- s5 umarło
-
s5 umarło
czy napięcie jest to niewiem ale łączy się z linią k a z can jest problem?
-
s5 umarło
A gdzie go znajdę ?
-
s5 umarło
Jest wpięta ale jak ją wypiąłem to podejrzewam że wtedy coś się spie......?
-
s5 umarło
bezpieczniki wszystkie lewa prawa bagażnik pod ecu tez zapomniałem dodać tylko odpiołem jeszcze jedną wtyczke i tak sobie myśle że to przez to
-
s5 umarło
A może imo w kluczyku siadło ??
-
s5 umarło
wszystko sprawdzone
- s5 umarło
-
s5 umarło
Witam mam bardzo duży problem. Mianowicie gdy odpiąłem sterownik wysokości świateł wszystko mi znikło zegary nie świecą auto nie odpala częściowy brak prądu , jak otwieram drzwi to światło we wnętrzu zapala się i gaśnie po sekundzie nawiewy dmuchają ale klimatronik się nie świeci i najlepsze w tym jest że nie da się podpiąć komputera bo nie widzi can . Ktoś coś jakieś pomysły .Proszę o pomoc
-
Brak prądu na zegarach nie odpala
U mnie podobnie tylko ja odpiolem sterownik świateł i znikło wszystko zegary nawiewy radio i nieodpala oprócz tego komputer się nie łączy ???
-
komunikat trybu tiptronic
Jedź do tych co ci zakładali blokadę coś może rozłączyli jak rozbierali tunel albo składali niech oni myślą co się stało jeżeli nie było wcześniej usterki takiej Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk
-
Brak zasilania, zapalanie kontrolki na liczniku
Może nie ma masy na silniku puść osobny kabel z karoserii na silnik i sprawdz Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk
-
centralny zamek nie otwiera prawej strony
Jeszcze w mmi może się przestawiło i otwiera tylko jedna stronę Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk
-
keyless
A na forum jak dobrze popatrzysz to bo jest dość długi artykuł o tym to byś sam to ogarnął Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk
-
keyless
Podjec do jakiegoś ogarniętego gościa co ma kabelek do vaga i nie będzie problemu Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk