Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

Spoty Katowice i okolice

Jest to część 1 dyskusji Spoty Katowice i okolice.

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

kurde to mnie takie atrakcje omineły ;(

  • Odpowiedzi 154,3 tys.
  • Wyświetleń 4,4 mln.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowano

keżor

:gwizdanie: podobno nie jeździsz w czwarti po 22 00 :gwizdanie:

:evil:ty diable we wtorek się melduje w katosach i piątek gliwice

Opublikowano
  • Autor

keżor

:gwizdanie: podobno nie jeździsz w czwarti po 22 00 :gwizdanie:

:evil:ty diable we wtorek się melduje w katosach i piątek gliwice

nie jeżdże w czwartek o 19tej na spoty tego Clubu o którym nie rozmawiamy :polew: a o 22 są nielegale , ale Ciiiii :gwizdanie:
Opublikowano

a o której dziś jedzie ktoś z okolicy Katowic na Gliwice?? i w ogóle każdy jedzie osobno czy zbiórka w jakimś miejscu?? :>

Opublikowano
  • Autor

a o której dziś jedzie ktoś z okolicy Katowic na Gliwice?? i w ogóle każdy jedzie osobno czy zbiórka w jakimś miejscu?? :>

ja zawsze jade jak mi pasuje , ale możemy sie umówić na tym parkingu przy autostradzie na wysokości rudy , jeżeli Ci pasuje :wink4: alebo jeszcze kaj indziej :wink4: pewnie Krolu , może Wolfy z nami polecą :gwizdanie: ale z góry mówie że Marta nie jedzie , bo idzie na

http://old.demotywatory.pl/uploads/1249213570_by_naczkens.jpg do chorzowskiego :gwizdanie:

Opublikowano

no to nie wiem dawajcie propozycje godziny :) mówisz o tym parkingu gdzie tiry stają??

Jutro w parku Coma gra i chyba sie wybiore :)

Opublikowano
  • Autor

no to nie wiem dawajcie propozycje godziny :) mówisz o tym parkingu gdzie tiry stają??

Jutro w parku Coma gra i chyba sie wybiore :)

17.50 na tym parkingu gdzie tiry stoją :> pasi?
Opublikowano

GIT :good:

Opublikowano

No ja idę na come na 100%

Opublikowano
  • Autor

w dwuszeregu zbiórka i odlicz :gwizdanie: wrócili wszyscy z gliwic ?? :wink4:

Opublikowano

No mnie niestety tam nie było ale tutaj mogę zacząć odliczanie. :tongue4: Miałem być we wtorek ale wypadła mi nagła sprawa i tez nie dałem ray! :disgust:

Opublikowano
  • Autor

No mnie niestety tam nie było ale tutaj mogę zacząć odliczanie. :tongue4: Miałem być we wtorek ale wypadła mi nagła sprawa i tez nie dałem ray! :disgust:

no , a w wtorek był Maxito1981 bliźniaczą do Twojej audicą :wink4: i myślałem przez chwile że to Ty :decayed:
Opublikowano
:decayed: No wszystko wskazywało na to, że będę ale niestety... :chytry: Dużo ludzisków było? W następny wtorek też raczej nie dojadę bo do pracy trzeba w końcu iść po urlopie! :disgust:
Opublikowano
  • Autor

no sporo ludzi było :) a ze spota na spot mam nadzieje że będzie więcej :kox:

a teraz ide w kime bo jestem mega padnięty :gwizdanie: :hi:

Opublikowano
:good: Oby tak było! Przy najbliższej okazji na bank odwiedzę parking przy GoSport! :evil:
Opublikowano

Ja dotarłem dziś :kox:

Opublikowano

Siema jak tam dzionek mija ?

jest tam jakies spot dzisiaj ?

Opublikowano

no ja też dojechałem ale 2 razy zrobiło mi sie ciepło bo 3/4 kierowców jadących autostradą to cioty :kwasny:

tak czy siak dzięki Keżorowi mój AFN dostał wczoraj solidnie po d*pie a i tak mocy brakowało ;)

dzięki wszystkim za spota wczoraj ;)

Kroluuu no nie gadaj że tak długo wracałeś :>

Opublikowano

Siema jak tam dzionek mija ?

jest tam jakies spot dzisiaj ?

No jest, jest ale u Bryni w Radomiu na pokazie. :good:

Opublikowano
  • Autor

no ja też dojechałem ale 2 razy zrobiło mi sie ciepło bo 3/4 kierowców jadących autostradą to cioty :kwasny:

tak czy siak dzięki Keżorowi mój AFN dostał wczoraj solidnie po pupie a i tak mocy brakowało ;)

no ja też sie raz zagapiłem , bo nie zauważyłem że ten ciot tym SC jedzie 80kph w czasie wyprzedzania po autostradzie i było lekkie hamowanko :) a co do jazdy to akurat cały czas Ty mnie poganiałeś :tongue4:
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.