Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

Misiek007

Pasjonat - Nowicjusz
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

  1. Misiek007 odpowiedział(a) na Misiek007 temat w Audi A4 B8
    Ok dziękuje za pomoc
  2. Misiek007 opublikował(a) temat w Audi A4 B8
    Witam, czy ktoś z was posiada taki grill? Znalazłem go w temacie o czujnikach a chciałbym taki zamontować u siebie.... i tu jest moje pytanie czy to jest grill kupiony czy ktoś go sam lakierował na czarny połysk / piano black? Chromowane elementy zostają. A może ktoś ma taki zamontowany? Będę wdzięczny za pomoc
  3. Witam, czy ktoś posiada w/w rozpiskę złącza DSP? Tutaj mam zdjęcie poglądowe, ale nie udało mi sie znaleść opisu do tego. https://www.google.pl/url?sa=i&rct=j&q=&esrc=s&source=images&cd=&cad=rja&uact=8&ved=0CAcQjRw&url=http%3A%2F%2Fmr-fix.pl%2Fwpis%2Fmmi-2g-aktywacja-aux-in%2F&ei=PveaVaPtGdGy7Qb9j6ioAw&bvm=bv.96952980,d.ZGU&psig=AFQjCNFYhgMhWJ_uWKg9VM4oKjhPLcxyQw&ust=1436305524728928 I drugie moje pytanie. Czy ktoś wyprowadzał AUX z tej małej wtyczki 10pin? I ewentualnie mógłby się podzielić tym jak to zrobił jak kostkę rozebrał itp.Na fotce niby jest to wszystko oznaczone ale czy to działa? A kolory kabli bedą mi potrzebne do podłączenia nie-ori subwoofera Jak dostanę dane to wszystko to połącze w całość i wrzucę tutorial Pozdrawiam
  4. SW B8-HU 46.9.0 0275 HW B8-HU 6329D2.0
  5. Witam Nie chcę zaczynać nowego wątku dlatego pisze tutaj. Mam odblokowane zielone menu i jak wchodze w zakładke [APK 0x01, 0x0B, 0x0C] to nie mam nigdzie opcji Stereo-aux in. Przeszukałem całe ukryte menu i tez nie ma. Pytanie wiec gdzie to moge aktywować? Mam MMI 2G High. Pozdrawiam
  6. OK, czyli wystarczy dokupić ten interfejs AMI, pokupić przejściówki, włączyć obsługę AMI kodując VCDS-em i powinno wszystko śmigać tak?
  7. WItam, Jestem tutaj nowy. Zakupiłem właśnie Audi A4 B8 i mam pytanie. Jak narazie w źródłach mam tylko 1 - zmieniarkę CD. Jak mogę dodać kolejne? Czytałem że jest coś takiego jak kabel AMI i wyprowadza się go do schowka i kupuje się odpowiednią redukcje ( JACK 3,5mm lub port USB) i podłącza telefon albo pendrive'a. Znalazłem takie coś: http://allegro.pl/kabel-przewod-ami-mmi-3g-3g-audi-a4-a6-4f0035727-i5359452186.html Będzie to pasowało czy potrzebny jest bardziej zaawansowany adapter jak to: http://allegro.pl/audi-ami-4-mmi-2g-ipod-iphone-usb-aux-muzyka-i5342420386.html W schowku (podłokietniku) nie mam gniazda AUX Dla pewności wrzucam jak to u mnie wygląda http://tufotki.pl/iqcfN Pozdrawiam

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.