Skocz do zawartości
IGNOROWANY

Ktoś ogarnia auto detaling ?


Gibons

Rekomendowane odpowiedzi

Witam poszukuję kogoś kto ogarnia auto detaling. Chciałem zrobić korektę lakieru za jakiś czas. Ktoś kogoś może polecić ? Sląsk / Małopolska

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mr.Cleaner Katowice jak f. vat :) Profi robota i sklep na miejscu, sami parę wskazówek udzielą jak dbać o samochód itp :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Właśnie o Mrcleanerze bywają skrajne opinie. Nie wszyscy zadowoleni.

Jest na forum kolega pogodny. Może do Niego napisz.


http://a4-klub.pl/index.php?/topic/269879-detailing-moja-pasja/

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

MrCleaner mnie nie interesuje. Nie potrzebuję żadnej FV myślałem właśnie bardziej o jakiejś osobie, która bardzo dobrze ogarnia temat i chciałaby sobie dorobić. Tylko musi mieć trochę prac za sobą co bym wiedział na co się piszę :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Robiłeś tam może jakieś auto ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

MrCleaner :facepalm::facepalm::facepalm::facepalm::facepalm:

jak to kiedyś ktoś napisał " jeśli chcesz wydać kilka klocków na wysmalcowane auto to dobrze trafiłeś "

X6 mojego szefa spieprzone po całości za 2 klocki..

Kolega Pogodny.... sam do niego chce oddać furkę na wiosne ;)


i zapomniałem o Gracjanie od nas również z forum ;)

https://www.facebook.com/GDetailing?fref=ts

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mi zależy na kimś kto zrobi korektę 2-3 stopniową. I położy dobrą powłokę

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Szymiczek Car Detailing

https://www.facebook.com/szymiczekcardetailing

bardzo polecam. normalne, rozsądne pieniądze.

Grzegorz oraz jego brat mają zrobione szkolenia, potwierdzone certyfikatami w garażu.

posiadają bardzo dobry sprzęt - RUPES, LARE oraz profesjonalne kosmetyki - Collinite, Poorboys, Shiny Garage ... do tego oczywiście pozostałe aktywne piany, szampony, glinki, pady polerskie, pasty, czyszczenie ekstrakcyjne, itp.

ogólnie chłopaki działają zgodnie z zasadami profesjonalnego Car Detailingu opisanego na forum kosmetykaaut.pl - tam również radzę zasięgnąć wiedzy ;-)

robiłem Q3, A6 (na ich FB są zdjęcia) A3, A4 (nie ma jeszcze zdjęć)

p.s.

co prawda bałem się oddawać do nich w/w samochody, gdyż czytając co i jak na forum kosmetykaaut myślałem, że będzie to robota z du*y - hologramy, pozostawiona pasta, przepalenia, inne .... pojechałem do Detailingservice we Wieliczce. porozmawiałem, dowiedziałem się "z czym to się je", sporo tematów poczytałem na kosmetykaaut.pl i jednak wybrałem się do Szymiczek Car Detailing.

osobiście obecnie posiadam sprzęt do mycia, ale jak na razie bez sprzętu do korekty (wolę podjechać do Szymiczków):

1. myjka Kranzle

2. pianownica PA

3. szampon - SG Bubbly

4. aktywna piana - SG Snow Foam neutral PH

5. rękawica - CarPro Wool Wash

6. ręczniki do suszenia - Fluffy, oraz inne z nazwą wlasną sklepu shiningcar z Krakowa

7. Quick Detailer - Sonax BSD

8. aplikator - gąbka dwustronna

9. do plastików i opon - Koch Chemie Plast Star

+ zapachy CaliforniaScents

jak widać w/w nie mam sprzętu do korekty - maszyny, past, padów, wosku, cleanera, odtłuszczacza, glinki ... i tam dodane.

Edytowane przez daniel.z
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


W bielsku białej dobrze ogarniają temat :)

tzn kto? oddawałeś tam samochód ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mi zależy na kimś kto zrobi korektę 2-3 stopniową. I położy dobrą powłokę

Na a3 klub jest taki gość co tak jak szukasz prywatnie sobie dorabia detailngem. Wkleję ci ogłoszenie od niego tam masz numer tel.Witam

Jako że zdążyłem już skompletować mały arsenał do kosmetyki samochodowej chętnie przeprowadzę korektę dla kolegów z forum. Jako że usługi tego typu w profesjonalnych studiach osiągają astronomiczne sumy myślę że cena w granicach 300-400zł (w zależności od stanu lakieru) za auto wielkości A3 to dobra kwota  Zwłaszcza że lwia jej część to koszt kosmetyków. Co do samej realizacji - auto musiałbym mieć u siebie 2-3 dni (ponownie - w zależności od stanu lakieru). W tym czasie przeprowadziłbym mycie, dekontaminację, glinkowanie, kilkustopniową korektę lakieru, zabezpieczenie woskiem. Dla zainteresowanych można się umówić na dressing plastików, pranie tapicerki i czyszczenie wnętrza lub komory silnika. Wszystko do ustalenia  Zainteresowanych proszę o kontakt przez PM lub przez tel. 509 238 032.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Bielsko Super Shine :)znają sie na robocie kumpel tam dawał swoj samochod przed sprzedarza niebo a ziemia .

Edytowane przez matex91
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja robiłem swoją poprzednią A4tutaj "http://dmdetail.kylos.pl/start"skasowali mnie na 7 stówek( razem z praniem całej tapicerki i kufra) a efekt był taki że żona powiedziała żeby nie sprzedawać. Teraz mam kolejne A4 i też tam zawiozę bo chłopak jest konkretny i sumienny. Polecam

Edytowane przez Pawel081
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

link na fb coś nie działa mozesz poprawic ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...