Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

ewela

Pasjonat
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

  1. ewela odpowiedział(a) na ewela temat w Elektryka i Oświetlenie
    Sprawdzone
  2. ewela odpowiedział(a) na ewela temat w Elektryka i Oświetlenie
    czy napięcie jest to niewiem ale łączy się z linią k a z can jest problem?
  3. ewela odpowiedział(a) na ewela temat w Elektryka i Oświetlenie
    A gdzie go znajdę ?
  4. ewela odpowiedział(a) na ewela temat w Elektryka i Oświetlenie
    Jest wpięta ale jak ją wypiąłem to podejrzewam że wtedy coś się spie......?
  5. ewela odpowiedział(a) na ewela temat w Elektryka i Oświetlenie
    bezpieczniki wszystkie lewa prawa bagażnik pod ecu tez zapomniałem dodać tylko odpiołem jeszcze jedną wtyczke i tak sobie myśle że to przez to
  6. ewela odpowiedział(a) na ewela temat w Elektryka i Oświetlenie
    A może imo w kluczyku siadło ??
  7. ewela odpowiedział(a) na ewela temat w Elektryka i Oświetlenie
    wszystko sprawdzone
  8. ewela odpowiedział(a) na ewela temat w Elektryka i Oświetlenie
    Nic nie dało
  9. Witam mam bardzo duży problem. Mianowicie gdy odpiąłem sterownik wysokości świateł wszystko mi znikło zegary nie świecą auto nie odpala częściowy brak prądu , jak otwieram drzwi to światło we wnętrzu zapala się i gaśnie po sekundzie nawiewy dmuchają ale klimatronik się nie świeci i najlepsze w tym jest że nie da się podpiąć komputera bo nie widzi can . Ktoś coś jakieś pomysły .Proszę o pomoc
  10. U mnie podobnie tylko ja odpiolem sterownik świateł i znikło wszystko zegary nawiewy radio i nieodpala oprócz tego komputer się nie łączy ???
  11. ewela odpowiedział(a) na paweela temat w Audi A4 B8
    Jedź do tych co ci zakładali blokadę coś może rozłączyli jak rozbierali tunel albo składali niech oni myślą co się stało jeżeli nie było wcześniej usterki takiej Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk
  12. Może nie ma masy na silniku puść osobny kabel z karoserii na silnik i sprawdz Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk
  13. Jeszcze w mmi może się przestawiło i otwiera tylko jedna stronę Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk
  14. A na forum jak dobrze popatrzysz to bo jest dość długi artykuł o tym to byś sam to ogarnął Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk
  15. Podjec do jakiegoś ogarniętego gościa co ma kabelek do vaga i nie będzie problemu Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.