Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

Kanar

Pasjonat
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

Treść opublikowana przez Kanar

  1. mogło być i s4 przeleciałem obok i jedyne co mi sie rzuciło w oczy to naklejka na masce nad reflektorem , w lusterku wstecznym widziałem że miał blaty z katowic no a że avant to też trudno nie poznać powiedzmy sobie szczerze jak dla mnie to a4 i s4 wyglądają jeszcze tak samo
  2. czyli dalej nie wiem kto to był mimo wszystko i tak Jeżdże granatowym avantem ale naklejki sie jeszcze nie dorobiłem
  3. to za stan auta, prezentuje sie konkretnie
  4. dziś w Zabrzu na ul. Wolności mijałem srebrnego avanta na katowickich blachach z naklejką klubową na masce nad lewym reflektorem.. kogo miałem przyjemność minąć??
  5. Szombierki to dzielnica Bytomia, najbliżej Rudy Śląskiej ale dokładnego adresu nie znam
  6. hahah ja to sie zaczynam zastanawiać czy przyjechać na tego pierwszego spota czy nie.. z wieczora
  7. tak sobie powtarzam niestety to ma 13 lat a skoro poprzedni właściciel o niego nie dbał to ktoś musi po nim poprawić wszystkie niedociągnięcia
  8. zapewne chodziło o zabawe w pisaniu postów na forum więc: dzięki dzięki jak już doprowadze auto do stanu używalności to już będzie pewnie sama przyjemność :>
  9. hah no nic ciekawego tam raczej nie ma jeszcze więc myśle że moge być spokojny
  10. Jezuuuuu po obejrzeniu takich zdjęć tej RS6 żal mi będzie wsiadać do mojej B5 pomimo że dopiero ją kupiłem a tak w ogóle to Wam wszystkim na imie mi Marek i mam nadzieje że jak kiedyś wpadne na jakiegoś spota to nie zostane wyrzucony od razu
  11. Mam na imię Marek i jako że dopiero szukam nowego auta postanowiłem tu wpaść, poczytać opinie użytkowników i bliżej zapoznać się z tematem A4

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.