Treść opublikowana przez armando
-
Na którą oś nowe opony?
Również się podpisuję pod ta wypowiedzią. Nie sztuka jest wkleić jakiś artykuł, lepiej jest napisać z doświadczenia jazdy samochodem. Nikt nigdy mnie nie przekona żeby lepsze opony dawać na tył w przednionapędowym aucie. Na przedniej osi jest napęd i prawie cala siła hamowania, więc jak można tam założyć gorsze opony
-
[ALL] Zmiana opon
ja juz tez po zmianie
-
Klej na alufelgach :(
przeciez nozykiem se to zdrap delikatnie
-
Grupowy chiptuning Katowice?
Podajcie ceny za modyfikacje jakie bedą przy grupowym
-
[ALL B5] Czy wejda 18-tki?
Kolego 225/40/18 to jest zamiennik oryginału, a kolega przemo2.4 ma 225/45/18, więc będzie przekłamanie. moj blad masz 100% racji
-
[INNE] Co myślicie o tych flegach do BMW E46?
dla jakich opon przeciez to juz koniec tych opon maja moze ze 3 mm
-
[INNE] Co myślicie o tych flegach do BMW E46?
no nie przesadzajcie z tymi odwaznikami jest ich wiecej bo z tego co widze ktos to zle po prostu wywazyl nigdy sie nie przykleja z jednej strony dwoch odwaznikow a tym bardziej naprzeciwko siebie
-
opony letnie
100% wejdzie i nic nie bedzie obcierac (zakladam ze masz normalne felgi)
-
[ALL B6] Otwór centrujący
dokladnie 57,1 i nie moze byc inaczej
-
[ALL] Zmiana opon
przeciez jeszcze za wczesnie, w nocy na minusue a w dzien niewiele ponad 5 st
-
[ALL B5] Czy wejda 18-tki?
wejdz se na w moja a4 ja mialem 18 przy zawiasie -35 to se zobacz jak to wygladalo trzec ci nic nie bedzie a przeklamania na liczniku nie bedziesz mial zadnego bo jest to zaminnik do fabrycznego rozmiaru
-
Polecane opony letnie
jak cena dobra to pewnie ze tak niektorzy pisza ze opony po 5 latach traca juz swoje wlasciwosci, to jestem ciekawy czy wymieniaja je na nowe mimo ze bieznika jeszcze duzo
-
Jakie śruby do felg mim
aju 14x1.5 a nie 14x1
-
Jakie śruby do felg mim
umowmy sie ze wszystkie sroby do a4 sa 14x1,5 tzn 14mm srednica, 1,5 skok gwintu, a czy osadzenie stozkowe czy sferyczne trzeba sprawdzic w feldze jesli chodzi o dlugosc to wsadz srobe do felgi i zobacz z drogiej strony ile jej wystaje (mysle ze z 1cm bedzie ok)
-
Jakie felgi na lato?
moze ci zwroce uwage na cos co jeszcze nikt ci nie powiedzial wszystkie te felgi z allegro sa piekne ale maja jeden minus sa CHINSKIE!!! a wcale malo nie kosztuja
-
Jakie śruby do felg mim
martin ten sklep z wroclawia to auto styl czy raczej styl auto? bo ze stylauto duzo wspolpracujemy i rowniez polecam a co do kwesti srob to w sklepie tez nie zawsze ci dobrze okresla jaka sroba ma przyjsc dlatego najlepiej samemu palcem sprawdzic czy otwor jest stozkowy czy kolisty jest jeszcze jedna wazna rzecz: dlugosc sroby - tez warto o tym zawsze pamietac
-
[ALL] Pomocy z parującymi szybami
mowisz ze masz garaz to przeciez zostawiaj go na noc z otwartymi szybami niech schnie sobie po zimie
-
Polecane opony letnie
teraz wszystko musi byc eco dlatego i opony tez juz robia niby eco michelin ma swoje ecosavery to i bridgestone se zrobil ecopie (z tego co wiem to cos tam ograniczyli w skladzie gumy)
-
Polecane opony letnie
tez bym obstawial pomiedzy bridgestonem a pirelli bridgeston jest sprawdzona bardzo dobra guma a pirelli z tego co kojarze dopiero 3 sezon bedzie na rynku, ale poprzednia p7 byla rewelacyjna (2komplety objezdzilem) wiec ta chyba tez da rade ---------- Post added at 09:35 ---------- Previous post was at 09:30 ---------- hehe ta smola to jest taki system antyprzebiciowy ze jak wjedziesz na jakiegos gwozdzia to cisnienie wypchnie troche tej "smoly" i dziurka sie sama zalepi powiem ze nawet sie to sprawdza tylko ze jak bedziesz mial wieksze uszkodzenie to juz nie kazy bedzie sie chcial podjac naprawy tego (nawet nie kazdy wulkanizator wie co to jest) wiec jak juz masz takie oponki to spoko
-
[B5 ADR] Dobre felgi?
tomasony sa ekstra wedlug mnie, fajnie te ramiona wygladaja
-
[ALL] Witam potrzebuje pomalować felgi
w katowicach rownierz moge dac namiar
- [ALL B5] Audi custom FIS
-
Światła dzienne z wykorzystaniem modułu SD-2 modele B5 i B6
ponawiam pytanie orientuje sie ktos czy kogiel robi jeszcze te moduly
-
Światła dzienne z wykorzystaniem modułu SD-2 modele B5 i B6
orientuje sie ktos czy kolega kogiel robi jeszcze te moduly ? nigdzie juz na allegro tego nie widze
-
Polecane opony letnie
do quattro i to jeszcze prawie 200KM to bym raczej jakis 16" poszukal za jakies 800 zl idzie przyzwoity komplet kol kupic ale to jest tylko moje zdanie