Treść opublikowana przez armando
-
[INNE] Hamowanie i plany zamiany na tarcze nawiercano wentylowane
ja zmienilem na nawiercane i moze faktycznie maja troche lepsza skutecznosc ale na kolana nie powala wydaje mi sie ze warto tez sprawdzic najpierw jakosc plynu i odpowietrzyc uklad
-
[ALL] Smrodzik z klimy
niestety nie masz racji bo do rozoju "grzyba" trzeba wilgoci i wlasnie ciepla a nie zimna !!! chyba ze sie myle
-
[ALL B6] Chłodzi na wyższych obrotach..
tak samo radze obsluzyc klime bo wyglada jakby bylo malo czynnika i kompresor sie nie zalacza a caly uklad klimy jest najbardziej wydajny przy 2tys obr dlatego dopiero wtedy czujesz zimno
-
[B5 AFN] Chłodnica klimatyzacji.
szukaj bez po co ci 3 zawor klime przez jeden zawor tez bez problemu sie nabija
-
[B5 ADR] Co rozłącza klime
tak jak kolega laszczu napisal ze raczej za duze cisnienie wiec ja mysle ze albo cos z czujnikiem wys. cisnienia albo po prostu za duzo czynnika jest nabite i ja kompresor sie zalaczy to potem go rozlacza bo za duze ciesnie jest a wogole byles w jakims dobrym warswztacie gdzie klima sie zajmuja ? to bys widzial ile bar masz na niskim a ile na wysokim cisnieniu
-
[ALL B6] Śruby zabezpieczające do kół - co polecacie ?
polecam to http://allegro.pl/sruby-zabezpieczajace-mcgard-audi-grupa-vw-i1583510284.html sam to zakladam trwalosc ok a odkrecic nie ma ch...a
-
[B5 AJL] A4 1.8T Quattro by świrek
fajna sztuka za***iste koncowki wydechu
-
[B5 AEB] Audi by Adrian BIAŁY XIRALLIC i felgi rh zw1 17"9",9.5" str1,3,4,6
za***ista chyba najlepsza reklama waszego serwisu jak bede usowal ''pryszcza'' z mojej to pewno sie do was zglosze ciekawi mnie jeszcze jak tak szerokie felgi sie z tylu w nadkolach mieszcza
-
[B5 AEB] A4 => S4 = <3 / Toruń
za***ista fura tylko fakt tej felgi troche brakuje skora sam obszywales czy juz kupiles takie kanapy?
-
A4 FL seria
cos zdjecia nie dzialaja :\
-
Spoty Katowice i okolice
smacznego jajka
-
Spoty Katowice i okolice
widze nie tylko ja tyram w swieta
-
[B5 AFN] zielony avant
wielkie dzieki widze ze moj pomysl na ... sie wam podoba .pablo. tez mam taka nadzieje tylko pracuj na swoja [br]Dopisany: 18 Kwiecień 2011, 19:50_________________________________________________aha tak przy okazji programu bede mial do testow gotowca do afn kolega go ma w swojej tez afn i w Q i mowi ze za***iście dostane za free zeby go samemu wyprobowac i teraz powiedzcie mi ryzykuje czyms ? o mechanice mam pojecie ale o chip tuningu nie bardzo [br]Dopisany: 18 Kwiecień 2011, 19:53_________________________________________________halo halo wypowie sie ktos
-
[B5 AJM] Szafa|body rs4|GTB2056|zawieszenie KW/hamulce 345/325|rotor r19 9j et33 - Sprzedana!
tyle ze braciki na rudzie to nie te same co w chorzowie ale dobrze przekaze dalej ze psuja opinie wiec jak co to szukac armanda na serwisie:)
-
[ALL] Spawana felga
potwierdzam co pisze kolega wyzej sam naprawiam felgi tzn prostuje a jak peknie to do spawania i ani sladu nie ma sam mam spawana felge i nic nie bije i ani gramatury nie ma duzej
-
[ALL B5] Jakie felgi do avanta
wszystkie sa za***iste te pierwsze ma kolega A-rek to mozesz se sam zobaczyc
-
[B5 AJM] Szafa|body rs4|GTB2056|zawieszenie KW/hamulce 345/325|rotor r19 9j et33 - Sprzedana!
tak przy okazji jak bedziecie sie ubierac w nowe gumy zapraszam do "bracikow" do chorzowa
-
[B5 AJM] Szafa|body rs4|GTB2056|zawieszenie KW/hamulce 345/325|rotor r19 9j et33 - Sprzedana!
czyzby plaza ?
-
[B5 AJM] Szafa|body rs4|GTB2056|zawieszenie KW/hamulce 345/325|rotor r19 9j et33 - Sprzedana!
kazdy narzeka te lampy ale widac je z daleka w lusterkach w szegolnosci na DTS
-
[B5 AFB] silver avant quattro/1be/lampy tyl in.pro Black/alu Ronal lz 17grafit/
a mnie sie tam podobaja takie dymione lampy do srebrnego lakieru
-
[B5 AFN] Moja ukachana :) 2.4 98r 18'
najpierw trza chyba kierownice przelozyc na wlasciwa strone
-
Malowanie zacisków hamulcowych
a ja mam czerwono czarne
-
[B5 AFN] zielony avant
wiem ze spryski i te niby samopoziowanie ale olac to barwa 5000K i moze przy jakiejs kontroli sie nikt nie kapnie
-
[B5 AVG] Avant by A-rek - nowy sezon, nowe zmiany....
no pozazdroscic koleczek wyglada co najmniej na 19
-
[All B7] - jakie lepsze opony 225/45R17 (+0,4%) czy 235/45R17(+1,8%)
zostalbym przy 235/45