Treść opublikowana przez armando
-
Polecane opony letnie
dorzuce swoje 3 grosze : debica zimowa ok frigo naprawde zaskoczy trakcja ale lato tragedia od malych vivio przez te passio i presto konczac a i jeszcze furio jest lato to jest jedna wielka kupa w tej samej cenie masz fuldy sawy albo barumy na mokrym napewno sie lepiej spisza na allegro motohurt duzo opon wyprzedaje zobacze se napewno cos lepszego trafisz
-
Głośniki 16cm w przednich drzwiach Audi A4 B5 bez przeróbek tapicerki
wystarczy ci jedna plyta z jakiejs starej szafy i najlepiej wyzynarka drukujesz ten szablon co tu ktos wrzucil i pierwszy panel juz masz
-
Głośniki 16cm w przednich drzwiach Audi A4 B5 bez przeróbek tapicerki
dla tych co nie maja odwagi sie wziac za to dodam ze zajelo mi to tylko 5 godzin i wszystko smiga jak nalezy
-
Głośniki 16cm w przednich drzwiach Audi A4 B5 bez przeróbek tapicerki
jutro i ja sie zabieram za moje glosniki wyglada na nietrudna operacje
-
Polecane opony zimowe
dobra na autostrade ale na kopny snieg nie bardzo polecam pirelli carving
-
Tacierzyństwo
heh najlepszy jest tekst co to za termometr
-
[B6 AWX] ---8x18 ET45 + oponki 225/40 zawias -30mm---
hehe a jak sie ma niby ulozyc 225 to 225 a nie jak sie ulozy
-
[B5 AHH] Gwint czy Sportowe Amorki + Springi
duzo tez przeciez uzywek jest na forum tez co jakis czas sie pojawiaja oferty
-
[ALL B6/B7] 235/40/R18 - pomocy - ciągle biją
kolega azik podjedz do chorzowa do firmy braciki na ul 3go maja dowazy sie 2 osie i bedzie git
-
[B5 AHH] Gwint czy Sportowe Amorki + Springi
tez jestem za gwintem wtedy ty sobie ustalasz wysokosc jaka ci pasuje, a na zime zawsze mozesz dzwignac fure
-
[B5 AFN] zielony avant
no wlasnie tera widze ze to box i zadnego efektu nie ma hehe zwylky szajs chyba trza zbierac na profi program [br]Dopisany: 21 Kwiecień 2011, 21:35_________________________________________________przyszedl czasz na rozrzad no i chlodnica sie rozciekla :/ wies zas rozbieranie ale przy okazji zawita zenon 5000k
-
[B5 AHU] Potrzebna pomoc przy wyborze amortyzatorów
polecam kyb dobra jakosc niska cena
-
[ALL B5] Dolna rozpórka
jak bedzie do afna przedlift pasowac to juz zamawiam gorna i dolna
-
[ALL] Wydajność klimatyzacji
3 st C
-
[ALL B5] Dolna rozpórka
pewnie fest duzo ludu czeka na gorna jak juz bedzie gotowa to zamawiam obie taki zestaw w promocji
-
[ALL B5] Jakie końcówki drążka
jest tyle tego ze wszystko zalezy ile chcesz wydac
-
[ALL B5] Czyszczenie parownika
jak jnuz masz taki dostep to umyj go fajnie benzyna ekstrakcyjna albo kup se pianke do odgrzybiania klimy to ci napewnoe nie zaszkodzi a moze pozegna niemily zapach bo ze nabiles klime to nie ma nic wspolnego z zapachem
-
[ALL] Sposoby na pozbycie się brzydkiego zapachu w aucie (papierosów)
tez polecam ozonowanie
-
[ALL B5] Problem z tylnymi łożyskami
tez tak mysle ze jakosc to dopiero polowa sukcesu reszta zalezy od tego jak sie je zalozy
-
[B5 AVG] Mój wozik, skromny ale...
co ty gadasz nie jeden by taki chcial u siebie gratulacje fury i bezawaryjnej jazdy
-
[B6 AWX] Wibracje po przekroczeniu 120km/h
nie mam pojecia chyba krk najblizej
-
[B6 AWX] Wibracje po przekroczeniu 120km/h
robisz wywazenie kola jak jest przykrecone na samochod wtedy wywaza sie ze wszystkim tarcza lozysko poloski czujnik jest podlozony pod np. sworzen wachacza a maszyna rozpedzasz kolo i wtedy robisz pomiar powiem ze w niektorych samochodach roznice sa naprawde ogromne
-
[ALL] Spawanie felg
ciekawe czy ci co tak krytykuja spawanie felg jak zepsuja felge to kupuja nowa od razu ?? jak ktos zpapral robote ze spawaniem to bedzie dalej pekac trzeba wybrac pozadny warsztat a nie jakiegos staska ze spawarka w garazu
-
[ALL B5] Czy to koniec sprężarki? Stoi!
no niestety gruba kasa za cie czeka do wydania kompresor czyszczenie ukladu osuszacz ...
-
[B6 AWX] Wibracje po przekroczeniu 120km/h
dowiedz sie kto dowaza na osi u ciebie w okolicy i dowaz tyl usterka powinna byc usunieta a koszt ok 30 zl