Treść opublikowana przez armando
-
Hotel Krol Plaza Jaroslawiec-opinie
Witam. Zalozylem temat tu bo to wasze okolice. W sierpniu chce jechać nad morze i znalazlem taki chotel http://www.krolplazaspa.pl/ Czy ktoś może tam juz byl i napisze cos o tym obiekcie? Z gory dzięki i pozdrawiam.
-
[BFB]Audi A4 B7 1.8T Quattro 163KM S-line
Odświeżę kotleta w tym nowym roku Fura jak dla mnie bomba. Jeszcze z dwa lata pojeżdżę moim i będę pewnie szukał jakiejś B7. Chciałbym właśnie taka trafić. Pozdro
-
Życzenia Bożonarodzeniowe i Noworoczne 2013/14
Wesolych i spikojnych Świat
-
Polecane opony zimowe
Snow control jest fajny tylko do polowy glebokosci bieżnika, potem te lamele szybko zanikają.
-
Konserwacja opon
Bardzo ciekawe ztwierdzenie.
-
Jaki wosk ? od A do Z
Jeszcze pozostaje druga sprawa. Czy mi tam jakas margaryna nie przyjdzie w tym.
-
Konserwacja opon
Nie widze nigdzie tematu o srodkach do konserwacji opon. Wiec piszcie co stosujecie, co polecacie lub czego nie. Od siebie dodam ze teraz stosuje takie cos Farba impregnat do opon KONCENTRAT bardzo wydajna - m.allegro.pl typowe czernidlo z serwisow opon
-
Środek do pielęgnacji kokpitu (platików)
Zamowilem Nielsen finess tak ja polecacie tylko czy moglby mi ktos podac linka jaki aplikator mam zakupic do tego.
-
Jaki wosk ? od A do Z
Witam. Planuje kupic jakies smarowidlo na moja bryke ale w wiekszosci na te produkty co tu opisujcie mnie nie stac. Chyba zostane przy Sonaxie i przegladajac oglaoszenia znalazlem taka oferte SONAX Premium Class - Wosk Carnauba 200ml Września ? Tablica.pl Co o tym myslicie, brac to ?
-
Spoty Katowice i okolice
No bylo by super
-
Spoty Katowice i okolice
Witam, jest ktos kto ma taka moc rozkodowywania VIN ? Jesli tak to bardzo bym prosil o sprawdzenie tego WAUZZZ8E93A307244 mam po to jechac w niedziele i chcialbym zeby wszystko bylo ok Dzieki
-
co znaczy ten symbol?
No prosze w zyciu bym nie zgadl ze to cos z japonia ma wspolnego
-
co znaczy ten symbol?
na kazdej aluminiowej feldze jest to bite pewnie jakies oznaczenie stopu
-
SPOCIKI KRAKOWSKIE - WTOREK godzina 20:00 Galeria Kazimierz!
witam jest ktos z myslenic ? mam tam b6 na oku i moze ktos by mogl zerknac
-
jakie macie spalanie? pytanie tylko do posiadaczy AFN
Witam. Pytanie do tych co maja komputer. Ile wam auto bierze ON na autostradzie przy stalel predkosci 120; 150; 180 ? Pytam bo ciekawi mnie czy oplaca sie "gonic" czy jechac spokojnie.
-
Wasze przebiegi w dieslach 1.9 TDI
W tamtym tygodniu 300 tyś. A śmiga aż miło
-
Tacierzyństwo
Na szczęście niepodobny do mnie
-
Tacierzyństwo
Witam, może ktoś reflektuje takie łóżeczko? Łóżeczko + materac Świętochłowice ? Tablica.pl
-
[ALL B5] Jakie fotele pasują do naszych A4 ?
ok wielkie dzieki mysle ze powinienem to ogarnac
-
[ALL B5] Jakie fotele pasują do naszych A4 ?
jest jakis manual gdzies do tej przerobki ? szukalem ale nie widze nigdzie
-
[ALL B5] Jakie fotele pasują do naszych A4 ?
Obydwa sa avanty bez poduch. Kwestia jest tylko czy tylna kanape zaloze z polifta do mojego przedlifta i jesli cos musze przerabiac to co
-
[ALL B5] Jakie fotele pasują do naszych A4 ?
duzo jest tego przerabiania ? powiesz mi dokladnie co mam przerobic ?
-
[ALL B5] Jakie fotele pasują do naszych A4 ?
Panowie powiedzcie mi bo nie widze konkretnej odpowiedzi czy fotele oraz kanapa dzielona z polifta podejda do przedlifta P&P ? a jesli nie to co musze przerobic ?
-
Tacierzyństwo
wielkie dzieki napewno tam zajade
-
Tacierzyństwo
Witam, tu jest najwiecej tatusiow wiec zapytam tutaj. Potrzebuje kupic fotelik 15-36 kg. i mam pare na oku, ale to wszystko na allegro i nie ma jak dziecka przymierzyc albo go zobaczyc. Wiec moze ktos wie gdzie w okolicy jest jakis pozadny sklep z fotelikami zeby poogladac rozne modele, albo ktos moze doradzi jakis model tak do 300zl? Dzieki i pozdro.