Skocz do zawartości
IGNOROWANY

Gdzie dobrze przyciemnią szyby w okolicy Gliwic/Katowic???


woszu

Rekomendowane odpowiedzi

Jak w temacie - poszukuję dobrego fachmana od przyciemniania szybek.

Czy do tego kolorku http://postimage.org/image/bmtsbsr2d lepiej by pasowały szyby czarne, czy srebrne?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gościu na piaskach w czladzi przyciemnia bardzo dobrze szyby robiłem u niego już 5 aut za każdym razem rewelacja po prostu pełen profesjonalizm. Jak coś mogę poszukać wizytówki i dać ci namiar.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pablo, podrzuc namiary. A ile czasu zajmuje operacja przyciemnienie calego tylu? Czy idzie to zrobic na poczekaniu? Jezeli nie, to prosze o kolejne namiary, ale blizej Gliwic:)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

no już lepiej:) A nazwa firmy chociaż, jak nie znasz dokładnego adresu...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

no już lepiej:) A nazwa firmy chociaż, jak nie znasz dokładnego adresu...

:facepalm: nie masz google :grin: wystarczyło wpisać tylko w wyszukiwarkę, jak jedziesz od strony nowego światu to to jest pierwszy wjazd pomiędzy budynkami, jak dobrze pamiętam to jakiś garaż tam stoi

SENSOR. PRZYCIEMNIANIE SZYB SAMOCHODOWYCH, TUNING, FOLIE OKIENNE

  • PSZCZYŃSKA 13
    44-100 GLIWICE , ŚLĄSKIE
    GEO : 50.289011 , 18.669402
    Telefon : 32 337 10 70
    Fax : 32 337 10 70

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

wiesz co, pracuję 100m od tego miejsca, a jakoś nigdy mi się w oczy nie rzuciło:)

a jeżeli chodzi o google, to pszczyńska jest długa:P

Skąd mógłbym wiedzieć, że to ten:)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

he he, ale tylko jeden wyskoczył, nie no żartuję, ja kiedyś robiłem seja tam i po 5 latach nic się nie działo więc jak najbardziej mogę polecić. Mają fajne folie i sporo rodzajów więc jest w czym wybierać.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

a jak sprawa wygląda ze stopniem przyciemnienia? Na legalu ile mogę przyciemnić tył?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tył do oporu mozna przyciemniać :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Poważnie? Nie ma ograniczenia? Żebym potem nie musiał przy miśku zdzierać folii....

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dokładnie, wszystkie tylne możesz przyciemnić na maxa, przedniej wcale, a przednie boczne muszą mieć minimum 70% przepustowości światła ale to przeważnie już ori jest na granicy więc każda zastosowana folia przekroczy tą wartość dlatego przednich bocznych również się nie przyciemnia.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Oki, dzięki za info.

A cenowo to wszędzie podobnie wygląda? Bo gość z sensora krzyknął 500zł. Trochę dużo jak za przyciemnienie szyb....

No i termin po 20 maja....

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wiem że super tanio tam nie jest ale polecam, w Avancie masz 5 dużych szyb więc trochę tej folii zejdzie. Ile jesteś w stanie zaoszczędzić- 50zł może 100zł ale nie wiesz co Ci tam włożą. Tutaj masz pewność że będzie dobrze zrobione. Po drugie jak są długie terminy to świadczy o solidności firmy.

Możesz jeszcze zapytać u nich:

http://www.baszabrze.pl/

To jest w Zabrzu na ul. Pawliczka, też prawdopodobnie dobrze robią ale ja nie sprawdzałem :wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Taniej niż za 500 nie znajdziesz, chyba że u kogoś w garażu :wink: Folia jak to folia, w prawdzie nie jest to folia z Tesco za 14,99zł ale nie kosztuje też specjalnie dużo. Bardziej cenna w tym wszystkim jest usługa. Wbrew pozorom nie jest to takie trala lala. Tym bardziej że całość odbywa się bez demontażu.

Polecam AUTO TKACZ W Chorzowie. Terminy prawie od razu i robota zrobiona :oklasky:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Taniej niż za 500 nie znajdziesz, chyba że u kogoś w garażu :wink: Folia jak to folia, w prawdzie nie jest to folia z Tesco za 14,99zł ale nie kosztuje też specjalnie dużo. Bardziej cenna w tym wszystkim jest usługa. Wbrew pozorom nie jest to takie trala lala. Tym bardziej że całość odbywa się bez demontażu.

Polecam AUTO TKACZ W Chorzowie. Terminy prawie od razu i robota zrobiona :oklasky:

kolego co ty za bzdury opowiadasz:facepalm:

po pierwsze: oczywiście że taniej może znaleźć, np w Rybniku

po drugie: a gdzie niby "szpece" oklejają jak nie w garażu?

po trzecie: akurat w A4 żeby było dobrze oklejone warto zdemontować szyby drzwiowe

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...