Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

armando

Pasjonat
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

Treść opublikowana przez armando

  1. ja zmienilem na nawiercane i moze faktycznie maja troche lepsza skutecznosc ale na kolana nie powala wydaje mi sie ze warto tez sprawdzic najpierw jakosc plynu i odpowietrzyc uklad
  2. niestety nie masz racji bo do rozoju "grzyba" trzeba wilgoci i wlasnie ciepla a nie zimna !!! chyba ze sie myle
  3. tak samo radze obsluzyc klime bo wyglada jakby bylo malo czynnika i kompresor sie nie zalacza a caly uklad klimy jest najbardziej wydajny przy 2tys obr dlatego dopiero wtedy czujesz zimno
  4. szukaj bez po co ci 3 zawor klime przez jeden zawor tez bez problemu sie nabija
  5. tak jak kolega laszczu napisal ze raczej za duze cisnienie wiec ja mysle ze albo cos z czujnikiem wys. cisnienia albo po prostu za duzo czynnika jest nabite i ja kompresor sie zalaczy to potem go rozlacza bo za duze ciesnie jest a wogole byles w jakims dobrym warswztacie gdzie klima sie zajmuja ? to bys widzial ile bar masz na niskim a ile na wysokim cisnieniu
  6. polecam to http://allegro.pl/sruby-zabezpieczajace-mcgard-audi-grupa-vw-i1583510284.html sam to zakladam trwalosc ok a odkrecic nie ma ch...a
  7. fajna sztuka za***iste koncowki wydechu
  8. za***ista chyba najlepsza reklama waszego serwisu jak bede usowal ''pryszcza'' z mojej to pewno sie do was zglosze ciekawi mnie jeszcze jak tak szerokie felgi sie z tylu w nadkolach mieszcza
  9. za***ista fura tylko fakt tej felgi troche brakuje skora sam obszywales czy juz kupiles takie kanapy?
  10. cos zdjecia nie dzialaja :\
  11. smacznego jajka
  12. widze nie tylko ja tyram w swieta
  13. wielkie dzieki widze ze moj pomysl na ... sie wam podoba .pablo. tez mam taka nadzieje tylko pracuj na swoja [br]Dopisany: 18 Kwiecień 2011, 19:50_________________________________________________aha tak przy okazji programu bede mial do testow gotowca do afn kolega go ma w swojej tez afn i w Q i mowi ze za***iście dostane za free zeby go samemu wyprobowac i teraz powiedzcie mi ryzykuje czyms ? o mechanice mam pojecie ale o chip tuningu nie bardzo [br]Dopisany: 18 Kwiecień 2011, 19:53_________________________________________________halo halo wypowie sie ktos
  14. tyle ze braciki na rudzie to nie te same co w chorzowie ale dobrze przekaze dalej ze psuja opinie wiec jak co to szukac armanda na serwisie:)
  15. potwierdzam co pisze kolega wyzej sam naprawiam felgi tzn prostuje a jak peknie to do spawania i ani sladu nie ma sam mam spawana felge i nic nie bije i ani gramatury nie ma duzej
  16. wszystkie sa za***iste te pierwsze ma kolega A-rek to mozesz se sam zobaczyc
  17. tak przy okazji jak bedziecie sie ubierac w nowe gumy zapraszam do "bracikow" do chorzowa
  18. kazdy narzeka te lampy ale widac je z daleka w lusterkach w szegolnosci na DTS
  19. a mnie sie tam podobaja takie dymione lampy do srebrnego lakieru
  20. najpierw trza chyba kierownice przelozyc na wlasciwa strone
  21. a ja mam czerwono czarne
  22. wiem ze spryski i te niby samopoziowanie ale olac to barwa 5000K i moze przy jakiejs kontroli sie nikt nie kapnie
  23. no pozazdroscic koleczek wyglada co najmniej na 19

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.