Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

Spoty Katowice i okolice

Jest to część 1 dyskusji Spoty Katowice i okolice.

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

szefie zoboczymy jak skasujesz ja co to grzej lutownica :good:

  • Odpowiedzi 154,3 tys.
  • Wyświetleń 4,4 mln.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowano
  • Autor

szefie zoboczymy jak skasujesz ja co to grzej lutownica :good:

może wystarczy przeczyścić styki <myśli> bo potem będziesz chciał wyjąć fotel i lipton :rolleyes:

no widziałem.. gumy to u mnie akurat pod dostatkiem :P ale zanim dojde do czego która prowadzi to jeszcze z miesiąc minie ;)

też kiedyś nie wiedziałem wszystkiego ... zresztą .... dalej nie wiem :polew:
Opublikowano

keżor jaki był adres tej strony, żeby sprawdzic moja pompe, zabrakło mi transferu do ETKI - jutro musze dokupic nowy... a chciałbym dzis juz wiedziec czy mam pompe 11

Opublikowano
  • Autor

keżor jaki był adres tej strony, żeby sprawdzic moja pompe, zabrakło mi transferu do ETKI - jutro musze dokupic nowy... a chciałbym dzis juz wiedziec czy mam pompe 11

www.vagcat.com , ale musisz sie zarejestrować także Ci sprawdze ;)
Opublikowano

keżor jaki był adres tej strony, żeby sprawdzic moja pompe, zabrakło mi transferu do ETKI - jutro musze dokupic nowy... a chciałbym dzis juz wiedziec czy mam pompe 11

www.vag-cat.com , ale musisz sie zarejestrować także Ci sprawdze ;)

460 404 985

Opublikowano
  • Autor

jeżeli to jest INJECTION PUMP to w 1.9 wszystkich jest taka sama :gwizdanie: a AHH w ogóle nie ma :no:

Opublikowano

jeżeli to jest INJECTION PUMP to w 1.9 wszystkich jest taka sama :gwizdanie: a AHH w ogóle nie ma :no:

bo ahh ma 11, wiec ja musze wiedziec czy to jets numer tej 11 czy innej ?

Opublikowano
  • Autor

nie było AHH w 97 :gwizdanie: w 99 chyba były dopiero :) także co Ty w końcu masz ? po numerach sie nie da szukać :wink4:

Opublikowano

028 130 115M

injection pump

/ 1Z,AFN,AFF, AHU 1Z,AFF,AHU

a ja mam jeszcze 2 numer :

028 130 140 ???? HMM czyzby AHH - 11 :kox: :kox: :kox: :kox: :kox: :kox:

były od 1997 AHH [br]Dopisany: 18 Sierpień 2009, 23:52_________________________________________________A ja nie wiem co mam wiec dlatego specjalnie ten numer spisywałem...

Opublikowano
  • Autor

w AHH INJECTION PUMP ma numer 038 130 107 J :gwizdanie: skąd masz ten numer ? może to jest telefon komórkowy do warsztatu ? :polew:

Opublikowano

dobra Królu, idz spać i już nie kombinuj bo zachwile będziesz modził bardziej niż SoMeS :polew:

on ma składaka z przystanku, bo na to wychodzi :mysli:

Opublikowano

Co by się nie przekonał że to w ogóle nie jest audi tylko jakieś BMW :polew: :polew:

Opublikowano

w AHH INJECTION PUMP ma numer 038 130 107 J :gwizdanie: skąd masz ten numer ? może to jest telefon komórkowy do warsztatu ? :polew:

na pompie jest takie miejsce co są wybite kody.. [br]Dopisany: 18 Sierpień 2009, 23:55_________________________________________________idzicie spamowac na gliwickie- tutaj sie tocza powazne rozmowy...

Opublikowano

idzicie spamowac na gliwickie- tutaj sie tocza powazne rozmowy...

Taaa........... :decayed:

Opublikowano

dobra, idziemy Guru na gliwickie, tu nas nie chcą, już więcej do nich na spota nie przyjedziemy

a to wszystko przez tego wafla z chorzowa :confused4:

Opublikowano
  • Autor

038130107J

injection pump

/ AHH

cena 2200 Ojro :kwasny:

ale jest też :

038130107JX

injection pump

/ AHH

cena 1100Ojro :blink:

ale nie jest to numer zaczynający sie na 460 ..

Opublikowano
  • Autor

dobra, idziemy Guru na gliwickie, tu nas nie chcą, już więcej do nich na spota nie przyjedziemy

a to wszystko przez tego wafla z chorzowa :confused4:

panienki :tongue4:[br]Dopisany: 19 Sierpień 2009, 00:00_________________________________________________

kezor jo juz te styki przeczyscil

no ale coś tam musi niestkać skoro sie włącza poduszka , obadamy jutro :decayed:
Opublikowano

dobra, idziemy Guru na gliwickie, tu nas nie chcą, już więcej do nich na spota nie przyjedziemy

a to wszystko przez tego wafla z chorzowa :confused4:

bo próbuje sie czegoś dowiedzieć a zaraz wasze spamy mi tu sie wkradają...

Od prawie roku do gliwic jeżdżę i nic a w Katowicach byłem 2 raz i już mi koledzy znaleźli dziurę wielkości mojej turbiny... :cool1:[br]Dopisany: 19 Sierpień 2009, 00:02_________________________________________________

038130107J

injection pump

/ AHH

cena 2200 Ojro :kwasny:

ale jest też :

038130107JX

injection pump

/ AHH

cena 1100Ojro :blink:

ale nie jest to numer zaczynający sie na 460 ..

ja mam tam jeszcze:

R510 1BT 4013... cokolwiek to znaczy

i

028 130 140

Opublikowano

to co krolu w kato majom spoty same mechanicy

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.