Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

armando

Pasjonat
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

Treść opublikowana przez armando

  1. armando odpowiedział(a) na marcin6622 temat w Audi A4 B5
    a plyn hamulcowy masz dobry ?
  2. ja juz jestem po montazu jakosc wahaczy bez zastrzezen zobaczymy jak bedzie dalej
  3. lepiej sie dowiedz bo audi w nowych modelach ma juz duzo wieksza ponad 60 mm i te stare niestety nie beda pasowaly
  4. 277 TYSI I SMIGA AZ MILO
  5. dobrze ze przeczytalem ten temat tera juz jestem pewien ze MS-y zakladam
  6. armando odpowiedział(a) na armando temat w 1.9TDI
    same swiece to juz nie proble tera tylko te stare wykrecic :/ a juz probowalem i zadna sie nie chce ruszyc
  7. armando odpowiedział(a) na armando temat w 1.9TDI
    zaje.... wam dzieki tylko dalej nie wiem co to jest te elektryczne dogrzewanie :/
  8. armando opublikował(a) temat w 1.9TDI
    witam moze mi ktos powiedziec jakie swiece zarowe kupic do mojego afn-a bo sa normalne zarowe za 30 zl i sa jakies z elektrycznym dogrzewaniem za jakies 50 zl i nie wiem o co tu chodzi
  9. trzeba to umiec zalozyc odpowiednio bo inaczej na zakretach lubi sie zeslizgiwac
  10. najwazniejsze zeby to byl śląski luft
  11. a co niby daje że azot napompowany jest jakaś różnica ??? jedna wileka sciema Nie ma jak zdanie nowicjusza :gwizdani a co niby daje że azot napompowany jest jakaś różnica ??? jedna wileka sciema Nie ma jak zdanie nowicjusza :gwizdanie: e: tyle ze chyba nawet na szkoleniu z pirelli ktore niedawno bylo w warszawie glosno to bylo powiedziane ze pompowanie azotem daje 5 zl do kasy w serwisie nic wiecej a kazdy klient sam sobie wmawia ze auto mniej pali opna sie nie zuzywa jeden mi nawet powqiedzial kiedys ze jak ma napompowane powietrzem to te auto nie jezdzi takze napewno nie zdanie nowicjusza !
  12. a co niby daje że azot napompowany jest jakaś różnica ??? jedna wileka sciema
  13. co ty gadasz ?? przeciez pisze ze 2,7 przod i tyl
  14. jamam pirelli sotto zero i nie jestem zadowolony to jest dobre na autostrade a na snieg najlepsze jakie mialem to pirelli carving
  15. hehe na tym polega wlasnie ASYMETRIA jakbys je ukladal w kierunki to by juz byly kierunkowe a sa takie asymetryczne kierunkowe jakies letnie nokiany ale nie pamietam jakie
  16. a na moje oko te 195/70 to nie sa opony z osobowki tylko jakies dostawcze bo sobie nie przypominam auta ktore jezdzi na takim rozmiarze np vw T4 ma taki rozmiar !!!
  17. dopiero na wiosne jakis -35
  18. http://moto.allegro.pl/piekne-felgi-18-5x112-vw-audi-mercedes-i1212527026.html witam jak we temacie czy taki zestaw podejdzie do a4 b5 avant zawieszenie seria a opony byly by 235/40
  19. powiem ci zec wszystkie pirelki sie tak zuzywaja
  20. lepsze od sotto zero jest tez pirelli ale model CARVING
  21. polecam dowazyc na samochodzie bardzo prosta czynnosc a pomoze w 100% tylko nie wszystkie zaklady to robia
  22. ok a na temat tego elfa sie ktos wypowie?
  23. powiedzcie mi bo tak przegladam te strony o olejach i kazdy pisze tylko o motulu castrol albo mobil a leje ktos moze elfa ? pytam bo bede zmienial olej i niewiem jaki mam wlac a do elfa mam dostep praktucznie za darmo. moze ktos mi madry mi podpowie czy moge taki zastosowac jest to pelny syntetyk 5w40 a silnik fo AFN o przebiegu 270 tys aha i czy aby napewno pelny syntetyk nie zaszkodzi silnikowi z takim przebiegiem z gory dzieki
  24. podlacze sie dopiero zaczynam z audi i jeszcze nie wiem jakie tarcze na przod do b5 avant 1.9 tdi 110 km ? z gory dzieki
  25. slask wita nie mam jeszcze audi ale moze sie to wkrotce zmieni

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.