Treść opublikowana przez armando
-
Jakie filtry
Witam. Czy ktoś może napisać jakie numery maja filtry do a4 b5 afn 1996r? Najlepiej jeśli beda to numery z Filtrona, chodzi mi o filtry: oleju, paliwa(ten z wezykami u gory), powietrza i kabinowy.
-
Felgi z oponami 205/50/16 do B5 - wasze opinie
to masz sie czym chwalic
-
[B5 AFN] Jak odpowietrzyć hamulce z pompą ABS
Witam spytam sie tu:) Będę zmieniał jeden zacisk tylny i chciałem jeszcze raz odpowietrzyć cały układ. I tu mam pytanie, przy odpowietrzaniu zacząć od koła najbliżej do najdalszego od pompy?(tzn. LP, PP, LT i PT) I jak daje nowy zacisk który nie jest zalany płynem to jak go dobrze odpowietrzyć ? (zacisk w ręce tak żeby odpowietrznik był najwyżej ?) Czy silnik ma pracować czy na wyłączonym? Z góry dzięki za podpowiedzi i pozdrawiam
-
Wystarczy poziom nośności "87" do a4 1.9tdi? Opony 205/50/16
nie ten rozmiar opon
-
Gdzie dobrze przyciemnią szyby w okolicy Gliwic/Katowic???
rowniez polecam auto tkacz w chorzowie, sciemniaja juz kilkanascie lat 3 auta tam robilem i zawsze bylo ok ---------- Post dopisany at 11:43 ---------- Poprzedni post napisany at 11:43 ---------- rowniez polecam auto tkacz w chorzowie, sciemniaja juz kilkanascie lat 3 auta tam robilem i zawsze bylo ok
-
Uchodzi powietrze. Dziennie 0.1
a ja ci powiem tak nie sprawdzaj codziennie bo jak przykladasz manometr to zawsze ci ta 0,1 ucieknie sprawdz se po tygodniu a jak faktycznie uchodzi to stawiam na zawor ---------- Post dopisany at 10:12 ---------- Poprzedni post napisany at 10:12 ---------- a ja ci powiem tak nie sprawdzaj codziennie bo jak przykladasz manometr to zawsze ci ta 0,1 ucieknie sprawdz se po tygodniu a jak faktycznie uchodzi to stawiam na zawor
-
Które tarcze i klocki FERODO na przód? 288mm
powiem wam ze ja mam klocki ferodo premier a tarcze polskie mikody i tak jak niektorzy pisza klocki mi ani tarczy nie"ryja" ani felg nie pyla dlatego jak sie skoncza klocki napewno tez kupie ferodo ---------- Post dopisany at 18:56 ---------- Poprzedni post napisany at 18:56 ---------- powiem wam ze ja mam klocki ferodo premier a tarcze polskie mikody i tak jak niektorzy pisza klocki mi ani tarczy nie"ryja" ani felg nie pyla dlatego jak sie skoncza klocki napewno tez kupie ferodo
-
Zacisk tył... nowy, używany czy regeneracja ?
podepne sie w tym watku zeby nie zakladac nowego otoz nie odbija mi do konca reczny w lewym zacisku i non stop go delikatnie trzyma i musze cos juz z tym zrobic i teraz mam pytanie do znawcow tematu czy: - kupic uzywke ( plusem jest niski koszt ale nie wiadomo na co sie trafi) - czy zregenerowac swoj np u DEVA (pewnie profi robota ale troche koszt wyzszy) prosze o jakies madre sugestie aha dodam ze mam b5 avant afn z 96 roku ---------- Post dopisany at 18:26 ---------- Poprzedni post napisany at 18:26 ---------- podepne sie w tym watku zeby nie zakladac nowego otoz nie odbija mi do konca reczny w lewym zacisku i non stop go delikatnie trzyma i musze cos juz z tym zrobic i teraz mam pytanie do znawcow tematu czy: - kupic uzywke ( plusem jest niski koszt ale nie wiadomo na co sie trafi) - czy zregenerowac swoj np u DEVA (pewnie profi robota ale troche koszt wyzszy) prosze o jakies madre sugestie aha dodam ze mam b5 avant afn z 96 roku
-
opony 225/55 audi a4 b5 1.6
ja w afn-ie czulem zmiane z 195 na 225 wiec napewno bedzie mulowaty a jesli chodzi o rozmiar to za duze do twojego auta to jest rozmiar z beemki 5 albo jakiegos merca ---------- Post dopisany at 13:07 ---------- Poprzedni post napisany at 13:07 ---------- ja w afn-ie czulem zmiane z 195 na 225 wiec napewno bedzie mulowaty a jesli chodzi o rozmiar to za duze do twojego auta to jest rozmiar z beemki 5 albo jakiegos merca
-
Śruby pływające z 5x114,3 na 5x112 ??
