Treść opublikowana przez armando
-
Drożeje A4 Katowice Krakow
http://www.gazetakrakowska.pl/artykul/3736962,drozeje-przejazd-autostrada-a4-krakowkatowice-oplaty-interaktywna-grafika,id,t.html?cookie=1
-
Zanikający FIS
Na pewno cześć z was spotkała się z problemem zanikjacego fisa. Teraz ten problem dotknął i mnie. Podzielcie się swoimi doświadczeniami, gdzie naprawiacie takie coś, czy może samemu można to zreanimować ? A może na forum jest jakiś magik co to ogarnia.
-
Problem z centralnym
Podpowiedźcie mi co może być z centralnym, a więc zamknąć i otworzyć nie mogę z żadnego pilota pomimo nowych baterii. Jak zamykam kluczykiem od strony kierowcy to normalnie wszystko zamyka, ale jak chce otworzyć od kierowcy to włącza mi się alarm. Wiec otwieram kluczykiem bagażnik i tu wszystko normalnie działa. Pomoże ktoś?
-
Ktoś ogarnia auto detaling ?
Na a3 klub jest taki gość co tak jak szukasz prywatnie sobie dorabia detailngem. Wkleję ci ogłoszenie od niego tam masz numer tel.WitamJako że zdążyłem już skompletować mały arsenał do kosmetyki samochodowej chętnie przeprowadzę korektę dla kolegów z forum. Jako że usługi tego typu w profesjonalnych studiach osiągają astronomiczne sumy myślę że cena w granicach 300-400zł (w zależności od stanu lakieru) za auto wielkości A3 to dobra kwota  Zwłaszcza że lwia jej część to koszt kosmetyków. Co do samej realizacji - auto musiałbym mieć u siebie 2-3 dni (ponownie - w zależności od stanu lakieru). W tym czasie przeprowadziłbym mycie, dekontaminację, glinkowanie, kilkustopniową korektę lakieru, zabezpieczenie woskiem. Dla zainteresowanych można się umówić na dressing plastików, pranie tapicerki i czyszczenie wnętrza lub komory silnika. Wszystko do ustalenia  Zainteresowanych proszę o kontakt przez PM lub przez tel. 509 238 032.
-
Co to za audi ?
Za niedługo będzie na allegro ;-)
-
Co to za felga?
To nie jest Tomasson Tn1 pomalowane na srebrno ?
-
klucz do odkręcenia śruby zabezpieczającej
Normalnie nabij 17 bądź 18 i ręcznie odkrec.
-
Rysy z wycieraczki na szybie przedniej
W takim razie zakupie ten zestaw http://allegro.pl/pasta-polerska-polerowanie-szyb-szkla-filc-50g-i5041757942.html i jak sie ociepli to przystapie do naprawy szyby. Postaram sie zrobic fotorelacje z usuwania rys.
-
Rysy z wycieraczki na szybie przedniej
Chyba warto zaryzykować.
-
Rysy z wycieraczki na szybie przedniej
Jakiego uzyles tlenku ceru? Tego w proszku http://allegro.pl/czyszczenie-i-polerowanie-szyb-tlenek-ceru-20g-i5044895556.html czy pasty gotowej http://allegro.pl/czyszczenie-i-polerowanie-szyb-tlenek-ceru-20g-i5044895556.html
-
Rysy z wycieraczki na szybie przedniej
Ja mam z boku i tak nawet to nie przeszkadza ale fajnie jakby szlo to usunac.
-
Rysy z wycieraczki na szybie przedniej
Witam. Mam na przedniej szybie dość duże rysy prawdopodobnie z wycieraczki. Czy ktoś polerowal przednia szybę lub może polecić mo kogoś w okolicach Katowice/Chorzów ?
-
2.4 V6 wywalenie katalizatorów ktos robił ?
I jakie efekty ?
-
Co to za auto ?
Jednak cls. Myślałem że wszystkie mają ten tunel(podłokietnik) z tyłu. Gratulacje dla kolegi Ans.
-
Co to za auto ?
Raczej jakieś większe to jest
- Co to za auto ?
-
Co to za auto ?
Koledzy pomóżcie mi odgadnąć co to jest za samochód.
- lakiernik
- lakiernik
-
Vectra C GTS 3.2 V6 Automat
Tez tam maluje. Jak za darmo
-
Kurs na obrabiarki CNC
Jestem operatorem cnc i na Śląsku widzę ze nie ma problemu z praca.
-
Życzenia Świąteczne
Również życzę wam zdrowych i spokojnych Świąt.
-
Jaki to model felgi?
Fatalne zdjęcie ale to może aez bimo
-
Po Kasi seat
W altea to prawie nie ma silników cr , same pd , dopiero pod koniec produkcji masz crCzyli jakiś głupot się naczytałem. Dzięki
-
Po Kasi seat
Sory za OT ale powiedzcie mi czy seat Altea 2.0 tdi juz są wszystkie na CR ? Żeby nie było mi się seacik podoba