Treść opublikowana przez Kanar
-
Spoty Katowice i okolice
no mi już nie jest tak śmiesznie jak mi Kędzior wytłumaczył jaka jest różnica między mną a takim zającem..
-
Spoty Katowice i okolice
hahah dzięki ekipa!! 13 aut to już niezły wynik jest szkoda że temperatura troche przesadzona była..
-
Spoty Katowice i okolice
no możnaby zrobić tak jak na filach o bronxie... 5 murzynów przy płonącej beczce na każdym rogu ulicy z południa
-
Spoty Katowice i okolice
GIT :> Spadam spać 3mcie sie
-
Spoty Katowice i okolice
kabel powinien dojechać być może zanim ja przyjade, kompa ktoś musi wziąć bo swojego sprzedaje
-
Spoty Katowice i okolice
no wiem ale non stop próbuje oszukać gościa :polew:
-
Spoty Katowice i okolice
http://www.joemonster.org/filmy/20561/Striptiz_boski je***y musze większe felgi kupić chyba to może nie bedzie zrywać lacia na starcie.. co do jazdy z dziewczyną to moja dziś wymiękła jak przy 170 zrobiliśmy slalom bo banda łosiów nie wie że tu obowiązuje ruch prawostronny co do spalania też mi sie wydaje że coś za dużo wpier..
-
Spoty Katowice i okolice
no mi by wystarczył wynik Stanley'a więc celuje w 170 a ile sie uda to życie pokaże ogólnie to dziś zrobiłem 7500km odkąd kupiłem a4 i mam pare spostrzeżeń: 1.wciąż wydaje mi sie że mam napędzaną złą oś, 2.ABS włącza się zdecydowanie zbyt często 3.opona z prawej strony zjedzie mi sie 2x szybciej niż z lewej bo jedyny moment jak nie buksuje to jak skręcam w prawo i jes na maxa dociążona 4. miało być oszczędnie a mi spalanie non stop rośnie jestem na poziomie 8,5-9L 5. niby wszystko pięknie i ładnie ale 200 to jest max który osiągam na autobanie i nie podoba mi sie jak siada mi na ogonie jakaś madafaka tuningowana beemka i miga długimi żebym sie cofnął.. więc trzeba nad tym popracować. Mimo wszystko ogólne wrażenia są zdecydowanie na plus i jeśli dopracować pare szczegółów to coś mi sie wydaje że sie z tym autem zaprzyjaźnię
-
Spoty Katowice i okolice
sie nie bójjj przelotowy wydech też mi sie widzi.. a klatka przydałaby sie do jakiejś tylnionapędówki
-
Spoty Katowice i okolice
coś mi sie zdaje że dzięki temu forum roboty Ci nie zabraknie więc już możesz szukać większego lokum na zapas
-
Spoty Katowice i okolice
też Cie wszyscy od "kotów" wyzywają?? piękne czasy to były.. z chęcią bym sie przeszedł jeszcze raz
-
Spoty Katowice i okolice
jakbym miał 1100 to bym se życie układał ale za miesiąc dwa jeśli dalej bedzie miał to sie pewnie skusze
-
Spoty Katowice i okolice
A-rek Wiadomo, auto bez podłokietnika to nie auto... no nie podejrzewałem nawet że tyle frajdy mi to da to byłoby nas już dwóch jak co
-
Spoty Katowice i okolice
wsadziłem podłokietnik i od razu inna kultura jazdy jest :gwizdanie:
-
Spoty Katowice i okolice
jeszcze tylko dyżur przy telefonie do 20 i w końcu bede miał weekend :polew:
-
Spoty Katowice i okolice
ja używałem 3.11 ale 4.xx też powinien złapać. poślij mi maila adres mailowy na pw to podeśle Ci sterowniki do kabla, których używam razem z instrukcją BTW dzięki pierwszym objawom zimy przypomniałem sobie że mam napędzaną złą oś jak po strzale ze sprzęgła zamiast polecieć bokiem poleciałem przodem na krawężnik.. nawyki to złooooo
-
Spoty Katowice i okolice
nie zamawiałem jeszcze hidów hidy to odległa przyszłość przed którą będzie jeszcze punkt: zderzak ze spryskiwaczami reflektorów. a to dlatego że nie chce nikogo oślepiać na drodze - a wiem z autopsji że połowe tych kierowców którzy jeżdżą z dołożonym ksenonem trzeba by postawić pod ścianą Kabel moge pożyczyć nie ma problemu tyle że nie wiem o której bede w domu z pracy
-
Spoty Katowice i okolice
Kędzior tak w ogóle to gdzie Was wszystkich znów wymiotło??
-
Spoty Katowice i okolice
hahah lepiej nie bo za jednym zamachem by wytargał i te plastiki i dźwignie i linke i pewnie zaciski też by poszły z jego parą
-
Spoty Katowice i okolice
no właśnie wszędzie pisze że to na zatrzask jest i żeby targać na siłe.. rodzi się pytanie czy ja mam siłe skończe robote go to wytargam choćbym miał nowe kupować
-
Spoty Katowice i okolice
"Najman zniknął w niebycie pamięci" piękny tekst taki głęboki.. wszystkim ide poszukać jak sie obudowe ręcznego zdejmuje bo poległem wczoraj
-
Spoty Katowice i okolice
dobra przyznawać się kto mi na mojej dzielni długimi pomachał a teraz ide popatrzeć jak sie ex strongman z prawie bokserem bedą tłuc a wszystko to w pracy.. także możecie spamować już mnie dziś nie bedzie :polew: nara
-
Spoty Katowice i okolice
hmmmm no po mojemu to brzeszczot w dłoń i jedziesz
-
Spoty Katowice i okolice
przyszedł podłokietnik
-
Spoty Katowice i okolice
wiedziałem no qwa wiedziałem ;( :polew: