Skocz do zawartości
IGNOROWANY

Gdzie dobrze przyciemnią szyby w okolicy Gliwic/Katowic???


woszu

Rekomendowane odpowiedzi

Ja pare miesiecy temu przyciemnialem w moim avancie to zaplacilem 400 zl i jestem mega zadowolony :banan::banan: ale niestety od Katowic to jakies 70 kilometrow drogi i to co bys zaoszczedzila na przyciemnieniu to wydalbys na paliwo : Confused4:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie no, to jest zaleta że tu na pszczyńskiej mam blisko, i w sumie mogę załatwić sprawę, będąc w pracy, ale żona się buntuje, żeby 500 wyrzucić:)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Taniej niż za 500 nie znajdziesz, chyba że u kogoś w garażu :wink: Folia jak to folia, w prawdzie nie jest to folia z Tesco za 14,99zł ale nie kosztuje też specjalnie dużo. Bardziej cenna w tym wszystkim jest usługa. Wbrew pozorom nie jest to takie trala lala. Tym bardziej że całość odbywa się bez demontażu.

Polecam AUTO TKACZ W Chorzowie. Terminy prawie od razu i robota zrobiona :oklasky:

kolego co ty za bzdury opowiadasz:facepalm:

po pierwsze: oczywiście że taniej może znaleźć, np w Rybniku

po drugie: a gdzie niby "szpece" oklejają jak nie w garażu?

po trzecie: akurat w A4 żeby było dobrze oklejone warto zdemontować szyby drzwiowe

po pierwsze: W Rybniku to może znajdzie :naughty: ale szuka w okolicach Kato :decayed:

po drugie: Nie mam nic przeciwko "szpecom" garażowym bo też z ich usług korzystałem. Miałem raczej na myśli profesjonalny serwis a co za tym idzie warsztat. Sam oklejałem golfa w Świętochłowicach u gościa w garażu. Samo przyciemnienie OK ale tapicerki brzęczały jak szalone :grin:

po trzecie: Czyżby kolega miał doświadczenie w przyciemnianiu szyb? ...z tego co wiem, nie trzeba demontować szyb drzwiowych żeby je dobrze okleić. Wystarczy zdjąć boczek.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

..... całość odbywa się bez demontażu.
Wystarczy zdjąć boczek.

No to jak by nie było, to już jest demontaż:)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

rowniez polecam auto tkacz w chorzowie, sciemniaja juz kilkanascie lat :)

3 auta tam robilem i zawsze bylo ok

---------- Post dopisany at 11:43 ---------- Poprzedni post napisany at 11:43 ----------

rowniez polecam auto tkacz w chorzowie, sciemniaja juz kilkanascie lat :)

3 auta tam robilem i zawsze bylo ok

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

[/color]

..... całość odbywa się bez demontażu.
Wystarczy zdjąć boczek.

No to jak by nie było, to już jest demontaż:)

Zapomniałem dodać że bez demontażu szyby

Widzę niepotrzebne czepianie się :thumbdown: Szkoda czasu. Poleciłem tylko sprawdzony prze zemnie dwukrotnie serwis na Twoją prośbę. :closed:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Spokojnie, jak byś nie zauważył, to tam na końcu uśmiech był:P

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Taniej niż za 500 nie znajdziesz, chyba że u kogoś w garażu :wink: Folia jak to folia, w prawdzie nie jest to folia z Tesco za 14,99zł ale nie kosztuje też specjalnie dużo. Bardziej cenna w tym wszystkim jest usługa. Wbrew pozorom nie jest to takie trala lala. Tym bardziej że całość odbywa się bez demontażu.

Polecam AUTO TKACZ W Chorzowie. Terminy prawie od razu i robota zrobiona :oklasky:

kolego co ty za bzdury opowiadasz:facepalm:

po pierwsze: oczywiście że taniej może znaleźć, np w Rybniku

po drugie: a gdzie niby "szpece" oklejają jak nie w garażu?

po trzecie: akurat w A4 żeby było dobrze oklejone warto zdemontować szyby drzwiowe

po pierwsze: W Rybniku to może znajdzie :naughty: ale szuka w okolicach Kato :decayed:

po drugie: Nie mam nic przeciwko "szpecom" garażowym bo też z ich usług korzystałem. Miałem raczej na myśli profesjonalny serwis a co za tym idzie warsztat. Sam oklejałem golfa w Świętochłowicach u gościa w garażu. Samo przyciemnienie OK ale tapicerki brzęczały jak szalone :grin:

po trzecie: Czyżby kolega miał doświadczenie w przyciemnianiu szyb? ...z tego co wiem, nie trzeba demontować szyb drzwiowych żeby je dobrze okleić. Wystarczy zdjąć boczek.

A ja dorzucę swoje 2 grosze - dla chętnych polecam wielokrotnie już wymieniany na forum zakład AutoFan z Jaworzna (http://www.autofan.info) - w poniedziałek jadę na przyciemnianie - czas oczekiwania to około 2 tygodni jeśli chodzi o termin pn-pt, a sobota.... dopiero połowa lipca (przynajmniej tak mnie poinformowano). Najlepszy jest koszt - ja za moją A4 Avant zapłacę 370 zł (rabat dla klubowiczów) więc myślę że cena przystępna.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

no cena już całkiem spoko. A ile tam może trwać taki zabieg? Bo jak już bym się miał decydować, to tylko na poczekaniu. Nie mam możliwości zostawienia samochodu...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

no cena już całkiem spoko. A ile tam może trwać taki zabieg? Bo jak już bym się miał decydować, to tylko na poczekaniu. Nie mam możliwości zostawienia samochodu...

W moim przypadku - prawdopodobnie 6h - bo najgorsza będzie tylna szyba do przyciemnienia ze względu na jej ogrzewanie i żeby wszystko było OK to musi potrwać - normalnie chyba 3h.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...