armando

• Dołączył

• Ostatnia wizyta

Treść opublikowana przez armando

1. Witam. Chce zamontować w A6 C6 3.0 tdi proste zabezpieczenie antykradziezowe w postaci np. odcięcia pompy paliwa bądź coś innego. Ktoś zakładal sam coś takiego i może mi pomóc poradą gdzie np w taka pompę mogę się wpiac żeby ja wyłączyć? Jeżeli ktoś ma jakieś inne sugestie prosze napisać
  2. armando

Centralny zamek A3 8V usa

Witam. Mam problem z centralnym zamkiem w samochodzie Audi a3 z 2015 roku, jest to samochód z USA. Samochód przyjechał z jednym kluczykiem który fizycznie przez zamek centralny otwiera i zamyka. Problem jest z pilotem, nie reaguje na otwieranie i zamykanie z pilota . Kluczyk był sprawdzony , sygnał wysyła, było sprawdzone kodowanie i wszystko wygląda że jest ok . Ktoś może podpowiedzieć gdzie szukać przyczyny ?
  3. Witam. Planuję odświeżyć samochód i chce pierwszy raz przed woskiem ( fusso 99) zastosować glinke. Możecie mi jakąś doradzić? Samochód to laguna 2008r
  4. armando

Klubowa Poczta

Jeździ ktoś do Tarnowa i mógłby odebrać mała przesyłkę?
  5. Ja juz rowniez na zimowkach, a to dlatego ze wymienialem olej, klocki. Od razu zimowki kazalem przykrecic wlasnie po to zeby pozniej nie tracic czasu w kolejkach. W tym roku na Michelin Alpin A4 225/55R17
  6. Powiedzcie mi czy uzywa ktos tego Aerona Gold ale tej buteleczki w kratke nawiewu, albo zawieszki?
  7. a tak na chłopski rozum czym to się rózni ?No chłopski rozum powiem tak Asymetryczne lepiej się czują na np autostradach i szybkich trasach
  8. Witam. Powiedzcie mi zeby wycisgnac fajny blask z lakieru (niebieski metalik laguna gt) moge kupic wosk Dodo Juice blue velvet czy polecany gdzies tu Soft99 fusso?
  9. armando

Śląski Bazar

Emblematy S-line czarne http://olx.pl/oferta/znaczek-emblemat-s-line-CID5-IDhmbfl.html Audi A6 C6 sedan 3,0 Q. Polecam, auto znajomego, jeden wlasciciel mial go 10 lat, przebieg potwierdzony, nie rozbity. Jesli ktos bedzie dzwonil prosze mowic ze od Artura. http://olx.pl/oferta/audi-a6-c6-quattro-3-0tdi-vat-23-CID5-IDgJdV5.html
  10. armando

11. armando

Śląski Bazar

Mam chyba H1 5000K. Jutro rano sprawdzę. Mam chyba H1 5000K. Jutro rano sprawdzę. Mam cały zestaw z przetwornicami slim. Żarniki H1 5000K. Mogę sprzedać same żarniki. Pw
  12. armando

Witam może komuś zalegają zarniki H1 do zestawu Hid. Temperatura 4300 lub 5000
  13. U mnie też stukalo przy wciśnięciu sprzęgła. Wymiana dwumasy i cisza juz jest.
  14. Miał ktoś do czynienia z Skv Germany? Bo mam dylemat czy właśnie te skv czy Ms-a. Na Masters już jeździłem w poprzedniej a4 i złego słowa nie powiem.
  15. Pany gdzie w okolicach Chorzów, Kato wymieniacie wahacze? I ile powinnoa kosztować taka usługa ( komplet wahaczy przód A6 C5)?
  16. W którymś odcinku Gadżet na tvn turbo był test alkomatow. Może by Ci to pomoglo
  17. To całkiem zaje....te spalanie. Też się zastanawiam jak będę zmieniał auto żony na coś z 1.4tdi. Może własnie A2?
  18. A rzeczoznawca może według was przyznać więcej niż 1300 za te uszkodzenia?
  19. Witam. Po pierwsze Wesołych Świąt. Teraz do rzeczy. Siostra miała małą kolizje, kierowca nie zachował odstępu i wjechał jej w zderzak. Po zgłoszeniu tego do ubezpieczyciela sprawcy zadzwonił jakiś tam od nich konsultant i zaproponował 1300zł. Dodam ze auto to Audi A3 Sportback z 2008r. w stanie idealnym bez nawet najmniejszej ryski i chciałbym żeby takie zostało, więc wolałbym nowy ori zderzak niż ten szpachlować. Poniżej wklejam zdjęcia i doradźcie mi co z tym fantem teraz robić dalej ? 1. Wziąć te 1300 ? 2. Poczekać aż przyjedzie od nich rzeczoznawca i niech zrobi wycenę jeszcze raz? 3. Oddać auto do ASO i zrobić to bezgotówkowo? Foty:
  20. A możesz sprecyzować jakie miejscowości cie interesują?
  21. armando

Audi A6 C5 165KM

Czyli trzeba zostać przy 288 bo dopiero komplet zimowek poskladany Czyli trzeba zostać przy 288 bo dopiero komplet zimowek poskladany
  22. armando