Treść opublikowana przez Kanar
-
Spoty Katowice i okolice
ja już też na szczęście wujek google forum audi tt i peb.pl są bardzo pomocne dobra lece coś popsuć a podjarany jestem jak małe dziecko :polew:
-
Spoty Katowice i okolice
no ładnie.. znowu jak mnie nie ma to sie impreza rozkręciła a jak sie dobiłem to wszyscy idą podpiąłem vag'a i........ następnym krokiem było szukanie niezabezpieczonej WiFi żeby ściągnąć cracka.. za chwile podejście nr 2
-
Spoty Katowice i okolice
no spoko tylko jeśli szukałeś w bazie a4 to zrobiłeś błąd bo jak już ustaliliśmy z Krolem moje to było a6 tylko że było tak zgniecione że nic po za a4 avantem nie dało sie naciąnąć spadam do roboty 3mcie się
-
Spoty Katowice i okolice
dobra a teraz pytanie dnia.. jako że dostałem kabel i programiki na płytce to pewnie podepne audika i pewnie go już nie odpale kto mnie bedzie mógł podholować z kilometr do domu??
-
Spoty Katowice i okolice
jaaaaa a ktoś tu gadał że Krolu nabija posty w stylu " :polew: " :tongue4:
-
Spoty Katowice i okolice
dlatego ja chce być u góry może mnie nie dosięgnie
-
Spoty Katowice i okolice
zaklepuje prycze u góry!!
-
Spoty Katowice i okolice
aaaaaaaaa nawet se nie wyobrażam Tzieland najgorsze jest to że na 22 ide do roboty i nie wiem czy rano mam po co wchodzić na forum
-
Spoty Katowice i okolice
a co wyglądasz jak 13 latka??
-
Spoty Katowice i okolice
no na Jego miejscu w Twoim przypadku spisałbym tabule z Yarisa bedzie miał pewność że Cie złapie dobra koniec bo w następny wtorek mi Krolu wręczy "talon na wpier.." do wykorzystania w dowolnej porze hahahaha nie pytam po co Ci ten korek... :polew:
-
Spoty Katowice i okolice
wiesz pare stron temu pisałeś że kiedyś tu wrócisz.. więc pewnie poczeka
-
Spoty Katowice i okolice
taaaaaa a oprócz tego zdjęcia będzie teraz nosił liste z naszymi tablicami rejestracyjymi i po kolei będzie eliminował
-
Spoty Katowice i okolice
na waleta na masce swojej esy
-
Spoty Katowice i okolice
:polew: Pewnie ma nawet piny do telefonu i do kart bankomatowych ustawione pod swoje ulubione strony :polew: to jest dobry pomysł.. sam bym na to nie wpadł
-
Spoty Katowice i okolice
nie no fajnie taki spoko klimat narazie do jechałem do 3110 strony idąc od końca i filmik mnie powalił
-
Spoty Katowice i okolice
spoko luz moja jest odcięta od neta póki co więc moge se spokojnie poprzeglądać
-
Spoty Katowice i okolice
hahah dojechałem.. ale jak już wczoraj na zlocie wspominałem po wymianie piór wycieraczek powyżej 150km/h odrywają się od szyby i żyją własnym życiem a dziwne bo przecież VAG nic nie wykazał Krolu d*p w jakim sensie??
-
Spoty Katowice i okolice
No ja Ci Krolu z tym problemem nie pomogę bo ja bym zaczął od codziennego włażenia za auto i sprawdzania czy nie robi się gdzieś mokro. Przyszedł dziś listonosz i przyniósł mi kabel.. a ja siedze w robocie i nie mam okazji nawet żeby go sprawdzić z tym rankingiem to przesada.. jeszcze wczoraj byłem czwarty a dziś już spadłem pozycje w dół ;(
-
Spoty Katowice i okolice
noooo nieźle nieźle wystarczy sie na nocke wybrać a tu sie dwie strony pojawiają chyba zaczne kompa na nocki targać żeby nie zostawać w tyle Gracjusz jak możesz to wklej też moje błędy Keżor podobno Ci je na pulpicie w pliku tekstowym zostawił z góry thx! Krolu patrząc na to jak sie to zaczyna ruszać to za pół roku każdy z nas będzie miał tyle samo w katowickich Miszka bankowo coś w tym jest
-
Spoty Katowice i okolice
1. Stary nie krzycz bo źle się to czyta 2. przecież już kilka postów wyżej jest napisane że przenosimy się na zielony parking pod realem. 3. jeśli planujesz wpaść pierwszy raz to napisz na forum bo robiąc niespodziewajke nikt nie wie że przyjedziesz i nikt Cie szuka gdybyś napisał wcześniej że wpadniesz to ktoś by wyjechał żeby srawdzić czy tam jesteś. Ja wyjeżdżając na stacje koło 19.20 sprawdzałem pod go sportem ale nikogo nie było. Reasumując głupio wyszło ale nie miej do nas o to pretensji. btw miło było poznać dziś ludzi z którymi wcześniej się nie spotkałem
-
Spoty Katowice i okolice
hahah na początek może być niedziałający powiesz mi że mam świece do wymiany a ja bede i tak szczęśliwy że ktoś mi coś podpowiedział
-
Spoty Katowice i okolice
to jutro na spocie zadam jedno z najbardziej irytujących pytań (podobno) czytać będzie przy wyjściu z auta "KTO MA VAG'a"
-
Spoty Katowice i okolice
ha ha haaaa taaaaa tyle że temperature ma normalną ale może mi sie noga cięższa zrobiła :/ czy po podpięciu kompa wyjdzie co może być przyczyną tego ciężkiego odpalenia??
-
Spoty Katowice i okolice
wsiadam do auta przekręcam kluczyk i auto nie odpala.. zapalił za 10 razem ;( oprócz tego zrobił mi sie wir w baku bo ze wstępnych obliczeń to po zmianie termostatu zaczął mi palić około 1- 1,5 litra więcej a po za tym wsadziłem 2 głośnik 16,5 średnio-tonowy w drzwi i jest w miarę OK jak na razie
-
Spoty Katowice i okolice
wsadziłem głośnik 16cm w drzwi.. efekt mnie baaaardzo rozczarował ;( jeszcze mnóstwo roboty przede mną żeby to audio doprowadzić do stanu używalności :/