Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

Kanar

Pasjonat
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

Treść opublikowana przez Kanar

  1. Kanar odpowiedział(a) na keżor temat w Śląskie
    Co paliliście i dlaczego mnie przy tym nie było??
  2. Kanar odpowiedział(a) na keżor temat w Śląskie
    taaaaa to pewnie ta ale ćśśśśśśś wersja oficjalna przed Moją to że sie gość na skuterze wywalił i musiałem uciekać na pobocze żeby go nie rozjechać narra
  3. Kanar odpowiedział(a) na keżor temat w Śląskie
    ;( weź mnie nie strasz już nawet
  4. Kanar odpowiedział(a) na keżor temat w Śląskie
    no tak igiełka jest na allegro za 900zł więc troche za drogo jak dla mnie, w sumie za 700 to już z esy kompletne widywałem na allegro więc może faktycznie poczekam.. tylko ten mój zderzak zaburza moje feng - shui Miszka Kędzior błotnik już jest w drodze a lampy leżą i czekają więc myśle że w przyszłym tygodniu coś powalcze
  5. Kanar odpowiedział(a) na keżor temat w Śląskie
    http://allegro.pl/item872052575_zaslepka_spryskiwacza_reflektora_audi_a4.html hmmm to sie już robi 380... plus kratki jeszcze
  6. Kanar odpowiedział(a) na keżor temat w Śląskie
    kolor mega, chciałbym żeby już był ze spryskami - zawsze to niższe koszty niż kumpno osobno spryskiwaczy Jutro bede miał więcej fot tego z dąbrowy. Widziałem Kędzior że tam szpachla odpadła ale myśle że z tym sobie lakiernik poradzi i tragedii nie ma - no chyba że sie myle??
  7. Kanar odpowiedział(a) na keżor temat w Śląskie
    no właśnie to mnie przekonuje że całkiem niedaleko tam
  8. Kanar odpowiedział(a) na keżor temat w Śląskie
    no dobra zderzak bez kratek i bez halogenów, ale polift i ze spryskami w komplecie.. to jak warto sie tym interesować czy sobie odpuścić??
  9. Kanar odpowiedział(a) na keżor temat w Śląskie
    http://allegro.pl/item874916632_audi_a4_rok_99r_po_lifcie_zderzak_przedni_tylni.html co o tym myślicie?? zdjęcia nieco niewyraźne niestety spadam do domu
  10. Kanar odpowiedział(a) na keżor temat w Śląskie
    części jeszcze szukam a tak poważniej to jade sie pokręcić po rondach.. może ustrzele jakiegoś jelenia
  11. Kanar odpowiedział(a) na keżor temat w Śląskie
    http://zapodaj.net/d02eafedfe1e.jpg.html
  12. Kanar odpowiedział(a) na keżor temat w Śląskie
    wytrzeźwiałem i ide zobaczyć co sobie wczoraj narobiłem foto wrzuce po południu
  13. Kanar odpowiedział(a) na keżor temat w Śląskie
    niee po za tym że została po Tobie plama oleju to nic Ci nie dolega :polew: nie moge tu!! fakt śmiechu było masa!!
  14. Kanar odpowiedział(a) na keżor temat w Śląskie
    :polew: qwa nie moge zasnąć wchodze na forum patrze a tu Miszka już szaleje.. i nie SRS a SL Akjam byś widział tą bandę dziś na Muchowcu, kurrrrrrrwa dzicz taaa a byś widział tego w tym srebsnym sedanie to cała ta dzicz przy Nim jak przedszkole wyglądała
  15. Kanar odpowiedział(a) na keżor temat w Śląskie
    taaaaa przyczepności :gwizdanie: też spadam Dobrounoc (jak tobyło po czeskiej dobranocce)
  16. Kanar odpowiedział(a) na keżor temat w Śląskie
    nie no chłopaki nie ma tragedii, lampy już mam kupione tylko brak czasu żeby je założyć, błotnik już kupiony powinien dojść.. nagorzej bedzie ze zderzakiem ze spryskiwaczami, ale dopóki takiego nie znajde to moge tą zystuacje powtarzać bez końca a tak poważnie jakbym zmienił lampy wcześniej to bym sie teraz ciął pewnie
  17. Kanar odpowiedział(a) na keżor temat w Śląskie
    to kiedyś musiało nastąpić i ciesze się że na placu a nie na autostradzie bo z moimi zapędami to mógłbym źle skończyć, a tak tylko blacha pogięta.. generalnie to musze tam wrócić i se udowodnić że umie.. ale to za pare tygodni
  18. Kanar odpowiedział(a) na keżor temat w Śląskie
    sie nie wstydze.. mówiłem że nie umiem tym jeździć przedni napęd to złoooo na sam koniec postanowiłem przelecieć przez plac pełnym bokiem z nieco zbyt dużą prędkością i miałem na końcu lodu wybór albo lecież prosto w tą górke albo sie ratować- chciałem sie ratować ale mi nie wyszło ;( jest pare plusów sytuacji: 1. w końcu bede miał motywacje żeby zmienić lampy na zespolone 2. zaczne szukać zderzaka ze spryskiwaczami minusem jest błotnik do wymiany ale w sumie to śmieszne pieniądze są więc nie ma źle
  19. Kanar odpowiedział(a) na keżor temat w Śląskie
    powiedzmy że solidaryzując się z Tobą rozwaliłem sobie prawy błotnik przy okazji uszczupliłem plac o 2 miejsca siedzące
  20. Kanar odpowiedział(a) na keżor temat w Śląskie
    no coś mi sie muli to forum :/
  21. Kanar odpowiedział(a) na keżor temat w Śląskie
    hahahah ide szukać części na allegro, mówiłem że to auto ma napęd na złą oś :polew:
  22. Kanar odpowiedział(a) na keżor temat w Śląskie
    ehhhhh jakie cudze nieszczęście jest śmieszne
  23. no oddać możesz tylko że jesteś 3 tygodnie bez kompa (14-dni roboczych) więc nie wiem czy to taki opłacalny biznes jest a skoro jest OK to pewnie eset pociągnął jakąś aktualizacje która wyeliminowała ten problem
  24. tak tylko że na PEBie wprowadzili głupi zakaz umieszczania linków do produktów microsoftu i wszystkie takie linki wywalają ;( płacić nie mam zamiaru po raz drugi za coś co już teoretycznie mam, a niestety żaden znajomy nie ma jeszcze 64-bitowej siódemki Dzięki za odpowiedzi
  25. Kanar odpowiedział(a) na keżor temat w Śląskie
    było myć zęby.. tak mi zawsze powtarzają jak wracam od dentysty

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.