Treść opublikowana przez armando
-
[ALL B5] Słabo hamuje
a plyn hamulcowy masz dobry ?
-
Jakiej firmy wahacze polecacie do Audi?
ja juz jestem po montazu jakosc wahaczy bez zastrzezen zobaczymy jak bedzie dalej
-
[ALL B7] Jaka średnica otw.centrującego ?
lepiej sie dowiedz bo audi w nowych modelach ma juz duzo wieksza ponad 60 mm i te stare niestety nie beda pasowaly
-
Wasze przebiegi w dieslach 1.9 TDI
277 TYSI I SMIGA AZ MILO
-
Jakiej firmy wahacze polecacie do Audi?
dobrze ze przeczytalem ten temat tera juz jestem pewien ze MS-y zakladam
-
[B5 AFN] Jakie świece kupić
same swiece to juz nie proble tera tylko te stare wykrecic :/ a juz probowalem i zadna sie nie chce ruszyc
-
[B5 AFN] Jakie świece kupić
zaje.... wam dzieki tylko dalej nie wiem co to jest te elektryczne dogrzewanie :/
-
[B5 AFN] Jakie świece kupić
witam moze mi ktos powiedziec jakie swiece zarowe kupic do mojego afn-a bo sa normalne zarowe za 30 zl i sa jakies z elektrycznym dogrzewaniem za jakies 50 zl i nie wiem o co tu chodzi
-
[ALL] Łańcuchy tekstylne
trzeba to umiec zalozyc odpowiednio bo inaczej na zakretach lubi sie zeslizgiwac
-
[ALL B7] Jakie ciśnienie w oponach na ZIMĘ!
najwazniejsze zeby to byl śląski luft
-
Polecane opony zimowe
a co niby daje że azot napompowany jest jakaś różnica ??? jedna wileka sciema Nie ma jak zdanie nowicjusza :gwizdani a co niby daje że azot napompowany jest jakaś różnica ??? jedna wileka sciema Nie ma jak zdanie nowicjusza :gwizdanie: e: tyle ze chyba nawet na szkoleniu z pirelli ktore niedawno bylo w warszawie glosno to bylo powiedziane ze pompowanie azotem daje 5 zl do kasy w serwisie nic wiecej a kazdy klient sam sobie wmawia ze auto mniej pali opna sie nie zuzywa jeden mi nawet powqiedzial kiedys ze jak ma napompowane powietrzem to te auto nie jezdzi takze napewno nie zdanie nowicjusza !
-
Polecane opony zimowe
a co niby daje że azot napompowany jest jakaś różnica ??? jedna wileka sciema
-
[ALL B7] Jakie ciśnienie w oponach na ZIMĘ!
co ty gadasz ?? przeciez pisze ze 2,7 przod i tyl
-
Polecane opony zimowe
jamam pirelli sotto zero i nie jestem zadowolony to jest dobre na autostrade a na snieg najlepsze jakie mialem to pirelli carving
-
[ALL] Nokian WR G2 - pytanie o kierunk bieznika
hehe na tym polega wlasnie ASYMETRIA jakbys je ukladal w kierunki to by juz byly kierunkowe a sa takie asymetryczne kierunkowe jakies letnie nokiany ale nie pamietam jakie
-
[ALL B5] Opony 195/70/15 ???
a na moje oko te 195/70 to nie sa opony z osobowki tylko jakies dostawcze bo sobie nie przypominam auta ktore jezdzi na takim rozmiarze np vw T4 ma taki rozmiar !!!
-
[ALL B5] podejdzie do b5 avant ?
dopiero na wiosne jakis -35
-
[ALL B5] podejdzie do b5 avant ?
http://moto.allegro.pl/piekne-felgi-18-5x112-vw-audi-mercedes-i1212527026.html witam jak we temacie czy taki zestaw podejdzie do a4 b5 avant zawieszenie seria a opony byly by 235/40
-
Pirelli P7
powiem ci zec wszystkie pirelki sie tak zuzywaja
-
Pirelli P7
lepsze od sotto zero jest tez pirelli ale model CARVING
-
[ALL B7] Po zmianie na letnie trzesie przy 110Km
polecam dowazyc na samochodzie bardzo prosta czynnosc a pomoze w 100% tylko nie wszystkie zaklady to robia
-
Jakie oleje do silników TDI montowanych w Audi?
ok a na temat tego elfa sie ktos wypowie?
-
Jakie oleje do silników TDI montowanych w Audi?
powiedzcie mi bo tak przegladam te strony o olejach i kazdy pisze tylko o motulu castrol albo mobil a leje ktos moze elfa ? pytam bo bede zmienial olej i niewiem jaki mam wlac a do elfa mam dostep praktucznie za darmo. moze ktos mi madry mi podpowie czy moge taki zastosowac jest to pelny syntetyk 5w40 a silnik fo AFN o przebiegu 270 tys aha i czy aby napewno pelny syntetyk nie zaszkodzi silnikowi z takim przebiegiem z gory dzieki
-
Jakie tarcze i klocki hamulcowe do Audi A4 B5?
podlacze sie dopiero zaczynam z audi i jeszcze nie wiem jakie tarcze na przod do b5 avant 1.9 tdi 110 km ? z gory dzieki
-
Nowicjusz - wątek powitalny
slask wita nie mam jeszcze audi ale moze sie to wkrotce zmieni