Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

armando

Pasjonat
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

Treść opublikowana przez armando

  1. http://www.gazetakrakowska.pl/artykul/3736962,drozeje-przejazd-autostrada-a4-krakowkatowice-oplaty-interaktywna-grafika,id,t.html?cookie=1
  2. armando opublikował(a) temat w Audi A4 B6/B7
    Na pewno cześć z was spotkała się z problemem zanikjacego fisa. Teraz ten problem dotknął i mnie. Podzielcie się swoimi doświadczeniami, gdzie naprawiacie takie coś, czy może samemu można to zreanimować ? A może na forum jest jakiś magik co to ogarnia.
  3. armando opublikował(a) temat w Audi A4 B5
    Podpowiedźcie mi co może być z centralnym, a więc zamknąć i otworzyć nie mogę z żadnego pilota pomimo nowych baterii. Jak zamykam kluczykiem od strony kierowcy to normalnie wszystko zamyka, ale jak chce otworzyć od kierowcy to włącza mi się alarm. Wiec otwieram kluczykiem bagażnik i tu wszystko normalnie działa. Pomoże ktoś?
  4. Na a3 klub jest taki gość co tak jak szukasz prywatnie sobie dorabia detailngem. Wkleję ci ogłoszenie od niego tam masz numer tel.WitamJako że zdążyłem już skompletować mały arsenał do kosmetyki samochodowej chętnie przeprowadzę korektę dla kolegów z forum. Jako że usługi tego typu w profesjonalnych studiach osiągają astronomiczne sumy myślę że cena w granicach 300-400zł (w zależności od stanu lakieru) za auto wielkości A3 to dobra kwota  Zwłaszcza że lwia jej część to koszt kosmetyków. Co do samej realizacji - auto musiałbym mieć u siebie 2-3 dni (ponownie - w zależności od stanu lakieru). W tym czasie przeprowadziłbym mycie, dekontaminację, glinkowanie, kilkustopniową korektę lakieru, zabezpieczenie woskiem. Dla zainteresowanych można się umówić na dressing plastików, pranie tapicerki i czyszczenie wnętrza lub komory silnika. Wszystko do ustalenia  Zainteresowanych proszę o kontakt przez PM lub przez tel. 509 238 032.
  5. Za niedługo będzie na allegro ;-)
  6. To nie jest Tomasson Tn1 pomalowane na srebrno ?
  7. Normalnie nabij 17 bądź 18 i ręcznie odkrec.
  8. W takim razie zakupie ten zestaw http://allegro.pl/pasta-polerska-polerowanie-szyb-szkla-filc-50g-i5041757942.html i jak sie ociepli to przystapie do naprawy szyby. Postaram sie zrobic fotorelacje z usuwania rys.
  9. Jakiego uzyles tlenku ceru? Tego w proszku http://allegro.pl/czyszczenie-i-polerowanie-szyb-tlenek-ceru-20g-i5044895556.html czy pasty gotowej http://allegro.pl/czyszczenie-i-polerowanie-szyb-tlenek-ceru-20g-i5044895556.html
  10. Ja mam z boku i tak nawet to nie przeszkadza ale fajnie jakby szlo to usunac.
  11. Witam. Mam na przedniej szybie dość duże rysy prawdopodobnie z wycieraczki. Czy ktoś polerowal przednia szybę lub może polecić mo kogoś w okolicach Katowice/Chorzów ?
  12. I jakie efekty ?
  13. Jednak cls. Myślałem że wszystkie mają ten tunel(podłokietnik) z tyłu. Gratulacje dla kolegi Ans.
  14. Raczej jakieś większe to jest
  15. Jakie?
  16. Koledzy pomóżcie mi odgadnąć co to jest za samochód.
  17. armando odpowiedział(a) na ewela temat w Śląskie
    Dzięki będę pamiętał
  18. armando odpowiedział(a) na ewela temat w Śląskie
    S jeśli okolice katowic to masz kogoś ?
  19. Tez tam maluje. Jak za darmo
  20. Jestem operatorem cnc i na Śląsku widzę ze nie ma problemu z praca.
  21. Również życzę wam zdrowych i spokojnych Świąt.
  22. Fatalne zdjęcie ale to może aez bimo
  23. armando odpowiedział(a) na srb38vx temat w Inne marki
    W altea to prawie nie ma silników cr , same pd , dopiero pod koniec produkcji masz crCzyli jakiś głupot się naczytałem. Dzięki
  24. armando odpowiedział(a) na srb38vx temat w Inne marki
    Sory za OT ale powiedzcie mi czy seat Altea 2.0 tdi juz są wszystkie na CR ? Żeby nie było mi się seacik podoba

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.