Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

armando

Pasjonat
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

Treść opublikowana przez armando

  1. i juz po bolu fakt ze 8 godzin mi to zajelo bo byl problem ze silniczkiem :/ ale efekt za***isty schemat podlaczenia kabli rewelacja
  2. att bardzo dobra jakosc jak na ta cene
  3. niz conti juz bym wolal te nokiany duzo ludzi je chwali
  4. nie ten rozmiar opony 205/55R16!!!
  5. cos mi sie zdaje ze kazdy co twierdzi ze pali wiecej i komfortu nie ma to jedzi na stalowej 15 z kolpakami
  6. mysle to jutro w czsie dniowki w pracy robic mysle ze 8 godzin starczy
  7. WITAM POWIEDZCIE MI ILE WAM ZAJELO CZASU PODMIANKA LAMP ZE STARYCH NA NOWE ?
  8. przeciez jeden rozmiar nie jest zamiennikiem drogiego do 205/50 zamiennikiem jest 225/45 wiec albo to albo to
  9. pilot hx to jest bardzo bardzo stara guma
  10. a mi sie wydaje ze nawet pod obciazeniem nie powinno ocierac
  11. u mnie 18 wymusila sprezyny -30 ale efekt BEZCENNY
  12. to nie jest opona caloroczna !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! jak juz toyo to t1r albo t1s
  13. bierz wrednegosztaina za***ista opona opony kierunkowe to badziew
  14. rozejrzyj sie za samymi sprezynami to nie jest duzy koszt ok 150 zl a efekt 100% lepszy patrz u mnie przed i po wymiana sprezyn [br]Dopisany: 12 Luty 2011, 20:39_________________________________________________zdjecia sie nie chca dodac na maila ci moge wyslac
  15. moim zdaniem za duzo
  16. ani jedne ani drogie badz cierpliwy cos lepszego sie trafi
  17. czyli jak każde niskoprofilowe opony..... widze ze ty nie widzisz roznicy miedzy RF a niskoprofilowka sprobuj zalozyc jedno i drogie
  18. nowe bmw teraz tylko wychodza na runflatach ze wzgledu na zawieszenie i brak kola zapasowego a cena takich opon kusi bo np cena takiej nowej pirelki to min 750 zl a michelin min 800 zl
  19. witam slyszalem ze ori silniczek da sie zastapic jakims inny z punto czy fabii moze ktos dokladnie napisac z jakiego punto albo jakiej fabii albo z jakiegos innego wozu albo nawet link z allegro dodam ze to do lampy valeo soczekwa po lifcie
  20. nie zauwazylem ze to do beemki ma byc do e60 to na bank runflaty
  21. a ja te lato dla odmiany przejezdze na jakis chinszczyznach ciekawe co z tego bedzie
  22. na michelina nie ma bata osobiscie nie jezdzilem na lepszych oponach ale cena tych pirelek jest super i chyba to bym wziol[br]Dopisany: 07 Luty 2011, 17:45_________________________________________________aha dunlop i good year to sa run flaty wiec odpadaja
  23. przeciez masz tabele rozmiarow i cisnien na klacpce wlewu albo na wewnetrznym slupku drzwi
  24. polecam ate power disc jak dla mnie rewelacja

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.