Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

szarak2001

Pasjonat - Nowicjusz
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

  1. dzięki spróbuję i dam znać?
  2. czy wie ktos co moze być jak płyty cd chodzą a dvd nie i jak jade w trase po około 4/5 godz grania płyty cd zaczyna trzeszczeć poczym przestaje grać, wrzucam inne i też nie chcą chodzić musi się schłodzić i jest dobrze, radio gra bez zarzutów problem jest z płytami przez co nie działa mi navi bo płyty nie widzi , czy to laser i jaki to koszt?help!!!!!! RNS-E a4 b6/b7
  3. mam taką dziwną sytuację otwieranie szyb z pilota działa natomiast zamykanie juz nie czy wie ktoś co to moze być ?
  4. ja potrzebuje jedna sztukę bo rozwaliłem w zime ale szukałem i nie moglem znaleźć jak wiesz gdzie szukać to daj znać dzięki
  5. mam tu zaciski chyba od a8 bo mają 8 klocków i tarcze 320 i z tego co widziałem to wtyczki przy zaciskach są dorabiane jak kupiłem samochód to nie było tego po paru dniach zaczęło się od czasu do czasu zapalać przy deszczu bądz jak wjechalem w kaluze po jakims czasie zaczęło palić się caly czas i w tym samym momęcie esp zaczęło się palic jak wykasuję byka to znika lecz tylko kolem rusze to się zapala
  6. oz racing superleggera 17' 8jx17H2 ET35 takiej felgi szukam ma ktoś może jakieś kontakty gdzie to kupić?
  7. mam a4 b6 1.8t quattro 2001 mam taki mały problem na wyświetlaczu pali się kontrolka od klocków i na zegarach pali się esp i nie moge włączyć esp cały czas na poślizgu na kompie w abs/hamulce wychodzi;- sygnał mocy-zgłoszenie usterki przez komputer sterujący czy ktoś może miał taki przypadek bądz ma jakiś pomysł co to moze byc?
  8. łódź witam wszystkich

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.