Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

Kanar

Pasjonat
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

Treść opublikowana przez Kanar

  1. Kanar odpowiedział(a) na keżor temat w Śląskie
    no to wg mnie możesz zrobić tam wije jeśli nie zostałeś poinformowany o fakcie widniejącym w umowie dotyczącej nowego abonamentu (chyba że w umowie którą masz w domu pisze wyraźnie że możliwa jest zmiana tylko i wyłącznie na wyższy abonament), punkt numer dwa to skąd konsultant prowadzący z Tobą rozmowę ma pewność że rozmawiał z Tobą a nie z kumplem który chciał Ci kawał zrobić? wydaje mi się że w przypadku takiej zmiany powinieneś dostać aneks do umowy po podpisaniu którego zmiany wchodziłyby w życie. Generalnie to chyba dobrze by było porozmawiać z rzecznikiem ochrony konsumenta czy takie działania są zgodne z prawem.
  2. Kanar odpowiedział(a) na keżor temat w Śląskie
    Niestety teraz trzeba dokładnie czytać każdą umowę, bo każda firma ma jakieś kruczki
  3. Najczęściej jest tak że kupując nowego laptopa obecnie dostajesz płyte recovery z vistą i oryginał windowsa xp prof., również komputery markowe dell, adax itp mają dodawaną płyte z xp w zestawie (od grudnia 2008). Nie wiem jak dokładnie wygląda procedura jeśli tej płytki nie posiadasz, chyba najlepiej dopytać konsultanta infolinii microsoftu. Downgrade nie jest niczym nowym bo jest dostępny już od dawna w wypadku posiadania licencji select i open. Nowością jest wprowadzenie tej możliwości dla zwykłego OEM
  4. Admin ma poniekąd rację jest to możliwe o ile posiadasz viste w wersji Business lub ultimate. Nie jest prawdą że możesz wykorzystać dowolnego pirata bo na to nigdy przyzwolenia nie będzie. Znalezione na stronach MS: "Czy mogę obniżyć wersję Windows Vista Business zakupionego wwersji OEM iużywać Windows XP Professional? Tak. Prawa licencyjne wersji OEM systemów operacyjnych Windows Vista Business iWindows Vista Ultimate zapewniają prawo obniżenia wersji. Należy jednak pamiętać, że licencje OEM systemów Windows Vista Business iWindows Vista Ultimate pozwalają na obniżenie wersji tylko do Windows XP Professional (wtym WindowsXP Tablet PC Edition iWindowsXP x64 Edition). Użytkownicy końcowi do obniżenia wersji mogą wykorzystać następujące nośniki instalacyjne: nośniki programów licencjonowania grupowego (pod warunkiem, że użytkownik zawarł umowę licencjonowania grupowego), nośniki wersji detalicznych (FPP) lub nośniki zhologramem, dostarczane przez producentów systemów (pod warunkiem, że oprogramowanie zostało nabyte wzgodzie zlicencją Microsoft OEM System Builder). Użytkowanie wcześniejszej wersji systemu operacyjnego podlega umowie licencyjnej Windows Vista Business, aużytkownik końcowy nie może używać wcześniejszej wersji systemu iWindows Vista Business równocześnie. Umowy licencyjne Windows Vista Home Basic iWindows Vista Home Premium nie zapewniają prawa obniżenia wersji." zaczerpnięte stąd: http://search.microsoft.com/results.aspx?mkt=pl-PL&setlang=pl-PL&q=downgrade+windows+vista drugi link od góry - najczęściej zadawane pytania
  5. Kanar odpowiedział(a) na keżor temat w Śląskie
    a ja moge Ci podpiąć internet Stanley tak mi sie wydaje że coś jest nie halo musze popróbować jazdy nozmalnej i jazdy jak emeryt i zobaczyć jaka będzie różnica
  6. Kanar odpowiedział(a) na keżor temat w Śląskie
    Krolu w okolicach 17 dopiero bede w domu to podeśle, bo teraz nie ma nikogo w domu kto mógłby mi laptopa otworzyć
  7. Kanar odpowiedział(a) na keżor temat w Śląskie
    ha ha haaa no śmieszne nie moja wina że jestem wiecznie spóźniony
  8. Kanar odpowiedział(a) na keżor temat w Śląskie
    mi pali 8 i nie chce zejść niżej.. co jak sie okazuje jest sporym wynikiem
  9. Kanar odpowiedział(a) na keżor temat w Śląskie
    Vagował Cie Krolu, mam wyniki na laptopie jakby co to po południu Ci to wyśle
  10. Kanar odpowiedział(a) na keżor temat w Śląskie
    tak wiem to był bardzo nieodpowiedzialne ale.. ja po prostu kocham zapier.. zdjęcia możemy obcykać za tydzień
  11. Kanar odpowiedział(a) na keżor temat w Śląskie
    było brać po jednym do domu Ja próbowałem Maxa dogonić ale nieźle musiał nadepnąć skoro ja mojego zbutowałem i mimo tego go nie dogoniłem
  12. Kanar odpowiedział(a) na keżor temat w Śląskie
    no zostało tego na następny zlot spokojnie bo leżało i nikt nie brał.. ale to się nie zgubi
  13. Kanar odpowiedział(a) na keżor temat w Śląskie
    jeeee no pojechał mi od dresiarzy.. oj się będziemy gniewać
  14. Kanar odpowiedział(a) na keżor temat w Śląskie
    hahah no co jak co ale jeśli mowa o serii to chyba tylko ja jeszcze jeżdżę zupełną serią :gwizdanie:
  15. Kanar odpowiedział(a) na keżor temat w Śląskie
    to ja wezme 2.0d e46.. będąc wiernym dieslom :
  16. Kanar odpowiedział(a) na keżor temat w Śląskie
    to może dam Ci też moje do zepsucia co??
  17. Kanar odpowiedział(a) na keżor temat w Śląskie
    aleś slangiem zajechał dobre 3 minuty móżdżyłem że o ramki pod tabule chodzi
  18. Kanar odpowiedział(a) na keżor temat w Śląskie
    siema misiu pysiu dobrze być w tej mocniejszej grupie
  19. Kanar odpowiedział(a) na keżor temat w Śląskie
    ale na dole jest sucho przecież.. mimo wszystko na wszelki wypadek auto zostawie u góry
  20. Kanar odpowiedział(a) na keżor temat w Śląskie
    Rafał chciałbym żeby mi sie rano o tej godzinie zaczynało To jak chłopaki będzie dziś ten wyścig?? ciekawe kóry z Was pierwszy nie dohamuje na zakręcie
  21. Kanar odpowiedział(a) na keżor temat w Śląskie
    możemy zrobić na podziemnym parkingu wyścig na dchodzenie dookoła zielonego
  22. Kanar odpowiedział(a) na keżor temat w Śląskie
    granatowego avanta to ja mam.. tyle że w starszej budzie
  23. Kanar odpowiedział(a) na keżor temat w Śląskie
    To Krolu weź laptopa jakby mi bateria padła to sprawdzimy Twoim
  24. Kanar odpowiedział(a) na keżor temat w Śląskie
    nie martw się ja nie schodzę poniżej 9 jak nie zapomne to wezme kabel tylko ktoś by musiał laptopa wziąć bo u mnie słabo z baterią
  25. Kanar odpowiedział(a) na keżor temat w Śląskie
    no ja też spadam

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.