Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

Kanar

Pasjonat
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

Treść opublikowana przez Kanar

  1. Kanar odpowiedział(a) na keżor temat w Śląskie
    generalnie to wygląda to tak: - błotnik leży za szafą - lampy zespolone leżą w szafie razem ze wtyczkami - brakuje silniczków regulacji - zderzak leży w piwnicy razem ze spryskiwaczami (niestety jest po dzwonie i lakiernik będzie musiał nad nim popracować nieco)- brakuje mi kratek od strony kierowcy - halogeny woże już w bagażniku - brakuje mi instalacji pod nie no i musze jeszcze kupić zbiornik pod 2 pompki a jako że na aledrogo nie ma to będzie mnie to troche kosztować słowem brakuje mi z jakiś koło 1000zł żeby to złożyć na tip top mam nadzieje że marzec-kwiecień już będzie zrobiony
  2. Kanar odpowiedział(a) na keżor temat w Śląskie
    a żegnać się jeszcze nie żegnałem
  3. Kanar odpowiedział(a) na keżor temat w Śląskie
    popracuj jeszcze nad ilością postów a będzie awans średnio raz na tydzień no musiałbym w końcu zajrzeć na techniczny to może by sie coś nabiło za to w kablach jestes wysoko w hierarchii Stan.. to nie brzmi dobrze Drugą wiadomość mam za założenie tematu w technicznym.. ale nikt mi nie odpowiedział bo wszystkich zagiąłem
  4. Kanar odpowiedział(a) na keżor temat w Śląskie
    no generalnie to kablami się zajmuje w robocie non stop więc jeden w tą czy jeden w tą co za różnica a korzyści znaczne
  5. Kanar odpowiedział(a) na keżor temat w Śląskie
    to i tak będą wyżej niż ja w hierarhii a ja przecież nic nie nabroiłem
  6. Kanar odpowiedział(a) na keżor temat w Śląskie
    no nieźle.. a ja myślałem że to zwykła awaria była a tu jakiś Matrix-revolucje sie odgrywa.. Panowie czy to aby na pewno jest dobry pomysł?? znów będą podziały kolejna prawie identyczna kopia forum na .org, .net, .com ... i co Wy myślicie że za każdym razem po takiej akcji wszyscy będą ramki pod tablicami zmieniać? Ja to olewam nie stać mnie wydawać 12 zł za każdym razem jak wyjdą na jaw wszystkie przekręty
  7. Kanar odpowiedział(a) na keżor temat w Śląskie
    konkret że forum wstało dziś się widzimy pod realem czy na placu na muchowcu??
  8. Kanar odpowiedział(a) na keżor temat w Śląskie
    no ja myśle że jutro sie w końcu pojawie bo się stęskniłem dziewczyny
  9. Kanar odpowiedział(a) na keżor temat w Śląskie
    Pucek ja aktualnie siedze i gapie sie w TV byłem już w kościele więc plan na niedzielę również udało mi się wykonać
  10. Kanar odpowiedział(a) na keżor temat w Śląskie
    no tak sobie pomyślałem: auto za 24 tysiaki a nie chce odpalić a mój wart połowe z tego i daje rade tak czy siak wyjąłem sobie akumulator i już sie ładuje w domu na wszelki wypadek
  11. Kanar odpowiedział(a) na keżor temat w Śląskie
    qfa ledwo odpaliłem.. ale moja mina jak kumpel wsiadł do swojej e46 i nie odpalił bezcenna
  12. Kanar odpowiedział(a) na keżor temat w Śląskie
    proponowałbym tą wieżę Eifla z prawej ciekawe jak smakuje
  13. Kanar odpowiedział(a) na keżor temat w Śląskie
    w tą jakże piękną i mroźną sobotę.. pozobiłem sobie w końcu wtyczki do lamp także plan prac na dziś wykonany
  14. Kanar odpowiedział(a) na keżor temat w Śląskie
  15. Kanar odpowiedział(a) na keżor temat w Śląskie
    no cóż.. zawsze jak dzwonisz na infolinie to musisz być jak wściekły byk, jak Tomy Lee Jones w Ściganym, jak John Rambo w Rambo słowem musisz wszystkich rozpieprzyć bo inaczej to oleją.. wiem jak z Wartą o kase walczyłem po kasacji polda
  16. Kanar odpowiedział(a) na keżor temat w Śląskie
    Diman qrde ja mam wolne od jutra dziś ostatni dzień w tym tygodniu i już wysiedzieć nie moge już non stop siedze i odliczam http://www.czytoweekend.pl/
  17. Kanar odpowiedział(a) na keżor temat w Śląskie
    Stan co tam w Pyskowicach??
  18. Kanar odpowiedział(a) na keżor temat w Śląskie
    no 3may sie ------------------------ "Chyba już pójdę, nie? Co tu będę tak sam siedział..." ----------------------------------------- eeeee no chłopaki pisanie samemu z sobą byo tu już przerabiane pare razy..
  19. Kanar odpowiedział(a) na keżor temat w Śląskie
    taaaa AA TV
  20. Kanar odpowiedział(a) na keżor temat w Śląskie
    no powiem Ci że po 3 drinach jakbyś nadawał to chyba bym był stałym telewidzem
  21. Kanar odpowiedział(a) na keżor temat w Śląskie
    Dżizas przebrnąłem przez kolejne 10 stron spamu a mogłem tylko przeczytać streszczenieKędziora i bym wszystko wiedział
  22. Kanar odpowiedział(a) na keżor temat w Śląskie
    czytać basen w Kochłowicach zamknięty bo ktoś orkę uwolnił
  23. Kanar odpowiedział(a) na keżor temat w Śląskie
    no właśnie tak też myślałem ;( z resztą nie ma się co martwić na razie bo to jeszcze odległa przyszłość zanim to poskładam do kupy
  24. Kanar odpowiedział(a) na keżor temat w Śląskie
    no ktoś gdzieś pisał że ma 6L chociaż myśle że póki co to podepne to pod jedną pompke i zobacze jak sie spisuje
  25. Kanar odpowiedział(a) na keżor temat w Śląskie
    Tyyyyyy fajny ten program dlaczego go jeszcze nie mam..

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.