Treść opublikowana przez armando
-
A6 C6 zabezp. antykradzieżowe. Jakie?
Witam. Chce zamontować w A6 C6 3.0 tdi proste zabezpieczenie antykradziezowe w postaci np. odcięcia pompy paliwa bądź coś innego. Ktoś zakładal sam coś takiego i może mi pomóc poradą gdzie np w taka pompę mogę się wpiac żeby ja wyłączyć? Jeżeli ktoś ma jakieś inne sugestie prosze napisać
-
Centralny zamek A3 8V usa
Tak było
-
Centralny zamek A3 8V usa
Witam. Mam problem z centralnym zamkiem w samochodzie Audi a3 z 2015 roku, jest to samochód z USA. Samochód przyjechał z jednym kluczykiem który fizycznie przez zamek centralny otwiera i zamyka. Problem jest z pilotem, nie reaguje na otwieranie i zamykanie z pilota . Kluczyk był sprawdzony , sygnał wysyła, było sprawdzone kodowanie i wszystko wygląda że jest ok . Ktoś może podpowiedzieć gdzie szukać przyczyny ?
-
Auto Detailing - Krótkie pytanie - krótka odpowiedź
Witam. Planuję odświeżyć samochód i chce pierwszy raz przed woskiem ( fusso 99) zastosować glinke. Możecie mi jakąś doradzić? Samochód to laguna 2008r
-
Klubowa Poczta
Jeździ ktoś do Tarnowa i mógłby odebrać mała przesyłkę?
-
ile bieznika moze miec ta opona
Chyba na zapisie. Ok 4mm.
-
Polecane opony zimowe
Ja juz rowniez na zimowkach, a to dlatego ze wymienialem olej, klocki. Od razu zimowki kazalem przykrecic wlasnie po to zeby pozniej nie tracic czasu w kolejkach. W tym roku na Michelin Alpin A4 225/55R17
-
Zapaszki do auta
Powiedzcie mi czy uzywa ktos tego Aerona Gold ale tej buteleczki w kratke nawiewu, albo zawieszki?
-
Polecane opony zimowe
a tak na chłopski rozum czym to się rózni ?No chłopski rozum powiem tak Asymetryczne lepiej się czują na np autostradach i szybkich trasach
-
Auto Detailing - Krótkie pytanie - krótka odpowiedź
Witam. Powiedzcie mi zeby wycisgnac fajny blask z lakieru (niebieski metalik laguna gt) moge kupic wosk Dodo Juice blue velvet czy polecany gdzies tu Soft99 fusso?
-
Stukanie po wciśnięciu sprzęgła na zimnym silniku
U mnie też stukalo przy wciśnięciu sprzęgła. Wymiana dwumasy i cisza juz jest.
-
Jakie alkohole pijecie/polecacie ?
- Jakiej firmy wahacze polecacie do Audi?
Miał ktoś do czynienia z Skv Germany? Bo mam dylemat czy właśnie te skv czy Ms-a. Na Masters już jeździłem w poprzedniej a4 i złego słowa nie powiem.- Spoty Katowice i okolice
Pany gdzie w okolicach Chorzów, Kato wymieniacie wahacze? I ile powinnoa kosztować taka usługa ( komplet wahaczy przód A6 C5)?- Alkomat - co macie, co polecacie?
W którymś odcinku Gadżet na tvn turbo był test alkomatow. Może by Ci to pomoglo- A2 2004. Z Zetorka na Traktorka, 1.4 TDI 90KM. Sprzedany.
To całkiem zaje....te spalanie. Też się zastanawiam jak będę zmieniał auto żony na coś z 1.4tdi. Może własnie A2?- Wycena szkody przez HDI co zrobić?
A rzeczoznawca może według was przyznać więcej niż 1300 za te uszkodzenia?- Wycena szkody przez HDI co zrobić?
Witam. Po pierwsze Wesołych Świąt. Teraz do rzeczy. Siostra miała małą kolizje, kierowca nie zachował odstępu i wjechał jej w zderzak. Po zgłoszeniu tego do ubezpieczyciela sprawcy zadzwonił jakiś tam od nich konsultant i zaproponował 1300zł. Dodam ze auto to Audi A3 Sportback z 2008r. w stanie idealnym bez nawet najmniejszej ryski i chciałbym żeby takie zostało, więc wolałbym nowy ori zderzak niż ten szpachlować. Poniżej wklejam zdjęcia i doradźcie mi co z tym fantem teraz robić dalej ? 1. Wziąć te 1300 ? 2. Poczekać aż przyjedzie od nich rzeczoznawca i niech zrobi wycenę jeszcze raz? 3. Oddać auto do ASO i zrobić to bezgotówkowo? Foty:- Sylwester w gorach. Gdzie?
A możesz sprecyzować jakie miejscowości cie interesują?- Audi A6 C5 165KM
Czyli trzeba zostać przy 288 bo dopiero komplet zimowek poskladany Czyli trzeba zostać przy 288 bo dopiero komplet zimowek poskladany- Audi A6 C5 165KM
Jakie koło musi być na to? Mam na zimę Alu sloneczka 15"- Audi A6 C5 165KM
Witam. Mam ten sam model auta tyle ze w manualu. Moje przednie hamulce na wykonczeniu, moglbys cos Dev polecic jakis zestaw ? Rozumiem ze mam tarcze 288 ? I jeszcze jedno pytanie A6C5 ma te same tarcze i klocki co A4B5 np Afn?- Takie tam B5 quattro... :)
Fura kox, śledzę twoj watek z podziwem. Nie masz jakiegoś filmiku jak jezdziles?- Spoty Katowice i okolice
Pany handluje ktoś na forum ori częściami do audi?- Odcięcie zasilania do pompy paliwa - dla użytkowników LPG
Dokładnie mam ten sam patent i tez taki sam minus tego rozwiązania. - Jakiej firmy wahacze polecacie do Audi?