Treść opublikowana przez armando
-
[B5 AFN] Dziwne stuknięcia pod podłogą podczas ruszania i hamowania
przeciez to trza na warsztat jechac na podnosnik i ogladac co stuka watpie zeby ktos dal trafna diagnoze bo to moze byc wszystko
-
[B6 AWX] Blokowanie kół przednich
wez se caly zacisk kup jakas uzywke nie drogie sa przecie
-
[ALL B5] Wlot powietrza klimatyzacji - gdzie to jest?
przeciez ten wezyk to sama juz koncowka klimatyzacji tedy ma tylko woda kapac
-
[ALL B5] A4 1,9TDI 90KM Sprężarka Klimatyzacji Się włącza lecz nie chłodzi
na moje oko malo czynnika
-
[B5 ADR] Co rozłącza klime
jakby byl padnity elektromagnes to by sie klima nie zalaczyla wogole
-
Światła dzienne z wykorzystaniem modułu SD-2 modele B5 i B6
ma ktos sprawdzonych sprzedawcow z allegro tych modolow albo ktos kto kupil i nie ma z tym problemu
-
[ALL] Koło zapasowe a "koło w sprayu" - wasze spostrzeżenia i sugestie.
a wzioles pod uwage jak rozetniesz opone to se ta pianke mozesz wtedu siknac
-
[ALL B5] Wyząbkowane opony,jest na to rada?
daj radio glosniej i tyle jak nie sa za fest to sie same dotra
-
Polecane opony letnie
dobrze gada polac mu a faktycznie tak jest nero rzadzi i wcale nie jest drogi
-
[ALL B5] Swiatła Dayline problem w wyborze:/
tez jestem tego zdania
-
[ALL B5] Drgania samochodu przy 120 km
jak ktos ma jakis proble z biciem wywazeniem czy krzywymi felgami zapraszam do mnie http://www.braciki.com.pl/
-
[B5 1Z] Temperatura na wyświetlaczu
heh niezle to jak cie ktos wkurzy to go mozesz zamrozic
-
[ALL] Nabijanie klimatyzacji
jesli napelnial to takimi metodami jak mowisz to musi sie znac na robocie bo tak jak kolega napisal te "kombajny" do klimy sa naprawde idioto odporne a cena jaka zaplaciles te 70 zeta naprawde malo
-
[ALL] Renowacja felg aluminiowych przed i po
ladnie wyszlo szkoda tylko ze juz nie poler
-
[ALL] Na którym biegu lepiej?
a diesel ma odciecie jak w benzynie tak wogole ?
-
[B7 BLB] Co sądzicie-fajne te felusie!!!
a nie lepiej cos lepszej jakosci ? bo to chinszczyzna sama co pokazales
-
[INNE] Hamowanie i plany zamiany na tarcze nawiercano wentylowane
to kocki wymien na inne
-
[B5 AFN] Chłodnica klimatyzacji.
wez no jakies zdjecie wsadz zdjecie bo juz nic z tego nie kumam
-
[ALL B5] Manual na elektroniczne sterowanie
przelicz koszta czy to cie kupe pieniedzy nie wyjdzie
-
[ALL B5] Co o tym myślicie??
teraz tyle tego jest ze napewno i w kolorze znajdziesz
-
[ALL B5] Drgania samochodu przy 120 km
wywaz se kola tylko w dobrym warsztacie
-
Spoty Katowice i okolice
witam powiedzcie gdzie w okolicach chorzowa/rudy przyciemnic przednie szyby bo tyl juz mam oczywiscie dobra folia i w dobrej cenie orientuje sie ktos ? z gory dzieki
-
[B5 AFN] Chłodnica klimatyzacji.
dwa bo jedno masz na niskie cisnienie(niebieski) a drogie na wysokie(czerwone) przez dwa robi sie szybciej i lepiej ale na jednym tez nie ma problemu farncuzy maja zazwyczaj jedne
-
[B5 ADR] Co rozłącza klime
hmm no to naprawde problem ciekawy jestem co jest przyczyna napewno jakas pier**la jak zawsze
-
[B6 AVJ] Szukam OZ SUPERLEGGERA 17'
wstaw zdjecie jak to zepsules jak mozesz