Treść opublikowana przez armando
-
[B5 AFN] Naprawa linki gazu za 3zł
mi pekla przy 280 tys i tez kupilem nowe nawet do glowy mi nie przyszlo zeby se to rezac
-
[ALL B5] Audi custom FIS
august rzuc prace i zajmij sie montowaniem FISa HomeEdition
-
Polecane opony letnie
moje zdanie jest takie ze do normalnej jazdy to albo bridgestone er 300 jest to bardzo dobra guma ktora powoli sie zuzywa albo yokohama napewno nie potenza no chyba ze masz ferrari :>
-
Polecane opony zimowe
otworz se klapke wlewu paliwa
-
Polecane opony letnie
po pierwsze nie ten rozmiar trzymaj sie swojego rozmiru po drugie bardzo dobrze trzymaja ale sa troche glosnie (barddzo agresywny bierznik) pewnie zara ktos powie calkiem co innego :gwizdanie:
-
[ALL] Koledzy powiedzcie, jak długo ładować akumulator takim prostownikiem??
z tego co widze to masz tylko dwie ocje ladowania przy 12V - "na zajaca" -i " na zolwia" wiec ja bym go podlaczyl i na cala noc zostawil niech sie laduje "na zolwia"
-
[B5 AWX] Przy dużych mrozach nie chce zapalić
dodam cos tez od siebie mam ten sam problem jak w nocy spada do -20 to rano nie odpala, rozrusznik kreci akumulator jest sprawny swiece tez grzeja najpierw zatankowalem do pelna ropy plus dodatek z castrola bo myslalem ze ropa marznie ale to tez nic nie pomoglo dopiero jak na noc wyciaglem aku zeby nie stal na mrozie to po wsadzeniu go rano odpalil bez problemu powiem ze wyciagniecie bateryjki i wsadzenie zajmuje jakies 30 sek
-
Wasze przebiegi w dieslach 1.9 TDI
288888km.
-
Polecane opony zimowe
wesz co moze ostre przyspieszanie i hamowanie tak na nie wplywa jednak im wyzsza moc a raczej moment obr (czego w twoim aucie nie brakuje) to gumy sie bardziej zuzywaja
-
Polecane opony letnie
kolego nie polecam tej firmy b opony po 3-4 miesiacach zaczynaja strasznie huczeć na poczatku fajnie fajnie ale takjak mowie hucza niesamowicie lipa opony Głównym zadaniem opon jest dobrze trzymanie się drogi, czyli przyczepność. Hałas do sprawa drugorzędna. Zatem jak dla mnie opinia dość mało wartościowa. Dla przykładu: w drugim aucie mam Pirelli P5000 DRAGO. Słychać szum przy 65-70km/h, ale tylko w tym zakresie. Poza tym świetne opony kierunkowe na deszcz i suchą nawierzchnię (sztywne ścianki boczne opony). Nie uznaję opon ultracichych, które kiepsko trzymają się drogi. zgadzam sie z ta wypowiedza w 100% a pozatym nigdy nie slyszalem zeby daytony byly glosne
-
Kody climatronika Audi A4 B5
1,5 roku jezdze i nie nawet nie wiedzialem ze takie cudo jest :>
-
[ALL B7] Dziwny dźwięk w czasie skręcania
Nie każda :gwizdanie: ja miałem stan min i dotego płyn był już czarny,wymiana na nowy i stan max,teraz przy skręcie na max nie wydaje żadnych dzwięków. napewno ja slychac jak skrecisz do oporu
-
[B5 AHH] Kanały wentylacyjne zawilgocone? parują szyby
Parujące szyby przypadłość b5 na szczęście w b7 już tego nie ma Pomaga wymiana filtra pyłkowego raz na pół roku. Trzeba też sprawdzić czy nie ma wilgoci w aucie mokre dywaniki, wykładzina itp. Problemem w b5 jest fakt że klima wyłącza się poniżej 5 stopni jak dobrze pamiętam. W b7 klima chodzi non stop i wysusza powietrze co = brak wilgoci a tym samym można zapomnieć o parujących szybach. kolego a auto dbam bardziej niz o siebie w srodku zawsze jest czysto dywaniki suche a pod nimi w zime jeszcze gazeta zeby wilgoc wchlanialo a mimo to zawsze szyba se troche zaparuje a potem pomalu odparowywuje dopiero z ta klima to wlasnie szkoda ze se audi tak to wymyslilo ze po 5 nie da sie jej zalczyc to nic w takim razie trza zbierac na b7
-
Polecane opony zimowe
dziwie sie ze nikt nie zachwala pirelli carving jezdzil ktos na tym ? moim zdaniem najlepsza opona zimowa praktycznie do kazdego auta
-
Polecane opony letnie
i nie krzycz tak
-
[B5 AHH] Kanały wentylacyjne zawilgocone? parują szyby
podlacze sie pod ten temat bo mi tez troche za bardzo paruja te szyby nie macie jakis sposobow na zaparowane szyby albo czy ktos uzywal jakis preparatow z typu antyfog i z jakim rezultatem
-
Polecane opony letnie
No właśnie chodzi o to że niestety się znam i jakbyś umiał odróżnić bicie od opon, a szum opony to byś takich głupot nie pisał totalna bzdura wywaz opony chyba ze ma bicie promieniowe to juz nic nie zrobisz u mnie byla cisza na 9000 tak jak na 9090 i na sp maxx ale sp maxx tt glosniejsze bo wlasnie nie maja jodelki tylko kosteczke a co ma niby glosnosc opony do wywazenia brdzo duzo ma jesli nie jest wywazona ma bicia rozne co moze przenosic rozne wibracje a co za tym idzie poziom halasu wzrasta wiec nie wiem co w tym smiesznego u mnie jedna szumiala na maxa poodadaly ciezarki wywazylem i spokoj wiec jak sie nie znasz nie komentuj bezsensu
-
Polecane opony letnie
totalna bzdura wywaz opony chyba ze ma bicie promieniowe to juz nic nie zrobisz u mnie byla cisza na 9000 tak jak na 9090 i na sp maxx ale sp maxx tt glosniejsze bo wlasnie nie maja jodelki tylko kosteczke a co ma niby glosnosc opony do wywazenia
-
Polecane opony letnie
jezdzil ktos z was na daytonach d 320 ?
-
Polecane opony zimowe
zeby to nie byla pieta achillesa a tak powaznie przeciez nawet nie wiadomo co to jest
-
[INNE] Niemiecki fis
myslalem ze navigacja to rnse tera dopiero wiem jak malo jeszcze wiem
-
[INNE] Niemiecki fis
na angielski idzie zmienic w opcjach a co to jest bns4 ?
-
[INNE] Niemiecki fis
siema powiedzcie mi czy jest mozliwe wgrac polskie menu w fisie bo jest po niemiecku dotyczy to audi a3 2008 rok jesli znalazlby sie taki magik to najlepiej z okolic sanoka
-
Polecane opony letnie
Te są w dobrej cenie Nexen N8000 ale czy dobre to niech się koledzy wypowiedzą.większy wybór masz z profilem 55 a nie 60 ja cie prosze ty nexeny do pirelli porownujesz ?
-
Polecane opony letnie
kolego nie ten dzial lm32 to zimowki