Treść opublikowana przez Kanar
-
Spoty Katowice i okolice
przewalone ma z tą kobitą ide po browar bo nudy w te andrzejki mnie coś dopadły..
-
Spoty Katowice i okolice
ja właśnie kończe prace i zostaje mi jedynie dyżur telefoniczny i miejmy nadzieje że nic się nie spier.. a z myciem auta to całkiem niegłupi pomysł na dziś
-
Spoty Katowice i okolice
10.26 a tu pusto gdzie Was wymiotło wszystkich??
-
SPOTY ŚLĄSKIE - każdy piątek, godz.18.00 - C.H. FORUM GLIWICE
yyy,to mogłem być ja w sumie , kolor się zgadza(chodź już teraz jest w połowie szary-od brudu),naklejka na klapie też jest-lewa strona, co do - to też by się zgadzało - jeszcze kolegi nie poznałem osobiście taaaa z opisu by sie zgadzało mijałeś mnie wczoraj na moście na Korfantego w kierunku centrum jechałem srebrnym Palio Betasoftu
-
Spoty Katowice i okolice
- Spoty Katowice i okolice
Fiat Seicento wiejski tunning OPT coś mi mówi że gość sie wqrwił jak sie zobaczył w TV do jutra- Spoty Katowice i okolice
ja też znikam Narra- Spoty Katowice i okolice
óż jednakowoż nijak ma sie to do typowego Romanian Stajl c- Spoty Katowice i okolice
ciekawe czy kopci ze wszystkich 4 pomysł kozak- Spoty Katowice i okolice
nooooo w końcu mam już koncepcje co zrobić z moim uciętym wydechem dowale 8 końcówek i bede szybki i głośny jak On.. Lasencje na to lecą- Spoty Katowice i okolice
a ja myślałem że zespół "pijani powietrzem" to taka metafora.. a jak widać można.. no "owocowy ogród" to nie "leśny dzban" choć w smaku dosyć podobne bym powiedział- Spoty Katowice i okolice
"owocowy ogród" by Biedronka - niestety bez procentów skoro już sie chwalimy- SPOTY ŚLĄSKIE - każdy piątek, godz.18.00 - C.H. FORUM GLIWICE
nie no poznałbym Cie za kierownicą chyba po za tym kierownik tej a4 też na mnie patrzał tak jak ja na niego czyli więc raczej sie jeszcze nie spotkaliśmy- Spoty Katowice i okolice
luzzz mam laptopa przecież a monitor 15' w piwnicy więc jakoś przebieduje już tu popijawy beze mnie urządzane widze- Spoty Katowice i okolice
3may sie qfa monitor mi poszedł z dymem właśnie ;( kolejny wydatek..- Spoty Katowice i okolice
taaa różnica jest taka że dla jednych trzeba robić VT żeby na nią poleciały a drugie uwielbiają ją razem z wgniecioną maską i błotnikiem.. ale panowie wszak liczy się wnętrze... :polew:- Spoty Katowice i okolice
:polew: nie no poległem.. aż sie zastanawiam czy nie jechać na orlen żeby sie z Wami napić- SPOTY ŚLĄSKIE - każdy piątek, godz.18.00 - C.H. FORUM GLIWICE
:polew: Ok to Krolu kiedy sie bedziez z Piterrą widział?? bo najpierw bedziesz musiał sie spotkać ze mną- Spoty Katowice i okolice
tak ale chyba na podziemnym parkingu pod 3 stawami - choć nawet tu mam poważne wątpliwości :polew:- Spoty Katowice i okolice
nie moge czekać bo bede już wtedy bez szans- SPOTY ŚLĄSKIE - każdy piątek, godz.18.00 - C.H. FORUM GLIWICE
Cze Piterra kąt OK tylko dalej nie umiem auta odpalić :polew: ch.. wie co mu jest, żeby jeszcze w jakichś określonych warunkach sie tak działo to nie raz może być 0 stopni i pali od razu a raz wystarczy że wiatr zawieje i dopiero za 3 a no i of course wciąż Ci lece browar za to ustawienie bedziesz jutro na zlocie??- Spoty Katowice i okolice
czyli co o 20 startujemy i kto pierwszy w domu?? :naughty: :polew:- SPOTY ŚLĄSKIE - każdy piątek, godz.18.00 - C.H. FORUM GLIWICE
może..- Spoty Katowice i okolice
no ja na szczęście do 20 tylko i do domu- Spoty Katowice i okolice
coś tu cicho dziś.. wszystkich wymiotło do garażów czy jest jakiś spot o którym nie wiem?? tylko nie gadajcie że wszyscy na ełu pojechaliście - Spoty Katowice i okolice