Treść opublikowana przez armando
-
Naprawa/wymiana licznika A6C5
Witam. U mnie w samochodzie mam niesprawny FIS i wiem ze mozna to naprawic za ok 350 zl. Dodatkowo podobaja mi sie srebrne ringi na zegarach, koszt ok 70 zl. I teraz licze na wasza pomoc Na znanym portalu aukcyjnym mozna kupic caly licznik wersja ang. ze sprawnym fisem i ringami na zegarach za ok 200 zl. Wiec czy moge kupic taki licznik "dawce" i przelozyc z niego sam wyswietlacz i ten caly plastkowy panel przedni z ringami ? W jaki sposob mam se dowiedziec czy mam wyswietlacz jaeger czy vdo ? Z gory dzieki za pomoc, byc moze juz ktos robil taki zabieg. Wklejam przykladowe linki aukcji na ktorych sa liczniki ktore mnie interesuja http://allegro.pl/licznik-zegary-audi-a6-c5-fis-4b0920981k-i5228492095.html http://olx.pl/oferta/liczniki-zegary-audi-a6-c5-fl-lift-1-9tdi-avf-CID5-IDbB7lX.html#f68231dea7
-
Nocleg w Wenecji lub okolica
Gdzie byłeś ? Hotel fajny i cena ok
-
Nocleg w Wenecji lub okolica
Witam. Jak będę wracał w południa Włoch to chciałbym zrobić przystanek w Wenecji. Może ktoś polecić jakąś miejscowke na noc ?
-
SPOTY ŚLĄSKIE - każdy piątek, godz.18.00 - C.H. FORUM GLIWICE
W tamtym roku jak tam byłem to C5 Allroadem jeździli
-
Dekory malowanie czy oklejanie??
Nikt więcej nie doradzi ?
-
Dekory malowanie czy oklejanie??
Witam. Pomóżcie mi wybrać folie do oklejenia dekorów, bo sam nie mogę się zdecydować. Auto srebrne z czarnym dachem, środek czarna skóra ori dekory to drewno. Teraz są oklejone srebrnym karbonem (już tak kupiłem), ale jakoś mi to nie leży. Moje typy to piano black albo karbon czarny połysk.
-
Sezon Rowerowy 2016
Umawianie się w jakimś konkretnym wątku ?
-
Sezon Rowerowy 2016
W takim razie do spotkania na szlaku :-) chyba ze są jakieś wyjazdy rowerowe z klubu ?
-
Sezon Rowerowy 2016
Ja jezdze na Conti Race King zwijane w rozmiarze 29x2,2 Moim zdaniem niskie opory toczenia, niska waga i bardzo duza zywotnosc
-
Uszkodzony ranch ochronny opony
Nic sie zlego nie stalo. Tylko kosmetyka
-
Jakie żarówki polecacie do świateł mijania Audi A4?
Ja założyłem tungsram +120% i jestem bardzo zadowolony a płaciłem A nie 26 zl
-
FIS otwarte drzwi, brak oświetlenia wewn.
Witam odgrzeje kotleta. Mam ten sam problem teraz u mnie. Na fisie wszystkie otwarte drzwi, nie działają szyby i non stop pali bezpiecznik nr 14. Ma ktoś jakieś pomysły co się dzieje ? Elektryk niestety dopiero po świętach będzie miał czas.
-
Znacie jakieś fajne miejsca nad polskim morzem ?
Ja byłem w Jarosławcu w hotelu Król Plaza. Jak dla mnie było super
-
sruby do felg stalowych i alusów czy takie same
Jak masz ori alu to śruby zawsze te same. Nic nie zmieniasz Śruba 14x 1.5 z łbem sferycznym "kula"
-
uniwersalne czujniki parkowania do malowania jakie polecacie
Również mam te same nawet tez z tego sklepu i działają 100%
- vag bytom
-
nowe opony na przod czy tyl?
Ja zawsze na os napędzana bo wolę mic trakcję podczas ruszania/hamowania a podczas jazdy w mieście jakoś nie wyobrażam sobie żeby mi tyl gdzieś na zakręcie uciekł. Te wszystkie testy ze niby tylna os dostanie usługi są robione na torze a nie w ruchu miejskim. Takie moje zdanie
-
"Diy" naprawa wyzabkowanych opon
Spalenie gumy to nie o to chodzi. Tu są wyzabkowane same brzegi.
-
"Diy" naprawa wyzabkowanych opon
m.youtube.com/watch?v=EtBJ9ugVqBY Czy ktoś naprawial tym sposobem swoje opony? U siebie założyłem letnie, zamienilem przód z tyłem i niestety przednie sa trochę wyzabkowane. Myślę czy nie zastosować u siebie takiej naprawy bo zasada ta sama co w zakładzie wulkanizacyjnym.
-
Dojazdówka
Do audi 5x112
-
Jest na forum jakiś lakiernik
Więc może kto inny się znajdzie
-
Jest na forum jakiś lakiernik
To nie dobrze
-
Jest na forum jakiś lakiernik
Jest między nami jakiś lakiernik co by mógł coś polakierować w dobrych pieniądzach. U mnie np. zderzak.
-
Centralny zamek, nie działa pilot, kodowanie
Mam to samo u mnie. Żadne piloty nie działają. Również się podepnę, jeżeli jest ktoś z okolic Katowic i jest w stanie mi pomóc to proszę o info.
-
Dojazdówka
Po ile masz te dojazdowka i jaki rozmiar ?