Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

Kanar

Pasjonat
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

Treść opublikowana przez Kanar

  1. Kanar odpowiedział(a) na keżor temat w Śląskie
    ja już też na szczęście wujek google forum audi tt i peb.pl są bardzo pomocne dobra lece coś popsuć a podjarany jestem jak małe dziecko :polew:
  2. Kanar odpowiedział(a) na keżor temat w Śląskie
    no ładnie.. znowu jak mnie nie ma to sie impreza rozkręciła a jak sie dobiłem to wszyscy idą podpiąłem vag'a i........ następnym krokiem było szukanie niezabezpieczonej WiFi żeby ściągnąć cracka.. za chwile podejście nr 2
  3. Kanar odpowiedział(a) na keżor temat w Śląskie
    no spoko tylko jeśli szukałeś w bazie a4 to zrobiłeś błąd bo jak już ustaliliśmy z Krolem moje to było a6 tylko że było tak zgniecione że nic po za a4 avantem nie dało sie naciąnąć spadam do roboty 3mcie się
  4. Kanar odpowiedział(a) na keżor temat w Śląskie
    dobra a teraz pytanie dnia.. jako że dostałem kabel i programiki na płytce to pewnie podepne audika i pewnie go już nie odpale kto mnie bedzie mógł podholować z kilometr do domu??
  5. Kanar odpowiedział(a) na keżor temat w Śląskie
    jaaaaa a ktoś tu gadał że Krolu nabija posty w stylu " :polew: " :tongue4:
  6. Kanar odpowiedział(a) na keżor temat w Śląskie
    dlatego ja chce być u góry może mnie nie dosięgnie
  7. Kanar odpowiedział(a) na keżor temat w Śląskie
    zaklepuje prycze u góry!!
  8. Kanar odpowiedział(a) na keżor temat w Śląskie
    aaaaaaaaa nawet se nie wyobrażam Tzieland najgorsze jest to że na 22 ide do roboty i nie wiem czy rano mam po co wchodzić na forum
  9. Kanar odpowiedział(a) na keżor temat w Śląskie
    a co wyglądasz jak 13 latka??
  10. Kanar odpowiedział(a) na keżor temat w Śląskie
    no na Jego miejscu w Twoim przypadku spisałbym tabule z Yarisa bedzie miał pewność że Cie złapie dobra koniec bo w następny wtorek mi Krolu wręczy "talon na wpier.." do wykorzystania w dowolnej porze hahahaha nie pytam po co Ci ten korek... :polew:
  11. Kanar odpowiedział(a) na keżor temat w Śląskie
    wiesz pare stron temu pisałeś że kiedyś tu wrócisz.. więc pewnie poczeka
  12. Kanar odpowiedział(a) na keżor temat w Śląskie
    taaaaaa a oprócz tego zdjęcia będzie teraz nosił liste z naszymi tablicami rejestracyjymi i po kolei będzie eliminował
  13. Kanar odpowiedział(a) na keżor temat w Śląskie
    na waleta na masce swojej esy
  14. Kanar odpowiedział(a) na keżor temat w Śląskie
    :polew: Pewnie ma nawet piny do telefonu i do kart bankomatowych ustawione pod swoje ulubione strony :polew: to jest dobry pomysł.. sam bym na to nie wpadł
  15. Kanar odpowiedział(a) na keżor temat w Śląskie
    nie no fajnie taki spoko klimat narazie do jechałem do 3110 strony idąc od końca i filmik mnie powalił
  16. Kanar odpowiedział(a) na keżor temat w Śląskie
    spoko luz moja jest odcięta od neta póki co więc moge se spokojnie poprzeglądać
  17. Kanar odpowiedział(a) na keżor temat w Śląskie
    hahah dojechałem.. ale jak już wczoraj na zlocie wspominałem po wymianie piór wycieraczek powyżej 150km/h odrywają się od szyby i żyją własnym życiem a dziwne bo przecież VAG nic nie wykazał Krolu d*p w jakim sensie??
  18. Kanar odpowiedział(a) na keżor temat w Śląskie
    No ja Ci Krolu z tym problemem nie pomogę bo ja bym zaczął od codziennego włażenia za auto i sprawdzania czy nie robi się gdzieś mokro. Przyszedł dziś listonosz i przyniósł mi kabel.. a ja siedze w robocie i nie mam okazji nawet żeby go sprawdzić z tym rankingiem to przesada.. jeszcze wczoraj byłem czwarty a dziś już spadłem pozycje w dół ;(
  19. Kanar odpowiedział(a) na keżor temat w Śląskie
    noooo nieźle nieźle wystarczy sie na nocke wybrać a tu sie dwie strony pojawiają chyba zaczne kompa na nocki targać żeby nie zostawać w tyle Gracjusz jak możesz to wklej też moje błędy Keżor podobno Ci je na pulpicie w pliku tekstowym zostawił z góry thx! Krolu patrząc na to jak sie to zaczyna ruszać to za pół roku każdy z nas będzie miał tyle samo w katowickich Miszka bankowo coś w tym jest
  20. Kanar odpowiedział(a) na keżor temat w Śląskie
    1. Stary nie krzycz bo źle się to czyta 2. przecież już kilka postów wyżej jest napisane że przenosimy się na zielony parking pod realem. 3. jeśli planujesz wpaść pierwszy raz to napisz na forum bo robiąc niespodziewajke nikt nie wie że przyjedziesz i nikt Cie szuka gdybyś napisał wcześniej że wpadniesz to ktoś by wyjechał żeby srawdzić czy tam jesteś. Ja wyjeżdżając na stacje koło 19.20 sprawdzałem pod go sportem ale nikogo nie było. Reasumując głupio wyszło ale nie miej do nas o to pretensji. btw miło było poznać dziś ludzi z którymi wcześniej się nie spotkałem
  21. Kanar odpowiedział(a) na keżor temat w Śląskie
    hahah na początek może być niedziałający powiesz mi że mam świece do wymiany a ja bede i tak szczęśliwy że ktoś mi coś podpowiedział
  22. Kanar odpowiedział(a) na keżor temat w Śląskie
    to jutro na spocie zadam jedno z najbardziej irytujących pytań (podobno) czytać będzie przy wyjściu z auta "KTO MA VAG'a"
  23. Kanar odpowiedział(a) na keżor temat w Śląskie
    ha ha haaaa taaaaa tyle że temperature ma normalną ale może mi sie noga cięższa zrobiła :/ czy po podpięciu kompa wyjdzie co może być przyczyną tego ciężkiego odpalenia??
  24. Kanar odpowiedział(a) na keżor temat w Śląskie
    wsiadam do auta przekręcam kluczyk i auto nie odpala.. zapalił za 10 razem ;( oprócz tego zrobił mi sie wir w baku bo ze wstępnych obliczeń to po zmianie termostatu zaczął mi palić około 1- 1,5 litra więcej a po za tym wsadziłem 2 głośnik 16,5 średnio-tonowy w drzwi i jest w miarę OK jak na razie
  25. Kanar odpowiedział(a) na keżor temat w Śląskie
    wsadziłem głośnik 16cm w drzwi.. efekt mnie baaaardzo rozczarował ;( jeszcze mnóstwo roboty przede mną żeby to audio doprowadzić do stanu używalności :/

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.