Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

armando

Pasjonat
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

Treść opublikowana przez armando

  1. Witam. Czy ktoś może napisać jakie numery maja filtry do a4 b5 afn 1996r? Najlepiej jeśli beda to numery z Filtrona, chodzi mi o filtry: oleju, paliwa(ten z wezykami u gory), powietrza i kabinowy.
  2. Witam spytam sie tu:) Będę zmieniał jeden zacisk tylny i chciałem jeszcze raz odpowietrzyć cały układ. I tu mam pytanie, przy odpowietrzaniu zacząć od koła najbliżej do najdalszego od pompy?(tzn. LP, PP, LT i PT) I jak daje nowy zacisk który nie jest zalany płynem to jak go dobrze odpowietrzyć ? (zacisk w ręce tak żeby odpowietrznik był najwyżej ?) Czy silnik ma pracować czy na wyłączonym? Z góry dzięki za podpowiedzi i pozdrawiam
  3. rowniez polecam auto tkacz w chorzowie, sciemniaja juz kilkanascie lat 3 auta tam robilem i zawsze bylo ok ---------- Post dopisany at 11:43 ---------- Poprzedni post napisany at 11:43 ---------- rowniez polecam auto tkacz w chorzowie, sciemniaja juz kilkanascie lat 3 auta tam robilem i zawsze bylo ok
  4. a ja ci powiem tak nie sprawdzaj codziennie bo jak przykladasz manometr to zawsze ci ta 0,1 ucieknie sprawdz se po tygodniu a jak faktycznie uchodzi to stawiam na zawor ---------- Post dopisany at 10:12 ---------- Poprzedni post napisany at 10:12 ---------- a ja ci powiem tak nie sprawdzaj codziennie bo jak przykladasz manometr to zawsze ci ta 0,1 ucieknie sprawdz se po tygodniu a jak faktycznie uchodzi to stawiam na zawor
  5. powiem wam ze ja mam klocki ferodo premier a tarcze polskie mikody i tak jak niektorzy pisza klocki mi ani tarczy nie"ryja" ani felg nie pyla dlatego jak sie skoncza klocki napewno tez kupie ferodo ---------- Post dopisany at 18:56 ---------- Poprzedni post napisany at 18:56 ---------- powiem wam ze ja mam klocki ferodo premier a tarcze polskie mikody i tak jak niektorzy pisza klocki mi ani tarczy nie"ryja" ani felg nie pyla dlatego jak sie skoncza klocki napewno tez kupie ferodo
  6. podepne sie w tym watku zeby nie zakladac nowego otoz nie odbija mi do konca reczny w lewym zacisku i non stop go delikatnie trzyma i musze cos juz z tym zrobic i teraz mam pytanie do znawcow tematu czy: - kupic uzywke ( plusem jest niski koszt ale nie wiadomo na co sie trafi) - czy zregenerowac swoj np u DEVA (pewnie profi robota ale troche koszt wyzszy) prosze o jakies madre sugestie aha dodam ze mam b5 avant afn z 96 roku ---------- Post dopisany at 18:26 ---------- Poprzedni post napisany at 18:26 ---------- podepne sie w tym watku zeby nie zakladac nowego otoz nie odbija mi do konca reczny w lewym zacisku i non stop go delikatnie trzyma i musze cos juz z tym zrobic i teraz mam pytanie do znawcow tematu czy: - kupic uzywke ( plusem jest niski koszt ale nie wiadomo na co sie trafi) - czy zregenerowac swoj np u DEVA (pewnie profi robota ale troche koszt wyzszy) prosze o jakies madre sugestie aha dodam ze mam b5 avant afn z 96 roku
  7. ja w afn-ie czulem zmiane z 195 na 225 wiec napewno bedzie mulowaty a jesli chodzi o rozmiar to za duze do twojego auta to jest rozmiar z beemki 5 albo jakiegos merca ---------- Post dopisany at 13:07 ---------- Poprzedni post napisany at 13:07 ---------- ja w afn-ie czulem zmiane z 195 na 225 wiec napewno bedzie mulowaty a jesli chodzi o rozmiar to za duze do twojego auta to jest rozmiar z beemki 5 albo jakiegos merca
