Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

[B5 AFB] silver avant quattro/1be/lampy tyl in.pro Black/alu Ronal lz 17grafit/

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Witam.. Chciałem Wam pokazać Moja audiczke.. .

Audi a4 Avant 2,5 TDi AFB quattro 1998r. Auto zakupiłem w grudniu 2009 roku.. przebieg 219000km..

wyposażenie:

4x airbag

4x el. szyby

el. lusterka, skladane, podgrzewane

abs

wspomaganie

klimatronic

kierownica skórzana s-line

skórzany drążek zmiany biegów

fotele kubełkowe

2xpodłokietnik

otwieranie i domykanie szyb z kluczyka

centralny zamek z pilota

zawieszenie 1be

oryginalna górna rozpórka :)

alu 15" (zima)

alu 17" ronal lz grafitowe opona 225/45 (lato)

podświetlenie nóg przy otwarciu drzwi kierowca-pasażer

pakiet winter: grzane zamki, spryski i świece dogrzewające płyn

lampy przód bosch z halogenami

lampy tył in.pro black

ledowe podświetlanie wnetrza

radio pioneer + skrzynia basowa JBL

ramka grilla czarna

podświetlane klamki wew.

planowane mody:

gwint

przyciemnic szyby folia black chrome..(jest) efekt jak dla mnie :good:

lampki przod depo black

boczne kierunki dymione (juz są)

cb-radio (zamontowane)

roleta pionowa bagażnika (jest ori juz w samochodzie)

jakies glosniki na przod + wygluszenie(wygluszenie jest)

troszke mocy wiecej - program

Fmic

wymienione zostalo:

komplet wachaczy(wrzesien 2010)

opony zima nowe 195/65/15 (luty 2011)

czujnik oleju (luty 2011)

rozrzad kompletny (maj 2011)

koncowki drazkow (wrzesien 2011)

przeplywka + czyszczenie turbo (pazdziernik 2011)

opony lato komplet nowych hancook 225/45/17 (sierpien 2011)

tqnTr.jpg

tqxS0.jpg

tqRP9.jpg

geRvi.jpg

4415S.jpg

DSC_0004.jpg

nowe felgi..:)

DSC_0298.jpg

DSC_0294.jpg

nowe Fotki:

DSC_0930.jpg

DSC_0914.jpg

DSC_0917.jpg

DSC_0911.jpg

DSC_0909.jpg

DSC_0929.jpg

Opublikowano

:hi:

Furka ładnie się prezentuje ale jakoś nie przypadły mi do gustu te dymione tylne lampki.

Moja poprzedniczka było identyczna tylko kolor ciemny grant.

Powodzenia w modach :kox:

Opublikowano

Sprawdź czy masz prawą poduszkę.. bo prawy przód... jeśli mnie moje czujne oko nie myli.... :)

  • 10 miesięcy temu...
Opublikowano
  • Autor

w piatek zakupilem nowe felgi do mojej niuni.. tylko przejscie z 15 na 17 to troche tragedia.. tym bardziej u mnie w miescie gdzie dziur nie brakuje..

Opublikowano

:decayed: ejj...no kolego Ty masz 225/45/17 wiecmasz luXus, to ciekawe co bys powiedzial jakbys mial jak ja 215/40/17 i na gwincie a sa uzytkownicy co maja wieksze kola :tongue4:

auto ladne i ciekawe jakby u mnie wygladaly na czarnym kolorze te tylne lampionki?? :mysli:

Opublikowano
  • Autor

tylko jak ja nigdy nie jezdzilem na 17.. a tu z 15 takie przejscie.. a gwint tez planuje kupic.. wiec wtedy bedziemy gadac.. hehh..

Opublikowano

a mnie sie tam podobaja takie dymione lampy do srebrnego lakieru

Opublikowano

mnie tez sie te lampionki podobaja i chyba ladnie by wygladaly w czarnym aVancie :naughty:

ojj...to bedziesz mial potem porownanie na gewindzie :decayed:

Opublikowano

zastanawiałem sie nad kupnem takich lamp bo tez mam srebrną i teraz wiem że :thumbdown:

do ciemnego wyglądają o niebo lepiej

Opublikowano
  • Autor

zastanawiałem sie nad kupnem takich lamp bo tez mam srebrną i teraz wiem że :thumbdown:

do ciemnego wyglądają o niebo lepiej

mysle ze to kwestia gustu.. mi sie tam bardzo podoba.. chcem jeszcze przod na ciemno.. i te male boczne(one juz w drodze).. a na czarnym to juz wogole musi byc kozak..

Opublikowano

Fajne lampy tylne i dobrej firmy :kox:

  • 1 miesiąc temu...
Opublikowano
  • Autor

i wjechalo pare naklejek.. i znaczek na grillu wrocil w chrom.. jakos czarny za bardzo sie zlewal.. jak tylko umyje autko w weekend to porobie sesje.. i wrzuce pare zdjec tutaj..[br]Dopisany: 03 Maj 2011, 23:00_________________________________________________dodałem zdjęcia z dzisiejszej wycieczki..

Opublikowano

Zdaje mi sie albo w piątek koło 08:30 rano jechałem w tym samym kierunku co ty, z Krosna Odrz na ZG.

Jeśli to nie ty to chyba identyczne OOOO z takimi samymi felgami musiało być.

P.S Mam czarną A4 B5 na blachach FSU i z tylnymi lampami DEPO, fotki są w linku pod fotką w sygnaturce.

P.S 2 zapraszam kolege na forum lubuskiej frakcji aut z grupy VAG https://vaglubuski.fora.pl/

Opublikowano
  • Autor

Zdaje mi sie albo w piątek koło 08:30 rano jechałem w tym samym kierunku co ty, z Krosna Odrz na ZG, nawet sie wyprzedzaliśmy pare razy min w Połupinie pod gure wyprzedziłeś mnie i PKS który wlekł sie pod góre i przed leśnioewem ci i całej kolumnie już odskoczyłem, prosze potwierdź lub zdementuj moje podejrzenia.

Jeśli to nie ty to chyba identyczne OOOO z takimi samymi felgami musiało być.

P.S Mam czarną A4 B5 na blachach FSU i z tylnymi lampami DEPO, fotki są w linku pod fotką w sygnaturce.

P.S 2 zapraszam kolege na forum lubuskiej frakcji aut z grupy VAG https://vaglubuski.fora.pl/

no niestety to nie ja.. troszke za daleko odemnie.. ale pozdrawiam.. na forum tez wejde..:)

Opublikowano

A jednak, czyli po lubuskim jeżdżą klony :decayed:

Pozdrawiam i życzę powodzenia w modzeniu.

  • 1 rok później...
Opublikowano

Ladna quatterka ,kiera od eski ,kolor jak moj!!!

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.