Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

Kanar

Pasjonat
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

Treść opublikowana przez Kanar

  1. Kanar odpowiedział(a) na keżor temat w Śląskie
    f*ck, jak się to wyłącza? musisz ją przejść do końca wtedy sie wyłączy.. fakt nie jest lekko ale ta satysfakcja jak Ci sie uda bezcenne cze Wam południem.. mam l4 do piątku więc myśle że moge spokojnie do 300 z kimś nabijać :naughty:
  2. Kanar odpowiedział(a) na keżor temat w Śląskie
    to 3mcie sie ramy
  3. Kanar odpowiedział(a) na keżor temat w Śląskie
    nie no jeszcze tak szybko tego nie włoże, chyba że pod koniec tygodnia sie bede lepiej czuł ale dzięki
  4. Kanar odpowiedział(a) na keżor temat w Śląskie
    no najważniejsze że ogólne wrażnie pozytywne ja właśnie analizuje kolejność pinów we wtyczkach pod nowe lampy.. jutro szykuje mi sie L4 więc czymś musze sie zająć
  5. Kanar odpowiedział(a) na keżor temat w Śląskie
    te 7 fur to łącznie z Tobą?? To sumie tak jak na Katowicach w słabsze dni
  6. Kanar odpowiedział(a) na keżor temat w Śląskie
    http://www.joemonster.org/filmy/18902/GYMKHANA_2.1 dla fanów Kena http://www.sadistic.pl/dziwne-nazwy-zespolow-pilkarskich-vt25278.htm a tu dla fanów piłki nożnej
  7. Kanar odpowiedział(a) na keżor temat w Śląskie
    spamerzy qrde Wy tu o piciu a ja dalej z grypą walcze mimo wszystko jak czas pozwoli to chętnie bym coś kiedyś łyknął
  8. Kanar odpowiedział(a) na keżor temat w Śląskie
    hej ho kanar do czestochowy nie do gliwic całe dwa tygodnie będziesz chorował no Max pisze przecież że 22 siedze od 6-18 w robocie więc nie dam rady niestety
  9. Wszystkim Po pierwsze dzięki wielkie Piterze za ustawienie mojej fury, po raz pierwszy odpaliła bez zbędnego marudzenia :> Dzięki wszystkim za wczorajszego spota, miło było poznać tych których nie znałem do tej pory i mam nadzieje że sie nie pozarażaliście ode mnie bo ja dalej czuje się jak zwłoki ;(
  10. Kanar odpowiedział(a) na keżor temat w Śląskie
    Ja odpadam, siedze w pracy od 6 do 18 a dzis czuje ze mnie grypa dopadla :/
  11. Kanar odpowiedział(a) na keżor temat w Śląskie
    to robimy gdzieś zbiórke czy każdy jedzie na własną ręke??
  12. Kanar odpowiedział(a) na keżor temat w Śląskie
    taaaaa i weź tu kredyt.. Kto leci jutro na Gliwitze??
  13. Kanar odpowiedział(a) na keżor temat w Śląskie
    :polew: bez pytań.. i było sie odzywać?? było??
  14. no ja na 22 zaczynam prace więc im szybciej wyrobimy tym lepiej
  15. W takim wypadku jutro mnie macie pod forum z gory dzieki qfa przegladanie forum na komorce to juz autentycznie akt desperacji jest!
  16. ekipo widze tu standartowo najazd na rozowego a ja powazne pytanie mam na dzis: duzo jest roboty z ustawieniem tego kata wtrysku i czy ktos za odpowiednia ilosc browaru by sie tego podjal?? Bo jak jest mokro i wilgotno to dalej go nie umiem odpalic
  17. Kanar odpowiedział(a) na keżor temat w Śląskie
    Bo mu za malo placa za to harowanie
  18. Kanar odpowiedział(a) na keżor temat w Śląskie
    Taaa ja moze dzis zlapie wene i zabiore sie za sprzatanie w aucie, zobacze jak wyglada tapicerka po praniu rozlanego oleju :/
  19. Kanar odpowiedział(a) na keżor temat w Śląskie
    Ale Wy abawni jestescie Miszka wiem co czujesz w tej pracy - siedze w terenie, nudze sie i przegladam forum na komorce.. No i czekam az wybije 16
  20. Kanar odpowiedział(a) na keżor temat w Śląskie
    hej ho bylem dzis na 2 zlomowcach i gdy na moje pytanie o wtyczk pokazali mi worek 3m x 1,5m z tekstem ''poszukaj sobie'' stwierdzilem ze pojade po nowe, w aso w gliwicach dalem 26 zl za sztuke. Jeszcze tylko piny i silniczkii bedzie komplet
  21. Kanar odpowiedział(a) na keżor temat w Śląskie
    Ty sie na temat pracy nie wypowiadaj lepiej.. bo chciałbym mieć taki dzień żeby pracować 4h a nie 16 Krolu avatar jest w pyte pyt
  22. Kanar odpowiedział(a) na keżor temat w Śląskie
    qrde znów mam problemy z odpaleniem.. a dzieje sie tak chyba zawsze jak jest mokro ;( KROLUUUUUUU umiesz już ten kąt ustawić?? :gwizdanie:
  23. Kanar odpowiedział(a) na keżor temat w Śląskie
    ja bym pojeździł
  24. Kanar odpowiedział(a) na keżor temat w Śląskie
    no i widzisz gadybyśmy sie zgadali na spocie jeszcze dokładniej to jechałbyś za mną i byłbyś na autostradzie z jakieś 10 minut wcześniej bo nie jechałbyś przez halembe tylko przez wirek, tak jak ja skręciłem - drogą do końca, potem w lewo i masz przed sobą autobane
  25. Kanar odpowiedział(a) na keżor temat w Śląskie
    to by wiele wyjaśniało bo do Gliwic tamtą drogą to by lata świetlne jechał

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.