Treść opublikowana przez Kanar
-
Spoty Katowice i okolice
no spoko luz mieszkam z 500m od Ciebie więc pewnie da rade je zobaczyć przed zakupem jeszcze czekam na info.
-
Spoty Katowice i okolice
No zobaczymy co powie jak się pojawi
-
Spoty Katowice i okolice
http://allegro.pl/item721515166_lampy_przednie_angel_eyes_audi_a4_95_98_depo.html czyli te depo warto brać pod uwage? bo z tego co widze to nie bede musiał ciąć błotników.. bo powiedzmy sobie szczerze ja nie mam gdzie termostatu póki co zmienić w taką pogode to o wierceniu i targaniu blach nawet wole nie myśleć
-
Spoty Katowice i okolice
Wszystkim Jakiej firmy unikać w przypadku rozglądania się za przednimi lampami?? bo z tego co pamiętam DEPO i FK były w porządku tak??
-
Spoty Katowice i okolice
ja dziś nie dam rady i nie wiem czy w przyszłym tygodniu wyrobie ;( Bawcie sie dobrze
-
Spoty Katowice i okolice
a bo wiesz jak to jest jak sie to padło rozkula to żal hamować
-
SPOTY ŚLĄSKIE - każdy piątek, godz.18.00 - C.H. FORUM GLIWICE
i dzięki wszystkim za wczorajszego spota może zaczne jeździć i do Kato i do Gliwic
-
Spoty Katowice i okolice
no ja też dojechałem ale 2 razy zrobiło mi sie ciepło bo 3/4 kierowców jadących autostradą to cioty tak czy siak dzięki Keżorowi mój AFN dostał wczoraj solidnie po d*pie a i tak mocy brakowało dzięki wszystkim za spota wczoraj Kroluuu no nie gadaj że tak długo wracałeś :>
- Spoty Katowice i okolice
-
Spoty Katowice i okolice
no to nie wiem dawajcie propozycje godziny mówisz o tym parkingu gdzie tiry stają?? Jutro w parku Coma gra i chyba sie wybiore
-
Spoty Katowice i okolice
a o której dziś jedzie ktoś z okolicy Katowic na Gliwice?? i w ogóle każdy jedzie osobno czy zbiórka w jakimś miejscu?? :>
-
Spoty Katowice i okolice
Bo jakby inaczej napisał to by nie mógł jeździć tu i tu ALe nie powiedziałem, że tych z Gliwic lubię wszytskich - Guru Ojjjj to się Mironowi nie spodoba że go nie lubisz ale z tego co wiem to Miron ostatnimi czasy pojawia się na spotach w Katowicach więc raczej Go to nie dotyczy
-
Spoty Katowice i okolice
temat do sporych przemyśleń..
-
Spoty Katowice i okolice
a fajnie było macie czego żałować
-
Spoty Katowice i okolice
Odebrałem auto od lakiernika i niebawem do niego wróci z osobistym słownym podziękowaniem Keżor a jak tam sie moja blokada przepływu cieczy czuje? Masz już czy jeszcze nie??
-
SPOTY ŚLĄSKIE - każdy piątek, godz.18.00 - C.H. FORUM GLIWICE
Wpadniesz kiedyś pod arenę to Cię przewiozę to za tydzień w piątek mnie tam masz dobra Panowie i Panie ja znikam spać 3mCie się
-
SPOTY ŚLĄSKIE - każdy piątek, godz.18.00 - C.H. FORUM GLIWICE
no chciałbym sie kiedyś 4wd przejechać- żałuje że nie udało mi sie kupić takiej ;( Rudi koszt takiego auta to około 1500zł (wliczone 2 polonezy bo w takiej budzie silnika z rovera nie wkładali oryginalnie) więc raczej śmieszne pieniądze jeśli nie chcesz takiej budy to w tysiaku sie zmieścisz
-
SPOTY ŚLĄSKIE - każdy piątek, godz.18.00 - C.H. FORUM GLIWICE
daj znać kiedy to się też pod arene dokulam :gwizdanie:
-
SPOTY ŚLĄSKIE - każdy piątek, godz.18.00 - C.H. FORUM GLIWICE
spoko nie wiedziałem jak z linkami nawyk z PEB Masz też dostęp do Ściery to wiesz pewnie że to inna bajka
-
SPOTY ŚLĄSKIE - każdy piątek, godz.18.00 - C.H. FORUM GLIWICE
Pucek zaufaj mi że w zimę (a nawet w lato jak jest mokro na drodze) nie ma najmniejszego problemu żeby bokiem polecieć tylko trzeba wyczuć co i jak bo oczywiście trzeba się bardziej przyłożyć no i nie ukrywam że auto bardziej w d*pę dostaję Guru ale sam wiesz że choćbyś nie wiem jak sie starał i przykładał to bez napędzanej tylnej osi ronda pełnym bokiem nie objedziesz http://www.youtube.com/watch?v=N8b-fBbjjAc&feature=PlayList&p=2212B74109A160DA&playnext=1&playnext_from=PL&index=42 tu link do filmiku ze zlotu pod M1
-
SPOTY ŚLĄSKIE - każdy piątek, godz.18.00 - C.H. FORUM GLIWICE
kawał fury
-
SPOTY ŚLĄSKIE - każdy piątek, godz.18.00 - C.H. FORUM GLIWICE
ale wiesz jazda na ręcznym to nie to samo co strzał ze sprzęgła i kontrola gazem.. dlatego właśnie chciałem Q jednak dzwon Poldem przyspieszył mi nieco zakup.
-
SPOTY ŚLĄSKIE - każdy piątek, godz.18.00 - C.H. FORUM GLIWICE
nie Keżor jechał przede mną, wcisnął gaz i tyle go widziałem.. ;( to był wystarczjący znak że 110KM to mało.. tyle tylko że te FWD nie daje żadnej frajdy z jazdy w zakrętach. Bo co z tego że moge szybciej przez ten zakręt przejechać skoro bokiem nie da rady. :/ Rudi jak gaz Ci skrzynie rozwalił?? bo jakkolwiek bym sobie tego nie wyobrażał to związku nie widze
-
SPOTY ŚLĄSKIE - każdy piątek, godz.18.00 - C.H. FORUM GLIWICE
heh to Ty podtlenek se wsadź od razu ale fakt apetyt rośnie w miare jedzenia.. ja cieszyłem sie jak dziecko z tych 110 KM a wystarczył jeden spot w katosach żeby mnie wyleczyć
-
SPOTY ŚLĄSKIE - każdy piątek, godz.18.00 - C.H. FORUM GLIWICE
wiesz jest taka zasada że "gaz to zło - mówią Ci którzy go nie mieli" jakby nie fakt że chciałem spróbować diesla to pewnie bym benzyne z gazem kupił ważne jest żeby instalacja była dobrze dobrana do auta i dobrze zestrojona..