Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

[B5 AHH] Moja Audinka 1.9 TDI :)

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Witam szanownych kolegów.

Chciałbym przedstawić wam moją :audi: A4 B5 z grudnia 1999r. ( model 2000r. ), którą kupiłem przeszło rok temu bo 7.11.2010r. Auto było sprowadzone do kraju z Niemiec w 2006r. Auto w Polsce miało jednego właściciela.

Data pierwszej rejestracji za granicą: 28.12.1999r.

Data pierwszej rejestracji w kraju: 12.09.2006r.

Silnik: 1.9 TDI AHH 90PS :ON:

Aktualny przebieg: 238858km.

Kolor: LZ5L MINBLAU PERLEFFECT

Wyposażenie:

- 4× poduszki powietrzne

- 2× razy elektryczne szyby

- elektryczne lusterka

- centralny zamek

- ABS

- klimatyzacja automatyczna – climatronic

- komputer 1/2 FIS

- wspomaganie kierownicy

- immobilizer

- alufelgi

- regulacja foteli

- regulowana kierownica

- welurowa tapicerka

- 2× podłokietnik

- radio Audi Chorus I

- 3 komplety kluczyków

- książka serwisowa

Auto ma ostatni wpis w książce serwisowej w dniu 22.06.2005r. przy przebiegu 127936km.

Od momentu kupna auta wymieniłem:

- olej + filtr oleju, paliwa, powietrza, kabinowy

- kompletny rozrząd z pompą wody

- tarcze (przód) + klocki hamulcowe

- świece żarowe NGK

- akumulator

- amortyzatory tylne Bilstein + odboje

- końcówki drążków i drążki kierownicze

Fotki:

audi.jpg

audi2.jpg

audi4.jpg

audi5.jpg

audi6.jpg

audi8.jpg

audi9.jpg

audi12.jpg

audi17.jpg

Czekam na wasze sugestie i oceny. :)

Opublikowano

Ładna seria, obejrz auto kolego armistead i już wiesz co musisz zrobić :)

Opublikowano

zerwij ten chrom z konsoli :sick3:

Opublikowano

daj mu większe fele i ciut na glebe. Ogólnie daje rade :)

Opublikowano

Ładna, zazdroszcze siedzeń.Lecz szkoda,że nie kombi :tongue4:

Opublikowano

auto spoko ale cóż innego Ci pozostaje tylko się cieszyć i ..

rezać :decayed:

a pierwszy mod jaki u ciebie się prosi to wyp.. chromy z metra :kox:

Opublikowano

Wypas ! Ale zmienił bym jeszcze kierownice na trój ramienną :)

Opublikowano

Noo Panie Mijagi :decayed: Chrom do zdarcia z dechy i jest ok :wink4: jakiś chip i będzie się fajnie jeździło :cool1:

Opublikowano

Chromik, aż razi :decayed:

Furmanka całkiem, całkiem :good: :good:

Kiera od eSy i będzie :kox:

Opublikowano
  • Autor

Większe felgi pojawią się na pewno, prędzej czy później. Kiera od eSki może też, zobaczę. Wszystko zależy od funduszy.

Co do tego chromu, żebyście nie myśleli że to ja tak skrzywdziłem to auto. Próbowałem już to zerwać, ale to wydaje się tak mocno przyklejone, że boje się żeby po zerwaniu nie było jeszcze gorzej niż jest teraz. Może mi coś doradzicie jak najlepiej się za to zabrać żeby to jako tako później wyglądało :)

Opublikowano

"Chrom" jest przyklejony do gumowych uszczelek. Jak go zerwiesz to zostanie warstwa kleju, łatwa do usunięcia.

IMG_0243.jpg

Nie ma się czego obawiać, sprawdzałem :decayed::)

Opublikowano
  • Autor

To powiedz mi jeszcze jak w miarę szybko i łatwo pozbyć się tego kleju??

Opublikowano

To powiedz mi jeszcze jak w miarę szybko i łatwo pozbyć się tego kleju??

Myjka, palcami też można zetrzeć.

Nie ma z nim problemów.

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.