-
Stukot na biegu jałowym - luz łożyska półosi w skrzyni
stare łożyska stan lekko podjechane po wymianie luz znikł całkowicie a dalej coś wibruje ...
-
Stukot na biegu jałowym - luz łożyska półosi w skrzyni
Robiłem to na aucie
-
Stukot na biegu jałowym - luz łożyska półosi w skrzyni
Hej czy ktokolwiek z was niwelował luz na prawej półosi poprzez zamiennik łożyska ? OB4409123E (mniejsze łożysko) czy pamiętacie może jakiego zamiennika mniejszego łożyska stożkowego użyliście ? lm503310 czy 503311 Pytam bo kupiłem 503310 osadziłem już je na wałku różnicówki a z tego co teraz wyczytałem łożysko 503310 jest węższe o 2mm od 503311 czy w razie W mogę tą różnicę zniwelować podkładką 2mm? 74,98 x 46 x 18 LM503349/503310 74,98 x 46 x 20 LM503349/503311 Ori wedle ELSY ma ponoć ma szerokość 20,4 Ktoś wyżej pisał że może być właśnie 503311 lub ewentualnie 503310 , tak samo gościu na grupie Facebook a4 doradził mi łożysko 503310... i stąd ten dylemat... bo po dłuższym zastanowieniu myślę że popełniłem błąd przy zakupie wybierając łożysko
-
Drgania na kierownicy w zakresie prędkości 110-140 km/h w Audi A4 B8
-
Drgania na kierownicy w zakresie prędkości 110-140 km/h w Audi A4 B8
Panowie jakieś patenty na wyciągnięcie metalowej tuleji ze zwrotnicy ?
-
CAGB z Multitronic drży podczas jazdy na niskich obrotach
Odkopuje temat ale już nie mam siły na wibracje przy zwiekszaniu obrotów(dodawaniu gazu) .wibracje występują juz od malych prędkosci jak wy rozwiązaliscie problem prosze o pomoc
-
Drgania na kierownicy w zakresie prędkości 110-140 km/h w Audi A4 B8
może ktoś ma na sprzedaż albo pomoże dorwać taki (zestaw) z 75mm chętnie kupię
-
Niskie napięcie ładowania w Audi A4 B8
Modzik zrobiony kabel puszczony pełna amatorka na szybko ..na wiosne sie poprawi ale w bagazniku jest 14.5-14.6 zobaczymy ile to zmieni kabel 2 metry zaprasowane końcowki na srube 8mm dam znac za jakis czas jak ladowanie i czy zmieni sie cos z odpalaniem
-
Jak rozpoznać jaką mamy nawigacje MMI ?
Więc zagadka nie rozwikłana jaki to naprawdę soft
-
Jak rozpoznać jaką mamy nawigacje MMI ?
Witam panowie zapewne to MMI 2g HIGH lecz co to za soft ? zero informacji w internecie 6110? nowy czy jakis stary ? i jaki jest najnowszy proszę o informację
-
Jaki to typ nawigacji MMI?
-
Dodanie dodatkowych źródeł (AUX i USB) MMI 2G High
Witam dla upewnienia się bardzo prosze o informacje Posiadam mmi2 high z ami w schowku http://allegro.pl/ShowItem2.php?item=7549332931 Czy ten zestaw wystarczy i bedzie wszystko działać ? Rozumiem ze ten dodatkowy przewód usb mam podłaczyć do ładowarki azeby było zasilanie ?
-
Klosze reflektorów
Witam na wstępie przepraszam jeśli temat zamieściłem w złym dziale ale wydaje mi się że ten temat pasuje bardziej tu niż w oświetlenie Mam dylemat moje klosze ori Valeo Bixenon są już zmęczone pełno na nich odprysków itp zastanawia mnie czy klosze np z a4 b6 Cabrio bedą pasować do moich reflektorów tak samo mam możliwość kupna zamienników kloszy firmy DJAUTO i mam dylemat czy bedzie pasowało Proszę o pomoc i pozdrawiam !
-
Munczak zmienił(a) swoje zdjęcie profilowe
-
Malowanie Lotki
Przepraszam że zamieszczam zdjęcia dopiero teraz ale szczerze mogę polecić lotkę od TFB przyklejona na klej do szyb nie odpadła przy 220 Pozdrawiam
-
Zestaw do regeneracji reflektorów
Hej wszystkim! czy którykolwiek z was stosował może taki oto zestaw do regeneracji lamp (link poniżej) prosił bym o wypowiedz osób które stosowały dokładnie ten zestaw bądz sam KLAR dwuskładnikowy z K2 z góry dziekuję za odpowiedzi i Pozdrawiam !! http://allegro.pl/zestaw-do-renowacji-regeneracji-reflektorow-motip-i6584937630.html Filmik :