Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

Mijagi

Pasjonat - Nowicjusz
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

  1. Mijagi odpowiedział(a) na Mijagi temat w Audi A4 B5
    Zdecydowanie nie
  2. Mijagi odpowiedział(a) na Mijagi temat w Audi A4 B5
    A tak myślałem, czy to może być wina któregoś bezpiecznika, że takie cuda się dzieją? Odnawiam Cały czas nie mogę rozwiązać drugiego problemu, może ktoś coś będzie wiedział w tym temacie
  3. Mijagi opublikował(a) temat w Audi A4 B5
    Witam. Panowie mam pewien problem z moim licznikiem. Usterka nie pojawiła się jakoś nie dawno tylko jest tak od samego początku odkąd kupiłem auto. Mianowicie: 1. Nie działa mi podświetlenie licznika, tzn. jest pokrętło od przyciemniania i rozjaśniania licznika, ale po prostu nie działa. Podświetlenie można powiedzieć, że ma stały szary kolor i słabo po prostu wszystko widać, nie ma tej bieli która powinna być :/ aleee, właśnie aleee, licznik rozjaśnia się jeśli otworze drzwi, albo włączę światełko we wnętrzu samochodu na jedynkę. Gdy tylko zamknę drzwi lub przełączę z powrotem światełko na 0 licznik automatycznie się przyciemnia i wraca do pierwotnej barwy. I się pytam, o co tu chodzi? Przecież tak nie powinno być :/ 2. Drugi problem dotyczy licznika kilometrów dziennych. I pojawiający się tam napis SICH czy może 51CH, 5ICH, S1CH ( na pewno któryś z tych ) Zdarza się tak, że ten napis jest tam cały czas, czasem jest dobrze, normalnie pokazuje kilometry, a czasem po prostu mryga na przemian z kilometrami :/ Nie ma reguły, raz jest tak, a raz tak. Proszę o pomoc mam 1/2FIS i już białe podświetlenie zegarów bo auto jest po drugim lifcie
  4. Jeszcze nie, K2 wystarczy czy musi być jakiś lepszy??
  5. Witam panowie, wiem, że mam trochę śmieszny problem, ale może mi pomożecie. Mianowicie, powiedzcie mi jak łatwo i szybko usunąć klej po ciężarkach?? mam tego trochę na każdej alufeldze. Z góry dzięki
  6. Mijagi odpowiedział(a) na Mijagi temat w Układ Jezdny
    Czyli twierdzicie, że to raczej nie amortyzatory?? To pukanie występuje właśnie na dziurach i małych nierównościach typu kostka brukowa itp. Spróbuje podjechać do innego mechanika, może on coś znajdzie. Jak coś to napisze, pozdro
  7. Mijagi odpowiedział(a) na Mijagi temat w Układ Jezdny
    Macie jakieś przypuszczenia co może być przyczyną tego pukania?
  8. Mijagi odpowiedział(a) na Mijagi temat w Układ Jezdny
    Suche suche. No na szarpakach byłem i tam też niby wszystko w porządku,amortyzatory również, jedynie co powiedział mechanik ten co nad tym wszystkim czuwał, że można wyregulować łożysko bo jest nie wielki luz... , albo, że po prostu wada amortyzatora, ale ja się zastanawiam czy po tak krótkim czasie i małym przebiegu amortyzator może znowu pukać... Dla mnie to trochę dziwne, ale nie wiem
  9. Mijagi opublikował(a) temat w Układ Jezdny
    Witam, mam pewien problem mam nadzieje, że mi pomożecie. Dokładnie trochę ponad rok rok temu, bo na początku marca wymieniłem amortyzatory z tyłu, cały komplet z odbojami, bo coś stukało, pukało z lewej strony. Mój mechanik stwierdził, że trzeba wymienić amortyzatory, wybór padł na Bilsteiny. No i po wymianie pukanie ustało, było wszystko pięknie, ale minął dokładnie rok, zrobiłem niecałe 10 tys. i znowu coś puka, po tej samej stronie, bardzo podobny dźwięk co poprzednio. Podjechałem do tego samego mechanika, ale on niestety nie potrafił stwierdzić co jest nie tak, według niego jest wszystko w porządku, więc kazał mi jechać na szarpaki. Tam mechanik za bardzo też nie mógł znaleźć przyczyny, stwierdził jedynie, że można trochę wyregulować łożysko, lub po prostu trafiłem na wadliwy amortyzator...Co wy o tym sądzicie?? Co to może być? Z góry dzięki
  10. To powiedz mi jeszcze jak w miarę szybko i łatwo pozbyć się tego kleju??
  11. Większe felgi pojawią się na pewno, prędzej czy później. Kiera od eSki może też, zobaczę. Wszystko zależy od funduszy. Co do tego chromu, żebyście nie myśleli że to ja tak skrzywdziłem to auto. Próbowałem już to zerwać, ale to wydaje się tak mocno przyklejone, że boje się żeby po zerwaniu nie było jeszcze gorzej niż jest teraz. Może mi coś doradzicie jak najlepiej się za to zabrać żeby to jako tako później wyglądało
  12. Witam szanownych kolegów. Chciałbym przedstawić wam moją A4 B5 z grudnia 1999r. ( model 2000r. ), którą kupiłem przeszło rok temu bo 7.11.2010r. Auto było sprowadzone do kraju z Niemiec w 2006r. Auto w Polsce miało jednego właściciela. Data pierwszej rejestracji za granicą: 28.12.1999r. Data pierwszej rejestracji w kraju: 12.09.2006r. Silnik: 1.9 TDI AHH 90PS Aktualny przebieg: 238858km. Kolor: LZ5L MINBLAU PERLEFFECT Wyposażenie: - 4× poduszki powietrzne - 2× razy elektryczne szyby - elektryczne lusterka - centralny zamek - ABS - klimatyzacja automatyczna – climatronic - komputer 1/2 FIS - wspomaganie kierownicy - immobilizer - alufelgi - regulacja foteli - regulowana kierownica - welurowa tapicerka - 2× podłokietnik - radio Audi Chorus I - 3 komplety kluczyków - książka serwisowa Auto ma ostatni wpis w książce serwisowej w dniu 22.06.2005r. przy przebiegu 127936km. Od momentu kupna auta wymieniłem: - olej + filtr oleju, paliwa, powietrza, kabinowy - kompletny rozrząd z pompą wody - tarcze (przód) + klocki hamulcowe - świece żarowe NGK - akumulator - amortyzatory tylne Bilstein + odboje - końcówki drążków i drążki kierownicze Fotki: Czekam na wasze sugestie i oceny.
  13. Witam wszystkich fanów i miłośników Audi A4 !

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.