Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

armando

Pasjonat
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

Treść opublikowana przez armando

  1. Również się podpisuję pod ta wypowiedzią. Nie sztuka jest wkleić jakiś artykuł, lepiej jest napisać z doświadczenia jazdy samochodem. Nikt nigdy mnie nie przekona żeby lepsze opony dawać na tył w przednionapędowym aucie. Na przedniej osi jest napęd i prawie cala siła hamowania, więc jak można tam założyć gorsze opony
  2. ja juz tez po zmianie
  3. przeciez nozykiem se to zdrap delikatnie
  4. Podajcie ceny za modyfikacje jakie bedą przy grupowym
  5. Kolego 225/40/18 to jest zamiennik oryginału, a kolega przemo2.4 ma 225/45/18, więc będzie przekłamanie. moj blad masz 100% racji
  6. dla jakich opon przeciez to juz koniec tych opon maja moze ze 3 mm
  7. no nie przesadzajcie z tymi odwaznikami jest ich wiecej bo z tego co widze ktos to zle po prostu wywazyl nigdy sie nie przykleja z jednej strony dwoch odwaznikow a tym bardziej naprzeciwko siebie
  8. 100% wejdzie i nic nie bedzie obcierac (zakladam ze masz normalne felgi)
  9. dokladnie 57,1 i nie moze byc inaczej
  10. przeciez jeszcze za wczesnie, w nocy na minusue a w dzien niewiele ponad 5 st
  11. wejdz se na w moja a4 ja mialem 18 przy zawiasie -35 to se zobacz jak to wygladalo trzec ci nic nie bedzie a przeklamania na liczniku nie bedziesz mial zadnego bo jest to zaminnik do fabrycznego rozmiaru
  12. jak cena dobra to pewnie ze tak niektorzy pisza ze opony po 5 latach traca juz swoje wlasciwosci, to jestem ciekawy czy wymieniaja je na nowe mimo ze bieznika jeszcze duzo
  13. aju 14x1.5 a nie 14x1
  14. umowmy sie ze wszystkie sroby do a4 sa 14x1,5 tzn 14mm srednica, 1,5 skok gwintu, a czy osadzenie stozkowe czy sferyczne trzeba sprawdzic w feldze jesli chodzi o dlugosc to wsadz srobe do felgi i zobacz z drogiej strony ile jej wystaje (mysle ze z 1cm bedzie ok)
  15. moze ci zwroce uwage na cos co jeszcze nikt ci nie powiedzial wszystkie te felgi z allegro sa piekne ale maja jeden minus sa CHINSKIE!!! a wcale malo nie kosztuja
  16. martin ten sklep z wroclawia to auto styl czy raczej styl auto? bo ze stylauto duzo wspolpracujemy i rowniez polecam a co do kwesti srob to w sklepie tez nie zawsze ci dobrze okresla jaka sroba ma przyjsc dlatego najlepiej samemu palcem sprawdzic czy otwor jest stozkowy czy kolisty jest jeszcze jedna wazna rzecz: dlugosc sroby - tez warto o tym zawsze pamietac
  17. mowisz ze masz garaz to przeciez zostawiaj go na noc z otwartymi szybami niech schnie sobie po zimie
  18. teraz wszystko musi byc eco dlatego i opony tez juz robia niby eco michelin ma swoje ecosavery to i bridgestone se zrobil ecopie (z tego co wiem to cos tam ograniczyli w skladzie gumy)
  19. tez bym obstawial pomiedzy bridgestonem a pirelli bridgeston jest sprawdzona bardzo dobra guma a pirelli z tego co kojarze dopiero 3 sezon bedzie na rynku, ale poprzednia p7 byla rewelacyjna (2komplety objezdzilem) wiec ta chyba tez da rade ---------- Post added at 09:35 ---------- Previous post was at 09:30 ---------- hehe ta smola to jest taki system antyprzebiciowy ze jak wjedziesz na jakiegos gwozdzia to cisnienie wypchnie troche tej "smoly" i dziurka sie sama zalepi powiem ze nawet sie to sprawdza tylko ze jak bedziesz mial wieksze uszkodzenie to juz nie kazy bedzie sie chcial podjac naprawy tego (nawet nie kazdy wulkanizator wie co to jest) wiec jak juz masz takie oponki to spoko
  20. tomasony sa ekstra wedlug mnie, fajnie te ramiona wygladaja
  21. w katowicach rownierz moge dac namiar
  22. armando odpowiedział(a) na august temat w Audi A4 B5
    wtf?
  23. ponawiam pytanie orientuje sie ktos czy kogiel robi jeszcze te moduly
  24. orientuje sie ktos czy kolega kogiel robi jeszcze te moduly ? nigdzie juz na allegro tego nie widze
  25. do quattro i to jeszcze prawie 200KM to bym raczej jakis 16" poszukal za jakies 800 zl idzie przyzwoity komplet kol kupic ale to jest tylko moje zdanie

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.