Treść opublikowana przez Kanar
-
Spoty Katowice i okolice
no troche mnie zabili ceną, oprócz tego musze jeszcze alarm zmieniać
-
[B5 AHU] Jak dorezać spryskiwacze lamp
jeszcze nie kupowałem bo jak powiedzieli mi ceny przez telefon to mi słuchawka spadła na allegro zamienniki są sporo tańsze z tego co oglądałem. niestety te zabawki muszą poczekać póki co bo mam inny problem z teraz
-
Spoty Katowice i okolice
teraz sie zastanawiałem czy gliwickich z katowickimi nie pomyliłem pytanie na dziś gdzie poza ASO będą mi w stanie dorobić kluczyki?? bo ASO zaśpiewało 440zł
-
Spoty Katowice i okolice
zgubiłem kluczyki.. niech sie ten styczeń kończy bo jak nie urok to sraczka ;( 3mcie sie ide spać
-
Spoty Katowice i okolice
o poranku
-
Spoty Katowice i okolice
w końcu dostałem wypłate, idę się pozamiatać do baru
-
Spoty Katowice i okolice
dzwoniłem do aso zapytać o ceny części których mi brakuje żeby podpiąć spryskiwacze i mi ostudzili zapał
-
[B5 AHU] Jak dorezać spryskiwacze lamp
Dzwoniłem dziś do ASO z pytaniem o ceny części. Myśle że może się to komuś przydać więc wklejam: przekaźnik 603 numer części 4B0 955 531 E - 154zł zbiornik 6,5L , numer części 8D0 955 453A -222zł ewentualnie zbiornik 4,5L , numer części 8D0 955 453 AN- 162zł pompka spryskiwaczy reflektorów, numer części 3B7 955 681- 207zł Jako że zderzak kupiłem ze spryskiwaczami to nie orientowałem się ile kosztuje za sztukę. więc jeszcze nieco potrwa zanim to założę chyba
-
Spoty Katowice i okolice
ale sie wszyscy rozgadali z rana
-
Spoty Katowice i okolice
jeszcze dodaj Polakófff i będziesz prawie jak papież
-
Spoty Katowice i okolice
Siemacie z rana
-
Spoty Katowice i okolice
dobra ja sie zbieram spać bo jutro znów na rano :/ 3mcie sie mebli żeby Was nie ...
-
Spoty Katowice i okolice
:polew: Taaaa i tym toastem uwieczniliśmy fakt że sponsorem dzisiejszego wieczoru jest Krolu Zdrowie
-
Spoty Katowice i okolice
i nie można było tak od razu
-
Spoty Katowice i okolice
taaaaa Kędzior Ty na tej focie to jesteś tak jak siostra Wicia na NK dzisiaj?? (czytać w na 3 planie głęboko ukryty)
-
Spoty Katowice i okolice
Wróciłem i jak zawsze dzięki wszystkim
-
Spoty Katowice i okolice
- Spoty Katowice i okolice
czego? jak się do Ciebie mówi Misiaku.. bo wiesz niektórzy wolą jak się na nich mówi dziewczyny a do jeszcze innych najlepiej mówić "niecierpliwy bobrze"- Spoty Katowice i okolice
a nie lubisz ?? :gwizdanie:- Spoty Katowice i okolice
- Spoty Katowice i okolice
dlatego ja tam dziś nie wjeżdżam nawet postoje popatrze..- Spoty Katowice i okolice
ja sie nie śmieje bo też na lodzie poleciałem :gwizdanie: efekty widać do dziś niestety- Spoty Katowice i okolice
hmmm z audi to tylko mi sie R8 podobają a nie mam zamiaru podwajać wartości pojazdu felgami bo bym sie rozpłakał jakby mi je gwizdnęli- Spoty Katowice i okolice
mnie nie stać więc się nie wpisywałem nawet http://www.allegro.pl/item898871986_jedyne_takie_na_allegro.html co o tym myślicie?? środek oczywiście na czarno bo inaczej tego u siebie nie widzę- Spoty Katowice i okolice
no ja swój z halogenami i 2 kratkami wyciągnąłem za 480zł. tyle że z 3-4 stówy wyjdzie mnie malowanie i wyprostowanie bo jest strzelony z jednej strony - niby nie mocno ale zaburza to moje feng-shui instalacje pod halogen pociągne raczej sam, spryskiwacze też podepne tylko malowanie zostanie. No i pora już szukać felg na lato Diman wyrazy współczucia jak wd.pisz sam to nie boli tak bardzo jak zrobi to ktoś kto sie nie przyzna - Spoty Katowice i okolice