powinny dac rade pare razy to stosowalem i nidgy nie bylo problemu dobrze dociagaja kolo i nic sie nie dzialo wazne zebys pierscien centrujacy mial lub go sobie dorob (na 57,1 oczywiscie) na allegro widzialem robia takie na zamowienie
-
Borbet A
http://www.google.pl/imgres?q=borbet+a+audi&hl=pl&sa=X&biw=1366&bih=667&tbm=isch&prmd=imvns&tbnid=Kuj4_YvwL3d3kM:&imgrefurl=http://forums.vwvortex.com/showthread.php%3F3938498-Borbet-A-s-on-B5-B6&docid=acD-9cvHG-1GHM&imgurl=http://i217.photobucket.com/albums/cc24/livinzlyfe/borbet_A.jpg&w=640&h=426&ei=Ay6VT7j-GcTLtAbfzNyVBA&zoom=1&iact=hc&vpx=1050&vpy=169&dur=768&hovh=183&hovw=275&tx=176&ty=91&sig=100113361306708373095&page=4&tbnh=147&tbnw=214&start=58&ndsp=20&ved=1t:429,r:9,s:58,i:218
-
Problem ze zdjęciem osłon do felg
http://imageshack.us/photo/my-images/843/dsc01341ju.jpg/ wygnij se drucik w taki ksztalt i juz ma po problemie
-
Opinie o felgach
mi sie tam wizualnie podoba ale wlasnie ciekawe jak to na a4 bedzie wygladac
-
Polecane opony letnie
jakbys sie troche orientowal to wszystkie letnie dunlopy sa sp sport wiec twoja wypowiedz nic nie wnosi
-
jakie kupic śruby zabezpieczajace???
takie co odkrecam w 3 sek. wystarczy nabic klucz 19 Widze kolega zna się na rzecczy:decayed: ja nie kradne tylko robilem z serwisie a 10 % ludzi zawsze gubi gdzies te nasadki a niektorzy to nawet nie wiedza ze maja takie cos na kolach i trzeba bylo to jakos odkrecic takze wiem z doswiadczenia ktore latwo sie odkreca a przy ktorych trzeba naprade sie napocic dlatego moj typ jest mcGard
-
jakie kupic śruby zabezpieczajace???
tu masz http://www.stylauto.pl/zabezpieczenia-do-kol.html nr katalogowy 280117 powinny byc w sam raz
-
jakie kupic śruby zabezpieczajace???
takie co odkrecam w 3 sek. wystarczy nabic klucz 19 http://allegro.pl/sruby-zabezpieczajace-mcgard-audi-grupa-vw-i2211674027.html te sa theBest kosztuja prawie drugie tyle ale warto
-
Jak zamontować poprawnie ogumienie Pirelli P600 225/45
Sa to opony symetryczne i jest taka niepisana zasada ze zaklada sie znakiem DOT na zewnatrz aha i nie pirelli p600 tylko p6000
-
'My nineteen inch fotostory', czyli 19x8,5 ET32 do B8
Również Wesołych Świąt i powodzenia w Twoim nineteen inch project
-
Problem z odkręceniem kół
szczerze jak nie wiesz po co jest ta sruba srodku to nie bierz sie samemu nawet za zmiane kolek podjedz do wulkanizatora ... tak dla twojego bezpieczenstwa
-
Drżenie powyżej 140km/h
a niby jak ma byc kolo wycentrowane jak nie masz pierscinia sroby je tylko dociagaja a nie centruja
-
Indeks nośności opon
szukaj opon z indeksem XL sa to opony z troszke wiekszym indeksem np. wlasnie 97 jak bedziesz gdzies dzwonil za oponami to od razu pytaj o XL-ki
-
Na którą oś nowe opony?
Do tych kotrzy twierdza ze lepsze na tyl Powiedzcie mi ile razy was zarzucilo na zakrecie, albo straciliscie panowanie nad samochodem np w drodze do pracy albo na jakims wyjezdzie A ile razy np w deszczowy dzien przy szybszym ruszaniu przednie kola stracily przyczepnosc, albo trzeba nagle ostro zahamowac i slabe opony sobie nie radza Mam nadzieje ze teraz sie dobrze wyrazilem
-
Na którą oś nowe opony?
jeeee moja pomylka ---------- Post added at 17:24 ---------- Previous post was at 17:23 ---------- poprawione wiec jak wkoncu z tymi oponami ?
-
Osiągi 235/45/17
Powiedzcie mi czemu doradzacie mu 225/45 jesli na szerokości 205 jezdzi mu się dobrze to nie se kupi 205/50 Przecież jest to idealny zamiennik bo b5 A co do tematu spalanie/osiagi ja również widze roznice jak w tamten sezon jeździłem na 225/40R18 a teraz mam 205/55R 16 A juz nie wspomnę o zimowkach 195/65R16 i super lekkie alumki