Treść opublikowana przez ewela
- s5 umarło
-
s5 umarło
czy napięcie jest to niewiem ale łączy się z linią k a z can jest problem?
-
s5 umarło
A gdzie go znajdę ?
-
s5 umarło
Jest wpięta ale jak ją wypiąłem to podejrzewam że wtedy coś się spie......?
-
s5 umarło
bezpieczniki wszystkie lewa prawa bagażnik pod ecu tez zapomniałem dodać tylko odpiołem jeszcze jedną wtyczke i tak sobie myśle że to przez to
-
s5 umarło
A może imo w kluczyku siadło ??
-
s5 umarło
wszystko sprawdzone
- s5 umarło
-
s5 umarło
Witam mam bardzo duży problem. Mianowicie gdy odpiąłem sterownik wysokości świateł wszystko mi znikło zegary nie świecą auto nie odpala częściowy brak prądu , jak otwieram drzwi to światło we wnętrzu zapala się i gaśnie po sekundzie nawiewy dmuchają ale klimatronik się nie świeci i najlepsze w tym jest że nie da się podpiąć komputera bo nie widzi can . Ktoś coś jakieś pomysły .Proszę o pomoc
-
Brak prądu na zegarach nie odpala
U mnie podobnie tylko ja odpiolem sterownik świateł i znikło wszystko zegary nawiewy radio i nieodpala oprócz tego komputer się nie łączy ???
-
komunikat trybu tiptronic
Jedź do tych co ci zakładali blokadę coś może rozłączyli jak rozbierali tunel albo składali niech oni myślą co się stało jeżeli nie było wcześniej usterki takiej Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk
-
Brak zasilania, zapalanie kontrolki na liczniku
Może nie ma masy na silniku puść osobny kabel z karoserii na silnik i sprawdz Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk
-
centralny zamek nie otwiera prawej strony
Jeszcze w mmi może się przestawiło i otwiera tylko jedna stronę Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk
-
keyless
A na forum jak dobrze popatrzysz to bo jest dość długi artykuł o tym to byś sam to ogarnął Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk
-
keyless
Podjec do jakiegoś ogarniętego gościa co ma kabelek do vaga i nie będzie problemu Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk
-
keyless
Można wyłączyć ten system po przez kodowanie Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk
-
Auto po ulewie "umiera"
369 to napewno pompa paliwa w zbiorniku Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk
-
Wymiana oleju
Witam czy zna ktoś jakiś dobry warsztat w Suwałkach . Chciałbym wymienić olej plus filtry w audi s5 4,2 v8 Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk
-
Xenon
Witam mam przeróbkę s5 na polift i błędy z xenonami ktoś pomoże Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk
-
Wymiana gałki biegow automat po lifcie
Ja wymieniłem z bocznego przycisku na przycisk z przodu Wysłane z mojego E5823 przy użyciu Tapatalka
-
Czy fotele z Audi A4 B9 pasują do A4 B8?
Gdzieś widziałem zdjęcia z b9 w b8 Wysłane z mojego E5823 przy użyciu Tapatalka Tutaj są z rs Wysłane z mojego E5823 przy użyciu Tapatalka
-
Błąd P305300
https://www.audiworld.com/forums/audi-a5-s5-rs5-coupe-cabrio-b8-125/start-stop-system-fault-function-unavailable-2900952/ Wysłane z mojego E5823 przy użyciu Tapatalka
-
Błąd P305300
Chyba coś z systemem start stop Wysłane z mojego E5823 przy użyciu Tapatalka
-
Wymiana gałki biegow automat po lifcie
A jak wygląda wymiana całego mechanizmu na polift? Wysłane z mojego E5823 przy użyciu Tapatalka
-
Wymiana gałki biegow automat po lifcie
Grzanie ryzykowne a z tym cięciem i łącznikiem musiał bym zobaczyć jak dokładnie to wygląda Wysłane z mojego E5823 przy użyciu Tapatalka