  8. powinny dac rade pare razy to stosowalem i nidgy nie bylo problemu dobrze dociagaja kolo i nic sie nie dzialo wazne zebys pierscien centrujacy mial lub go sobie dorob (na 57,1 oczywiscie) na allegro widzialem robia takie na zamowienie
  9. http://www.google.pl/imgres?q=borbet+a+audi&hl=pl&sa=X&biw=1366&bih=667&tbm=isch&prmd=imvns&tbnid=Kuj4_YvwL3d3kM:&imgrefurl=http://forums.vwvortex.com/showthread.php%3F3938498-Borbet-A-s-on-B5-B6&docid=acD-9cvHG-1GHM&imgurl=http://i217.photobucket.com/albums/cc24/livinzlyfe/borbet_A.jpg&w=640&h=426&ei=Ay6VT7j-GcTLtAbfzNyVBA&zoom=1&iact=hc&vpx=1050&vpy=169&dur=768&hovh=183&hovw=275&tx=176&ty=91&sig=100113361306708373095&page=4&tbnh=147&tbnw=214&start=58&ndsp=20&ved=1t:429,r:9,s:58,i:218
  10. http://imageshack.us/photo/my-images/843/dsc01341ju.jpg/ wygnij se drucik w taki ksztalt i juz ma po problemie
  11. mi sie tam wizualnie podoba ale wlasnie ciekawe jak to na a4 bedzie wygladac
  12. jakbys sie troche orientowal to wszystkie letnie dunlopy sa sp sport wiec twoja wypowiedz nic nie wnosi
  13. takie co odkrecam w 3 sek. wystarczy nabic klucz 19 Widze kolega zna się na rzecczy:decayed: ja nie kradne tylko robilem z serwisie a 10 % ludzi zawsze gubi gdzies te nasadki a niektorzy to nawet nie wiedza ze maja takie cos na kolach i trzeba bylo to jakos odkrecic takze wiem z doswiadczenia ktore latwo sie odkreca a przy ktorych trzeba naprade sie napocic dlatego moj typ jest mcGard
  14. tu masz http://www.stylauto.pl/zabezpieczenia-do-kol.html nr katalogowy 280117 powinny byc w sam raz
  15. takie co odkrecam w 3 sek. wystarczy nabic klucz 19 http://allegro.pl/sruby-zabezpieczajace-mcgard-audi-grupa-vw-i2211674027.html te sa theBest kosztuja prawie drugie tyle ale warto
  16. Sa to opony symetryczne i jest taka niepisana zasada ze zaklada sie znakiem DOT na zewnatrz aha i nie pirelli p600 tylko p6000
  17. Również Wesołych Świąt i powodzenia w Twoim nineteen inch project
  18. szczerze jak nie wiesz po co jest ta sruba srodku to nie bierz sie samemu nawet za zmiane kolek podjedz do wulkanizatora ... tak dla twojego bezpieczenstwa
  19. a niby jak ma byc kolo wycentrowane jak nie masz pierscinia sroby je tylko dociagaja a nie centruja
  20. szukaj opon z indeksem XL sa to opony z troszke wiekszym indeksem np. wlasnie 97 jak bedziesz gdzies dzwonil za oponami to od razu pytaj o XL-ki
  21. Do tych kotrzy twierdza ze lepsze na tyl Powiedzcie mi ile razy was zarzucilo na zakrecie, albo straciliscie panowanie nad samochodem np w drodze do pracy albo na jakims wyjezdzie A ile razy np w deszczowy dzien przy szybszym ruszaniu przednie kola stracily przyczepnosc, albo trzeba nagle ostro zahamowac i slabe opony sobie nie radza Mam nadzieje ze teraz sie dobrze wyrazilem
  22. jeeee moja pomylka ---------- Post added at 17:24 ---------- Previous post was at 17:23 ---------- poprawione wiec jak wkoncu z tymi oponami ?
  23. Powiedzcie mi czemu doradzacie mu 225/45 jesli na szerokości 205 jezdzi mu się dobrze to nie se kupi 205/50 Przecież jest to idealny zamiennik bo b5 A co do tematu spalanie/osiagi ja również widze roznice jak w tamten sezon jeździłem na 225/40R18 a teraz mam 205/55R 16 A juz nie wspomnę o zimowkach 195/65R16 i super lekkie alumki

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.