Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

Spoty Katowice i okolice

Jest to część 1 dyskusji Spoty Katowice i okolice.

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

to co krolu w kato majom spoty same mechanicy

Hmm no tak by z tego wszystkiego wynikało :)

Ale nie Śliwice też nie można narzekać :D

  • Odpowiedzi 154,3 tys.
  • Wyświetleń 4,4 mln.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowano
  • Autor

ja mam tam jeszcze:

R510 1BT 4013... cokolwiek to znaczy

i

028 130 140

R510 ... WTF ?? w którym miejscu masz taki numer?? i poza tym nie ma takich długich ...

a ten 028 to pewnie jakaś śrubka czy coś :) [br]Dopisany: 19 Sierpień 2009, 00:08_________________________________________________

to co krolu w kato majom spoty same mechanicy

poprostu jo wpadom nach Katowitze :przebiegly:
Opublikowano

ja mam tam jeszcze:

R510 1BT 4013... cokolwiek to znaczy

i

028 130 140

R510 ... WTF ?? w którym miejscu masz taki numer?? i poza tym nie ma takich długich ...

a ten 028 to pewnie jakaś śrubka czy coś :) [br]Dopisany: 19 Sierpień 2009, 00:08_________________________________________________

to co krolu w kato majom spoty same mechanicy

poprostu jo wpadom nach Katowitze :przebiegly:

Jutro Ci pokażę, bo to 10 sekund zdjąc tą pokrywe ;)

Opublikowano
  • Autor

no spoko , obaczymy , porównamy z moją , zamienimy itp :evil: [br]Dopisany: 19 Sierpień 2009, 00:20_________________________________________________wczoraj kolega B6 w avancie na tych czarnych kołach pytał gdzie robić program, polecam ten temat :hi:

http://www.a4-klub.pl/smf/grupowy_chip_w_compsport_szukam_chetnych-t87768.0.html

Opublikowano

no co tam wyrezaliśta dzis Panowie :hi:

Opublikowano
  • Autor

no co tam wyrezaliśta dzis Panowie :hi:

u Króla wróciła moc za 4,5zł by Fagumit

u Victora zgasła kontrolka poduszek by VagCom

u Wolfa podnieśliśmy lampe by Torx

u Gracjana w Skuterze podnieśliśmy moc do 120KM by Turbo z AFNa :polew: :polew:

a ja sobie kupiłem gumy do sprężyn i zobacze ile dają koni :decayed:

Opublikowano

kezor to mody na maxxa - trzeba bedzie uwazac :-) :gwizdanie:

Opublikowano

no co tam wyrezaliśta dzis Panowie :hi:

u Króla wróciła moc za 4,5zł by Fagumit

u Victora zgasła kontrolka poduszek by VagCom

u Wolfa podnieśliśmy lampe by Torx

u Gracjana w Skuterze podnieśliśmy moc do 120KM by Turbo z AFNa :polew: :polew:

a ja sobie kupiłem gumy do sprężyn i zobacze ile dają koni :decayed:

Potwierdzam...

Opublikowano
  • Autor

założyłem se gumki na springi :kox: zobaczymy czy coś dadzą :gwizdanie:

Opublikowano

siemanko slasku :hi:

kezor okazalo sie, ze mam wiecej kucy niz seria dawala :evil: obadaj tutaj: http://img514.imageshack.us/img514/7380/zdjcie010j.jpg http://img21.imageshack.us/img21/7986/zdjcie011vti.jpg

pewnie dlatego mialem wtedy z toba szanse :rolleyes:

vicotr powiedz mi jak przeczysciles styki i czym? bo chce zrobic to samo a nie wiem co i jak :wallbash:

Opublikowano
  • Autor

mosz lepsze parametry niż AJM :kox: za***iście :notworthy: AJM ma w serii 280Nm :przebiegly:

Opublikowano

tylko teraz nie wiadomo czy mam czipsa czy nie :mysli: bo ziomek co mi hamowal auto powiedzial, ze raczej jest i ze w tdi sie wymienia dwie male kostki a nie taka jedna duza, ktorej wtedy szukalismy :no: wiec teraz juz sam nie wiem :mysli:

Opublikowano

siema Tzieland :hi: dawno cie tu nie bylo, kiedy wpadasz na Katosy na spota ? :D

ps wszyscy wymieniaja gumki, opaski czy ch..wie co i im furki lepiej smigaja, tez rzuce okiem na swoja przez weekend moze cosik dodam kucy hehe

Opublikowano

siemano miszka :hi: raczej nie ma szans, zebym jakos w najblizszym czasie do was wpadl :confused4: ale kto wie moze zrobie wam kiedys jakas niespodziewanke :evil: w koncu mam 127 kucy i mam co depnac :polew:

ja moze tez poszukam jakis dziur to do 130 moze dojde :mysli:

Opublikowano

Tzieland , wywal zawartość katalizatora i bedzie jeszcze lepiej. :naughty:

Opublikowano

na razie bedzie inny mod stylistyczny a pozniej przyjdzie czas na kata :evil: no i nadkole od eSy :rolleyes:

Opublikowano
  • Autor

Cis, na wycięciu kata można jeszcze zarobić , a są prawie same plusy , bo jedyny minus to to , że troszku bardziej zanieczyszcza :rolleyes:

ale nie nasza wina że nowy kat w ASO kosztuje 2800zł :decayed:

Opublikowano

Kezor a jak z dymieniem po wycieciu kata ?

Opublikowano
  • Autor

Kezor a jak z dymieniem po wycieciu kata ?

wycięty kat , zaślepiony EGR i nie kopci w ogóle :naughty:
Opublikowano

a jak to jest z tym EGRem, przeciez inzynierowie po cos go wymyslili prawda? czy to nie zmniejsza mocy jak sie go zaslepi? bo jak go zaslepimy to nie mamy drugiego obiegu spalin,czyli defakto mamy pomniejszone ladowanie turbo :mysli:

a kata chce sie pozbyc ale najpierw szybki ida w scieme :evil:

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.