śrubkiu a auto mam daleko. Mam takie felgi http://moto.allegro.pl/item746251924_oryginal_audi_vw_a4_a6_a8_17_cali.html zdjęte z A6. Jakie mam śruby, 14 x 1,5 x 26,7 mm. - kula??
-
SPOTY WARSZAWSKIE - każdy wtorek g. 19:00.
Na pohybel skurwysynom!
-
SPOTY WARSZAWSKIE - każdy wtorek g. 19:00.
szacuneczek
-
SPOTY WARSZAWSKIE - każdy wtorek g. 19:00.
był c**jowy
-
SPOTY WARSZAWSKIE - każdy wtorek g. 19:00.
wszyyscy robią :polew: :polew: :polew: i nikt nie ma sily pisac