Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

Kanar

Pasjonat
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

Treść opublikowana przez Kanar

  1. https://www.facebook.com/ChudaSzopa
  2. komunikat o braku tunera TMC da się wyłączyć VAGiem o ile dobrze pamiętam to adaptacja kanał 6 zmieniasz z 1 na 0
  3. Ekipa mam problem czy ktoś ma informacje ewentualnie mógłby mi sprawdzić jakie napięcie podawane jest na wyjściu anteny GPS? na antenie z allegro jest napisane 3-5v podczas gdy z navi wychodzi u mnie 0,13v. Chciałbym mieć pewność że w dobrej navi jest faktycznie powyżej 3v a nigdzie nie mogę znaleźć takiej informacji
  4. Kanar odpowiedział(a) na keżor temat w Śląskie
    :hi:Max ważne że auto jest dalej u Ciebie
  5. Kanar odpowiedział(a) na keżor temat w Śląskie
  6. MINI ISO LINE OUT BLAUPUNKT VW AUDI SEAT SKODA (3551005998) - Allegro.pl - Więcej niż aukcje. Kupiłem już to, czekam i zobaczymy...
  7. Kanar odpowiedział(a) na A4B5AJM temat w 1.9TDI
    o popatrz tego nie wiedziałem
  8. Kanar odpowiedział(a) na keżor temat w Śląskie
  9. Panowie mam problem: Zrobiłem przekładke z 1na 2 din. Wcześniej miałem niefabryczne radio co wiązało się niepełną instalacją (brak Galli). Podłączyłem rns-d dx i nie mam dźwięku (zero szumów). Chciałem zmienić kodowanie vagiem i tu pojawia się problem bo Vag nie widzi urządzenia. Pytanie brzmi czego mogłem nie podłączyć? nawigacja podłączona tym przewodem KABEL NAV 26 MAX VW MFD-1 AUDI NAVIGATION PLUS (3601660509) - Allegro.pl - Więcej niż aukcje. gala pociągnięta z zegarów wg tego wątku http://a4-klub.pl/nawigacja-car-audio-cb-radio-17/radio-gamma-funkcja-galla-2301/. wtyczka ISO z zasilania oryginalnie u mnie miała 6 pinów (2 były puste). Złšcza ISO - www.studio24.prv.pl wg schematu dla Audi Symphony zgadzłoby mi się wszystko przy czym na pin 3 mam zrobiony mostek z pinu 7 Pytanie czy tak ma być? A jeśli nie to skąd ciągnąć K-bus?? ---------------------------------------------------------------------------------------- dobra ogarnąłem k-bus można wziąć z pinu 7 w złączu diagnostycznym Następne pytanie brzmi: Niefabryczny wzmacniacz moge podłączyć w gniazdo obok zmieniarki CD?
  10. Kanar odpowiedział(a) na karol24 temat w 1.9TDI
    Tak zgadza się, ale zawsze to szybciej niż szukać po kumplach kto ma i kto zgodzi się wyciągnąć
  11. Tak auto napewno przedliftem Też się ucieszyłem że mniej roboty mam Swoją drogą ciekawe jak to jest z tą instalacją bo wygląda to tak jakby na dziennej i nocnej zmianie wkładali różne instalacje a to mi do Audi nie pasuje
  12. Kanar odpowiedział(a) na karol24 temat w 1.9TDI
    a nie prościej zamienić go z N18 u siebie zamiast szukać po kumplach? To bliźniacze zawory
  13. Kanar odpowiedział(a) na A4B5AJM temat w 1.9TDI
    Napinacz jest na sprężynie http://www.carmo.pl/71-123-large/napinacz-paska-wielorowkowego-audi-a4-vw-passat-b5-ina-028903315m.jpg Skoro zrobił się lużny to obstawiam że nadaje się do wymiany. Musiałbyś go wyciągnąć i zobaczyć. Od dołu możesz napiąć drugi pasek od klimy. O napinaniu głównego paska od dołu nie słyszałem.
  14. Kanar odpowiedział(a) na keżor temat w Śląskie
    no nie gadaj że taki myk trzeba stosować aż tam chyba podjade i zapytam żeby widzieć mine gościa za ladą w sumie to podobnie musiałem robić z wtyczkami do poliftowych lamp:eusathink:
  15. Kanar odpowiedział(a) na keżor temat w Śląskie
    Trzeba było do mnie zadzwonić Akurat stałem obok działu części i słyszałem jak o to pytała ( niestety jej nie poznałem) nie zawracam gitary w sprawach w których myśle że moja to ogarnie.. wiem błąd
  16. potwierdzam rocznik '96 avant i też wszystko działa. Jedyna rzecz to podświetlenie, ale to rozwiązujemy wkładając na pin 6 małej czarnej kostki w klimatroniku czarno-czerwony kabelek który odpięliśmy z silniczka w starej konsoli. problem z jakim zmagam się obecnie to tunel powietrza pod fotele zawadza i nie umiem upchnąć klimatronika (wchodzi bez wtyczki podgrzewania tylnej szyby.. giął to już ktoś na ciepło??
  17. Kanar odpowiedział(a) na keżor temat w Śląskie
    :hi:Ekipa Pytanie na dziś gdzie poza allegro i Castoramą dostane klucze do RNS? Wysłałem moją dziś do Magro i usłyszała że nie ma w sprzedaży i że serwis może mi wyciągnąć radio za 200-300zł
  18. Kanar odpowiedział(a) na keżor temat w Śląskie
  19. Kanar odpowiedział(a) na keżor temat w Śląskie
  20. Kanar odpowiedział(a) na keżor temat w Śląskie
  21. Kanar odpowiedział(a) na keżor temat w Śląskie
    Siema Kanar! Gdzieś był jak Cie nie było!? Na zmiane w robocie i pod maską Dziś nie dotre ale za tydzień powinienem wyrobić
  22. Kanar odpowiedział(a) na keżor temat w Śląskie
    :hi:czołem Ekipa
  23. niestety jutro nie dam rady
  24. a on taki upier.. byłem na Rajdzie Wisły Pozdr

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.