Treść opublikowana przez Kanar
-
Spoty Katowice i okolice
hmmmm powiem Ci że jak używam to jakoś daje se rady, ale głównie bazuje na forach danej dystrybucji (ostatnio debian tylko i wyłącznie) a zaczyna Ci instalować czy pisze że potrzebuje klucz??
-
Spoty Katowice i okolice
hahah Kędzior lepiej nie bede jej pytać bo znając jej poczucie humoru to sie mnie zapyta z jakim kumplem byłem w pokoju
-
Spoty Katowice i okolice
w operze też jest taka opcja i właśnie ją sprawdzam
-
Spoty Katowice i okolice
15.. pewnie wie co to ale wypakowywała z automatu i nie patrzała... przynajmniej mam taką nadzieję :polew:
-
Spoty Katowice i okolice
:polew: Pany jaka akcja.. dałem siorze plecak ro rozpakowania z żarciem z wyjazdu, teraz otwieram lodówke a tam Durex żel do masażu obok ogórków stoi :polew:
-
Spoty Katowice i okolice
chyba mamy Czestochowe w zasięgu na dziś :hi:Miron
-
Spoty Katowice i okolice
heheh Krolu widać faktycznie źle reaguje na słowo "królik" nawet jak nie do Niego jest
-
Spoty Katowice i okolice
:embarrassed: skąd wiedziałeś??
-
Spoty Katowice i okolice
spoko luz ale jako że neta nie miałem przez 5 dni to sie musze nacieszyć teraz.. nie wcale nie jestem uzależniony
-
Spoty Katowice i okolice
no powiem Wam że też jestem mile zaskoczony od wtorku miałem 30 stron do przeczytania szaleństwo
-
Spoty Katowice i okolice
no lampy to pierwsza rzecz którązrobie przy aucie w tym roku a dalej to już jak finanse pozwolą bo fantazjimi pewnie nie zabraknie.. btw jak ktoś sie wybiera w strone Krakowa płatną a4 to proponuje se odpuścić i lecieć przez Olkusz bo nie dość że aut w 3 d.py to jeszcze jeżdżą 2 pługi a dalej to w Bochni dziś godzine w korku stałem- kosmos jak dla mnie Diman
-
Spoty Katowice i okolice
no generalnie klimat gór mi chyba nie służy.. piłem piłem piłem wszyscy padli a ja wypiłem to co zostało i z nudów poszedłem spać to dziwne jest bo zawsze po 5 piwach mnie trzeba zbierać już a nowy rok rokiem wyzwań będzie..
-
Spoty Katowice i okolice
i Wszystkiego Naj w tym roku Tym do których nie miałem numeru telefonu i nieprzesłałem życzeń
-
Spoty Katowice i okolice
Max próbowałem od przodu i od tyłu to czytac i za Chiny nie czaje, ale może zmęczony jestem
-
Spoty Katowice i okolice
no marzą mi sie okolice Stanleya znikam spać bo jutro praca a pojutrze wypad pod samą Ukraine :gwizdanie: 3mcie sie ramy
-
Spoty Katowice i okolice
narazie to mi lampy leżą i sie kurzą, ale po nowym roku myśle że już poważnie sie zaczne rozglądać za resztą gratów pod maske.. bo 114KM już mi sie znudziło
-
Spoty Katowice i okolice
taaaa zrobimy wydmuszke i wspawamy klatke niee.. jedno niewygodne auto mi wystarczy teraz cenie se komfort a co do wpadania na warsztat to myśle że przy paru kwestiach Twoja pomoc będzie mi nieoceniona i niezbędna :gwizdanie: michałkce podziemny parking pod realem każdy WTOREK o 19.00 parking zielony
-
Spoty Katowice i okolice
właśnie wróciłem z kina.. byłem na Avatarze.. no i jeśli ktoś jest fanem gwiezdnych wojen, władców pierścieni, jurasic park i obcego to pewnie mu sie spodoba.. jednakowoż jeśli ktoś potrzebuje czegoś co da mu chwile do zastanowienia, uduchowi go w jakiś sposób i spowoduje że stanie sie lepszym człowiekiem to niech idzie na "Albina i wiewiórki 2" bo Avatarze nic dla siebie nie znajdzie a po kinie przewertowałem auto wzdłuż i wszerz i dziwnie na mnie ludzie patrzeli jak o 23 wywaliłem wszystko co było w środku na parking pod plazą. Powód? coś wali jakby kota rozerwało w środku ;(
-
Spoty Katowice i okolice
co do dysku to jakaś 80GB by sie znalazła, przejściówke pod usb też bym wytargał, co do 7 64bit to musiałbym zobaczyć co mam w robocie bo w domu takich wynalazków nie trzymam :gwizdanie: a tak w ogóle to wszyskim i pytanie na dziś widział ktoś Avatar w kinie?? warto czy nie bardzo?? :>
-
Spoty Katowice i okolice
w doma bo na rano do roboty
-
Spoty Katowice i okolice
ale nieeee za pół roku to już na bank nie bede miał takiej kasy do wydania
-
SPOTY ŚLĄSKIE - każdy piątek, godz.18.00 - C.H. FORUM GLIWICE
no do avanta w b5 za chiny nie idzie dostać fajnych lamp Wszystkim
-
Spoty Katowice i okolice
hmmm no może masz i racje że nie ma sensu długo wydziwiać tylko trzeba brać póki jest fakt faktem taniej niz w laptop24h.pl go nigdzie nie ma
-
Spoty Katowice i okolice
no właśnie im taniej dostane laptopa tym wcześniej bede miał kase na usprawnienie mojego afn-a ale niestety komp też musi spełniać pewne warunki więc wybór pada na tego właśnie acera..
-
Spoty Katowice i okolice
dlatego pytam czy ktoś zna jakąś hurtownie a tak powaznie to zastanawiam sie nad kupnem ale nie chce sie za tydzień wkurzyć że kosztuje już o 200zł mniej.. (to jedno tankowanie do pełna prawie ) dlatego szukam możliwości kupna taniej niż tu