Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

armando

Pasjonat
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

Treść opublikowana przez armando

  1. Ok. Wyjaśnione, mam Lz7L Lavagrau W salonie sami nie wiedza dlaczego koloru nie ma na wlepce
  2. Mówisz, że za wino powiedzą . A tak na poważnie to spotkałeś się z takim czymś ze na wlepce tam gdzie ma byc kolor lakieru to te miejsce jest wykreskowane ?
  3. Powiedzcie mi jaki mam kolor ? Audi a3 8p sportback 2008 Nigdzie nie mam napisanego kodu, ani na wlepce w bagażniku, ani w książce. Dla ułatwienia wklejam zdjęcie auta i wlepkę. http://i60.tinypic.com/ygluh.jpg http://i60.tinypic.com/25uk3li.jpg Wklejcie se to do przeglądarki, bo nie umiem wkleić zdjęć
  4. Nawet nie podałeś jaki silnik
  5. Witam. Czy może ktoś polecić w okolicach Katowic zakład, który dobrze i w rozsądnych pieniądzach regeneruje sprężarki klimatyzacji.
  6. To kiedy trafi do działu sprzedam ?
  7. To kiedy trafi do działu sprzedam ?
  8. Tez jestem ciekawy co to za przepisy. Jeśli możesz to napisz o co chodzi
  9. Świętochłowic A tak BTW wasze b7 w kombiku wymiatają
  10. Dla Audi zawsze jest A0
  11. Piekna
  12. Zamiast odgrzybianie jakimiś piankami polecam czyszczenie parownika. Firma Braciki Chorzów
  13. Byłem gdzieś o 215-wszej i kurde nigdzie was nie mogłem znaleźć :-/
  14. Jechałem A1 do końca potem na Słupsk aż do Sławna i powiem wam że bardzo fajnie się jechało. Z Katowic zajęło mi to 8 godzin.
  15. Ja właśnie wypoczywam w Jarosławcu w hotelu Król Plaza i powiem Ci ze jest mega. Zadowolony w 100%
  16. A znowu automapa i navi expert pokazuja mi najszybsza trase, ze za Warlubie odbic w lewo i jechac przez Skorcz, Zblewo, Koscierzyna, bytow i Slawno. Jak myslicie dobrze chce mnie poprowadzic ?
  17. Wielkie dzięki za podpowiedzi. Dodam że będę jechał w nocy wiec ruchu raczej nie będzie. Wiec jak a1 do końca i potem s6 ? ---------- Post dopisany 28-07-2014 at 17:12 ---------- Poprzedni post napisany 27-07-2014 at 22:53 ---------- A jakbym jechal do konca do gdyni potem rumia, wejcherowo, lebork, slupsk, do slawna i potem na jaroslawiec ?
  18. Witam. Za tydzień jadę do Jarosława z katowic i p odpowiedzcie jaka trasę wybrać. Na pewno pojadę A1 a potem navi pokazuje mi trzy różne opcje. Doradzi ktoś ?
  19. armando odpowiedział(a) na keżor temat w Śląskie
    Witam. Kursuje ktos do Warszawy? Interesuje mnie dzielnica Ochota. Prosze PW
  20. Kradzież Audi w obiektywie monitoringu. Strażnik miejski spał (?) a złodzieje działali - Motoryzacja w INTERIA.PL Jak czytam komentarze to mnie krew zalewa
  21. Coś ucichło w temacie
  22. Kolego NCT5 to opona chyba sprzed 10 lat. W każdej oponie jest dodatek krzemu ale im go więcej tum guma twardsza ale mniej się do asfaltu klei.
  23. Nie wiem gdzie pytales o Pirelli PZero i ci powiedzieli ze to zle opony. Te gumy SA montowane do najbardziej super sportowych samochodów pokroju Lambo czy Ferrari wiec jak mogą zbierać zlw opinie?
  24. "Braciki "ale to w chorzowie.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.