Treść opublikowana przez armando
-
Reflektory zespolone po II lifcie - rezanie i montaż
i juz po bolu fakt ze 8 godzin mi to zajelo bo byl problem ze silniczkiem :/ ale efekt za***isty schemat podlaczenia kabli rewelacja
-
Felgi
att bardzo dobra jakosc jak na ta cene
-
Opony Nokian
niz conti juz bym wolal te nokiany duzo ludzi je chwali
-
[ALL B5] Proszę o opinie.
nie ten rozmiar opony 205/55R16!!!
-
[ALL] Z 16 na 17 cali ?
cos mi sie zdaje ze kazdy co twierdzi ze pali wiecej i komfortu nie ma to jedzi na stalowej 15 z kolpakami
-
Reflektory zespolone po II lifcie - rezanie i montaż
mysle to jutro w czsie dniowki w pracy robic mysle ze 8 godzin starczy
-
Reflektory zespolone po II lifcie - rezanie i montaż
WITAM POWIEDZCIE MI ILE WAM ZAJELO CZASU PODMIANKA LAMP ZE STARYCH NA NOWE ?
-
[ALL B5] DOBÓR OPON
przeciez jeden rozmiar nie jest zamiennikiem drogiego do 205/50 zamiennikiem jest 225/45 wiec albo to albo to
-
Polecane opony letnie
pilot hx to jest bardzo bardzo stara guma
-
[B5 AFN] 225/40/r18
a mi sie wydaje ze nawet pod obciazeniem nie powinno ocierac
-
[B5 AFN] 225/40/r18
u mnie 18 wymusila sprezyny -30 ale efekt BEZCENNY
-
[ALL] Toyo proxes 4
to nie jest opona caloroczna !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! jak juz toyo to t1r albo t1s
-
[ALL B6] Którą oponkę byście wybrali
bierz wrednegosztaina za***ista opona opony kierunkowe to badziew
-
[ALL B5] ATM DTS competition
rozejrzyj sie za samymi sprezynami to nie jest duzy koszt ok 150 zl a efekt 100% lepszy patrz u mnie przed i po wymiana sprezyn [br]Dopisany: 12 Luty 2011, 20:39_________________________________________________zdjecia sie nie chca dodac na maila ci moge wyslac
-
[ALL B6/B7] Opinia 17 ori
moim zdaniem za duzo
-
[ALL B5] Felgi
ani jedne ani drogie badz cierpliwy cos lepszego sie trafi
-
[ALL] Wybór używanej opony "prawie nowej"
czyli jak każde niskoprofilowe opony..... widze ze ty nie widzisz roznicy miedzy RF a niskoprofilowka sprobuj zalozyc jedno i drogie
-
[ALL] Wybór używanej opony "prawie nowej"
nowe bmw teraz tylko wychodza na runflatach ze wzgledu na zawieszenie i brak kola zapasowego a cena takich opon kusi bo np cena takiej nowej pirelki to min 750 zl a michelin min 800 zl
-
[ALL B5] jaki silniczek do valeo
witam slyszalem ze ori silniczek da sie zastapic jakims inny z punto czy fabii moze ktos dokladnie napisac z jakiego punto albo jakiej fabii albo z jakiegos innego wozu albo nawet link z allegro dodam ze to do lampy valeo soczekwa po lifcie
-
[ALL] Wybór używanej opony "prawie nowej"
nie zauwazylem ze to do beemki ma byc do e60 to na bank runflaty
-
[ALL B7] Tarcze nawiercane + dobre klocki
heh no co
-
Polecane opony letnie
a ja te lato dla odmiany przejezdze na jakis chinszczyznach ciekawe co z tego bedzie
-
[ALL] Wybór używanej opony "prawie nowej"
na michelina nie ma bata osobiscie nie jezdzilem na lepszych oponach ale cena tych pirelek jest super i chyba to bym wziol[br]Dopisany: 07 Luty 2011, 17:45_________________________________________________aha dunlop i good year to sa run flaty wiec odpadaja
-
[B8 CAG] Prośba, jaki rozmiar opony dla 17'
przeciez masz tabele rozmiarow i cisnien na klacpce wlewu albo na wewnetrznym slupku drzwi
-
[ALL B7] Tarcze nawiercane + dobre klocki
polecam ate power disc jak dla mnie rewelacja