Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

Kanar

Pasjonat
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

Treść opublikowana przez Kanar

  1. Kanar odpowiedział(a) na keżor temat w Śląskie
    no spoko luz mieszkam z 500m od Ciebie więc pewnie da rade je zobaczyć przed zakupem jeszcze czekam na info.
  2. Kanar odpowiedział(a) na keżor temat w Śląskie
    No zobaczymy co powie jak się pojawi
  3. Kanar odpowiedział(a) na keżor temat w Śląskie
    http://allegro.pl/item721515166_lampy_przednie_angel_eyes_audi_a4_95_98_depo.html czyli te depo warto brać pod uwage? bo z tego co widze to nie bede musiał ciąć błotników.. bo powiedzmy sobie szczerze ja nie mam gdzie termostatu póki co zmienić w taką pogode to o wierceniu i targaniu blach nawet wole nie myśleć
  4. Kanar odpowiedział(a) na keżor temat w Śląskie
    Wszystkim Jakiej firmy unikać w przypadku rozglądania się za przednimi lampami?? bo z tego co pamiętam DEPO i FK były w porządku tak??
  5. Kanar odpowiedział(a) na keżor temat w Śląskie
    ja dziś nie dam rady i nie wiem czy w przyszłym tygodniu wyrobie ;( Bawcie sie dobrze
  6. Kanar odpowiedział(a) na keżor temat w Śląskie
    a bo wiesz jak to jest jak sie to padło rozkula to żal hamować
  7. i dzięki wszystkim za wczorajszego spota może zaczne jeździć i do Kato i do Gliwic
  8. Kanar odpowiedział(a) na keżor temat w Śląskie
    no ja też dojechałem ale 2 razy zrobiło mi sie ciepło bo 3/4 kierowców jadących autostradą to cioty tak czy siak dzięki Keżorowi mój AFN dostał wczoraj solidnie po d*pie a i tak mocy brakowało dzięki wszystkim za spota wczoraj Kroluuu no nie gadaj że tak długo wracałeś :>
  9. Kanar odpowiedział(a) na keżor temat w Śląskie
    GIT
  10. Kanar odpowiedział(a) na keżor temat w Śląskie
    no to nie wiem dawajcie propozycje godziny mówisz o tym parkingu gdzie tiry stają?? Jutro w parku Coma gra i chyba sie wybiore
  11. Kanar odpowiedział(a) na keżor temat w Śląskie
    a o której dziś jedzie ktoś z okolicy Katowic na Gliwice?? i w ogóle każdy jedzie osobno czy zbiórka w jakimś miejscu?? :>
  12. Kanar odpowiedział(a) na keżor temat w Śląskie
    Bo jakby inaczej napisał to by nie mógł jeździć tu i tu ALe nie powiedziałem, że tych z Gliwic lubię wszytskich - Guru Ojjjj to się Mironowi nie spodoba że go nie lubisz ale z tego co wiem to Miron ostatnimi czasy pojawia się na spotach w Katowicach więc raczej Go to nie dotyczy
  13. Kanar odpowiedział(a) na keżor temat w Śląskie
    temat do sporych przemyśleń..
  14. Kanar odpowiedział(a) na keżor temat w Śląskie
    a fajnie było macie czego żałować
  15. Kanar odpowiedział(a) na keżor temat w Śląskie
    Odebrałem auto od lakiernika i niebawem do niego wróci z osobistym słownym podziękowaniem Keżor a jak tam sie moja blokada przepływu cieczy czuje? Masz już czy jeszcze nie??
  16. Wpadniesz kiedyś pod arenę to Cię przewiozę to za tydzień w piątek mnie tam masz dobra Panowie i Panie ja znikam spać 3mCie się
  17. no chciałbym sie kiedyś 4wd przejechać- żałuje że nie udało mi sie kupić takiej ;( Rudi koszt takiego auta to około 1500zł (wliczone 2 polonezy bo w takiej budzie silnika z rovera nie wkładali oryginalnie) więc raczej śmieszne pieniądze jeśli nie chcesz takiej budy to w tysiaku sie zmieścisz
  18. daj znać kiedy to się też pod arene dokulam :gwizdanie:
  19. spoko nie wiedziałem jak z linkami nawyk z PEB Masz też dostęp do Ściery to wiesz pewnie że to inna bajka
  20. Pucek zaufaj mi że w zimę (a nawet w lato jak jest mokro na drodze) nie ma najmniejszego problemu żeby bokiem polecieć tylko trzeba wyczuć co i jak bo oczywiście trzeba się bardziej przyłożyć no i nie ukrywam że auto bardziej w d*pę dostaję Guru ale sam wiesz że choćbyś nie wiem jak sie starał i przykładał to bez napędzanej tylnej osi ronda pełnym bokiem nie objedziesz http://www.youtube.com/watch?v=N8b-fBbjjAc&feature=PlayList&p=2212B74109A160DA&playnext=1&playnext_from=PL&index=42 tu link do filmiku ze zlotu pod M1
  21. ale wiesz jazda na ręcznym to nie to samo co strzał ze sprzęgła i kontrola gazem.. dlatego właśnie chciałem Q jednak dzwon Poldem przyspieszył mi nieco zakup.
  22. nie Keżor jechał przede mną, wcisnął gaz i tyle go widziałem.. ;( to był wystarczjący znak że 110KM to mało.. tyle tylko że te FWD nie daje żadnej frajdy z jazdy w zakrętach. Bo co z tego że moge szybciej przez ten zakręt przejechać skoro bokiem nie da rady. :/ Rudi jak gaz Ci skrzynie rozwalił?? bo jakkolwiek bym sobie tego nie wyobrażał to związku nie widze
  23. heh to Ty podtlenek se wsadź od razu ale fakt apetyt rośnie w miare jedzenia.. ja cieszyłem sie jak dziecko z tych 110 KM a wystarczył jeden spot w katosach żeby mnie wyleczyć
  24. wiesz jest taka zasada że "gaz to zło - mówią Ci którzy go nie mieli" jakby nie fakt że chciałem spróbować diesla to pewnie bym benzyne z gazem kupił ważne jest żeby instalacja była dobrze dobrana do auta i dobrze zestrojona..

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.