świrek

O świrek

Osiągnięcia świrek

Reputacja

1. Witam! Panowie mam taki problem, otóż jestem w trakcie zmiany Audi Concert na Audi Navigation Plus (z audi a6). Nie mam jeszcze skompletowanej konsoli 2 din wiec chciałem chociaż sprawdzić czy działa sama navi. Podłączyłem pod kostki które były, włączyła się i poprosiła o PIN. Wpisałem nr PIN i pojawiła się informacja 'SAFE – Pin nich angeschlossen'. Czy ktoś może już spotkał się z takim problemem? Czy jeżeli podłączę navi poprzez ten kabel ( Kabel Nav26Max VW MFD Audi NAVIGATION Plus - Kable Montażowe - Okablowanie - e-shop - Naviservice.com.pl - okablowania do systemów nawigacji satelitarnej ) nie będzie żadnych problemów? Pozdrawiam!
  2. Faktycznie cena byla duza ale póki co uważam że warto było dać takie pieniądze No chyba ktoś stylizował auto, felgi mi sie podobaja, zawieszenie jest boskie ale ten wydech trzeba poprawic
  3. Elegancka Bawarka zawsze mi się one podobały. A jeszcze M52B28 pod maska to już w ogóle. Załóż jeszcze białe kierunki i będzie tip-top
  4. 1) Nissan Sunny GTi 2.0 150KM naprzemian z Daewoo Lanos 1.5 86KM 2) Obecnie A4 naprzemian z Mitsubishi Colt Ca0 1.3GliX
  5. A to nie wiedziałem o tym Co do końcówek to chętnie bym je wywalil albo chociaż poprawił bo strasznie wystają po za obrys auta. Pomyśli się nad tym. Ogólnie dzięki za opinie. Staram się i dalej będe o nią dbał jak tylko potrafie Ostatnio wleciały nowe oponki: Dunlop SP Sport 01 w rozmiarze 205/55R16 Słyszałem o nich dobre opinie i mam nadzieje że będą dobrze trzymały na zakretach, zarówno na suchym jak i na mokrym
  6. Nie, nie zczytalem Niebawem postaram się wrzucić więcej zdjęć z wnętrza.
  7. Witam wszystkich! Chciałbym Wam przedstawić moją A4. Auto zakupiłem w lutym, zostało sprowadzone z niemiec. Jak narazie sprawia mi wiele frajdy z jazdy, zwłaszcza naped Quattro. MODEL: Avant, b5, wersja po liftingu SILNIK: benzynowy, 1.8T, seryjna moc 180KM UKŁAD DOLOTOWY: Seria UKŁAD WYDECHOWY: Seria z katalizatorem UKŁAD NAPĘDOWY: Quattro ZAWIESZENIE: Gwintowane AP Sportfahrwerke UKŁAD HAMULCOWY: Seria BODY-KIT: Seria ŚRODEK: S-line WYPOSAŻENIE: -eletryczne szyby przód -eletryczne/podgrzewane lusterka -klimatronik jednostrefowy -fotele a'la kubełki w półskórze -eletryczna regulacja fotela w części lędźwiowej -skórzana 3ramienna kierownica -czarna podsufitka CAR AUDIO: System nagłośnienia BOSE, seryjne radio Audi Concert ze zmieniarką w bagażniku MOC ~180KM PLANY: -dbać jak tylko można -zderzak S4 / RS4 -FMIC -przelotowy wydech -większe felgi -większe hamulce -radio Audi Symphony / Audi Navigation Plus Oczywiście wszystko zależy od pieniędzy, których póki co nie ma zbyt wiele. Kilka zdjęć: I na koniec.. Pozdrawiam!
  8. Witam wszystkich! Od niedawna jestem szczęśliwym użytkownikiem Audi A4 b5 Avant 1.8T Quattro Pozdrawiam