Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

Kanar

Pasjonat
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

Treść opublikowana przez Kanar

  1. Kanar odpowiedział(a) na keżor temat w Śląskie
    no mi już nie jest tak śmiesznie jak mi Kędzior wytłumaczył jaka jest różnica między mną a takim zającem..
  2. Kanar odpowiedział(a) na keżor temat w Śląskie
    hahah dzięki ekipa!! 13 aut to już niezły wynik jest szkoda że temperatura troche przesadzona była..
  3. Kanar odpowiedział(a) na keżor temat w Śląskie
    no możnaby zrobić tak jak na filach o bronxie... 5 murzynów przy płonącej beczce na każdym rogu ulicy z południa
  4. Kanar odpowiedział(a) na keżor temat w Śląskie
    GIT :> Spadam spać 3mcie sie
  5. Kanar odpowiedział(a) na keżor temat w Śląskie
    kabel powinien dojechać być może zanim ja przyjade, kompa ktoś musi wziąć bo swojego sprzedaje
  6. Kanar odpowiedział(a) na keżor temat w Śląskie
    no wiem ale non stop próbuje oszukać gościa :polew:
  7. Kanar odpowiedział(a) na keżor temat w Śląskie
    http://www.joemonster.org/filmy/20561/Striptiz_boski je***y musze większe felgi kupić chyba to może nie bedzie zrywać lacia na starcie.. co do jazdy z dziewczyną to moja dziś wymiękła jak przy 170 zrobiliśmy slalom bo banda łosiów nie wie że tu obowiązuje ruch prawostronny co do spalania też mi sie wydaje że coś za dużo wpier..
  8. Kanar odpowiedział(a) na keżor temat w Śląskie
    no mi by wystarczył wynik Stanley'a więc celuje w 170 a ile sie uda to życie pokaże ogólnie to dziś zrobiłem 7500km odkąd kupiłem a4 i mam pare spostrzeżeń: 1.wciąż wydaje mi sie że mam napędzaną złą oś, 2.ABS włącza się zdecydowanie zbyt często 3.opona z prawej strony zjedzie mi sie 2x szybciej niż z lewej bo jedyny moment jak nie buksuje to jak skręcam w prawo i jes na maxa dociążona 4. miało być oszczędnie a mi spalanie non stop rośnie jestem na poziomie 8,5-9L 5. niby wszystko pięknie i ładnie ale 200 to jest max który osiągam na autobanie i nie podoba mi sie jak siada mi na ogonie jakaś madafaka tuningowana beemka i miga długimi żebym sie cofnął.. więc trzeba nad tym popracować. Mimo wszystko ogólne wrażenia są zdecydowanie na plus i jeśli dopracować pare szczegółów to coś mi sie wydaje że sie z tym autem zaprzyjaźnię
  9. Kanar odpowiedział(a) na keżor temat w Śląskie
    sie nie bójjj przelotowy wydech też mi sie widzi.. a klatka przydałaby sie do jakiejś tylnionapędówki
  10. Kanar odpowiedział(a) na keżor temat w Śląskie
    coś mi sie zdaje że dzięki temu forum roboty Ci nie zabraknie więc już możesz szukać większego lokum na zapas
  11. Kanar odpowiedział(a) na keżor temat w Śląskie
    też Cie wszyscy od "kotów" wyzywają?? piękne czasy to były.. z chęcią bym sie przeszedł jeszcze raz
  12. Kanar odpowiedział(a) na keżor temat w Śląskie
    jakbym miał 1100 to bym se życie układał ale za miesiąc dwa jeśli dalej bedzie miał to sie pewnie skusze
  13. Kanar odpowiedział(a) na keżor temat w Śląskie
    A-rek Wiadomo, auto bez podłokietnika to nie auto... no nie podejrzewałem nawet że tyle frajdy mi to da to byłoby nas już dwóch jak co
  14. Kanar odpowiedział(a) na keżor temat w Śląskie
    wsadziłem podłokietnik i od razu inna kultura jazdy jest :gwizdanie:
  15. Kanar odpowiedział(a) na keżor temat w Śląskie
    jeszcze tylko dyżur przy telefonie do 20 i w końcu bede miał weekend :polew:
  16. Kanar odpowiedział(a) na keżor temat w Śląskie
    ja używałem 3.11 ale 4.xx też powinien złapać. poślij mi maila adres mailowy na pw to podeśle Ci sterowniki do kabla, których używam razem z instrukcją BTW dzięki pierwszym objawom zimy przypomniałem sobie że mam napędzaną złą oś jak po strzale ze sprzęgła zamiast polecieć bokiem poleciałem przodem na krawężnik.. nawyki to złooooo
  17. Kanar odpowiedział(a) na keżor temat w Śląskie
    nie zamawiałem jeszcze hidów hidy to odległa przyszłość przed którą będzie jeszcze punkt: zderzak ze spryskiwaczami reflektorów. a to dlatego że nie chce nikogo oślepiać na drodze - a wiem z autopsji że połowe tych kierowców którzy jeżdżą z dołożonym ksenonem trzeba by postawić pod ścianą Kabel moge pożyczyć nie ma problemu tyle że nie wiem o której bede w domu z pracy
  18. Kanar odpowiedział(a) na keżor temat w Śląskie
    Kędzior tak w ogóle to gdzie Was wszystkich znów wymiotło??
  19. Kanar odpowiedział(a) na keżor temat w Śląskie
    hahah lepiej nie bo za jednym zamachem by wytargał i te plastiki i dźwignie i linke i pewnie zaciski też by poszły z jego parą
  20. Kanar odpowiedział(a) na keżor temat w Śląskie
    no właśnie wszędzie pisze że to na zatrzask jest i żeby targać na siłe.. rodzi się pytanie czy ja mam siłe skończe robote go to wytargam choćbym miał nowe kupować
  21. Kanar odpowiedział(a) na keżor temat w Śląskie
    "Najman zniknął w niebycie pamięci" piękny tekst taki głęboki.. wszystkim ide poszukać jak sie obudowe ręcznego zdejmuje bo poległem wczoraj
  22. Kanar odpowiedział(a) na keżor temat w Śląskie
    dobra przyznawać się kto mi na mojej dzielni długimi pomachał a teraz ide popatrzeć jak sie ex strongman z prawie bokserem bedą tłuc a wszystko to w pracy.. także możecie spamować już mnie dziś nie bedzie :polew: nara
  23. Kanar odpowiedział(a) na keżor temat w Śląskie
    hmmmm no po mojemu to brzeszczot w dłoń i jedziesz
  24. Kanar odpowiedział(a) na keżor temat w Śląskie
    przyszedł podłokietnik
  25. Kanar odpowiedział(a) na keżor temat w Śląskie
    wiedziałem no qwa wiedziałem ;( :polew:

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.