Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

[ALL B5] Czyszczenie parownika

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Witam,

1. czy ktoś wie jak odkręcić obudowę by cała powierzchnia parownika była dostępna? Po odkręceniu wentylatora, zciągnięciu spinek obudowa ciągle się nie chce rozdzielić.

82701442.th.jpg

2. Co to za połączenie zaznaczone nr 1?

3. Niestety po przeglądzie, ozonowaniu i dobiciu klimy, po jej wyłączeniu ciągle jest bardzo nieprzyjemny zapach. Podejrzenie jest, że parownik zasyfiony jednak na oko wygląda chyba wzorowo? Czy ktoś czyścił wyciągnięty parownik i może powiedzieć, czy tak czysty parownik może powodować brzydki zapach?

010620111190.th.jpg

Opublikowano

jak jnuz masz taki dostep to umyj go fajnie benzyna ekstrakcyjna albo kup se pianke do odgrzybiania klimy to ci napewnoe nie zaszkodzi a moze pozegna niemily zapach bo ze nabiles klime to nie ma nic wspolnego z zapachem

Opublikowano

Witam,

1. czy ktoś wie jak odkręcić obudowę by cała powierzchnia parownika była dostępna? Po odkręceniu wentylatora, zciągnięciu spinek obudowa ciągle się nie chce rozdzielić.

82701442.th.jpg

2. Co to za połączenie zaznaczone nr 1?

3. Niestety po przeglądzie, ozonowaniu i dobiciu klimy, po jej wyłączeniu ciągle jest bardzo nieprzyjemny zapach. Podejrzenie jest, że parownik zasyfiony jednak na oko wygląda chyba wzorowo? Czy ktoś czyścił wyciągnięty parownik i może powiedzieć, czy tak czysty parownik może powodować brzydki zapach?

010620111190.th.jpg

To co masz w tym czerwonym kółku to odpływ z parownika na zew pojazdu. A tu masz cały opis:

http://www.a4-klub.pl/smf/index.php?topic=203356.0

Opublikowano
  • Autor

bo ze nabiles klime to nie ma nic wspolnego z zapachem

ale przecież napisałem, że ozonowałem - a to eliminuje zapach (pod warunkiem, że źródło zapachu jest usunięte-dlatego dobieram się do parownika)

To co masz w tym czerwonym kółku to odpływ z parownika na zew pojazdu. A tu masz cały opis:

a jak się dostać do tego od dołu auta, bo wpryskałem wczoraj całą puchę płynu i niestety pod autem sucho. Myślę, że mam zatkany kanał i to może być powodem powstawania zapachu, bakterii.

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.