Treść opublikowana przez Kanar
-
Spoty Katowice i okolice
generalnie to wygląda to tak: - błotnik leży za szafą - lampy zespolone leżą w szafie razem ze wtyczkami - brakuje silniczków regulacji - zderzak leży w piwnicy razem ze spryskiwaczami (niestety jest po dzwonie i lakiernik będzie musiał nad nim popracować nieco)- brakuje mi kratek od strony kierowcy - halogeny woże już w bagażniku - brakuje mi instalacji pod nie no i musze jeszcze kupić zbiornik pod 2 pompki a jako że na aledrogo nie ma to będzie mnie to troche kosztować słowem brakuje mi z jakiś koło 1000zł żeby to złożyć na tip top mam nadzieje że marzec-kwiecień już będzie zrobiony
-
Spoty Katowice i okolice
a żegnać się jeszcze nie żegnałem
-
Spoty Katowice i okolice
popracuj jeszcze nad ilością postów a będzie awans średnio raz na tydzień no musiałbym w końcu zajrzeć na techniczny to może by sie coś nabiło za to w kablach jestes wysoko w hierarchii Stan.. to nie brzmi dobrze Drugą wiadomość mam za założenie tematu w technicznym.. ale nikt mi nie odpowiedział bo wszystkich zagiąłem
-
Spoty Katowice i okolice
no generalnie to kablami się zajmuje w robocie non stop więc jeden w tą czy jeden w tą co za różnica a korzyści znaczne
-
Spoty Katowice i okolice
to i tak będą wyżej niż ja w hierarhii a ja przecież nic nie nabroiłem
-
Spoty Katowice i okolice
no nieźle.. a ja myślałem że to zwykła awaria była a tu jakiś Matrix-revolucje sie odgrywa.. Panowie czy to aby na pewno jest dobry pomysł?? znów będą podziały kolejna prawie identyczna kopia forum na .org, .net, .com ... i co Wy myślicie że za każdym razem po takiej akcji wszyscy będą ramki pod tablicami zmieniać? Ja to olewam nie stać mnie wydawać 12 zł za każdym razem jak wyjdą na jaw wszystkie przekręty
-
Spoty Katowice i okolice
konkret że forum wstało dziś się widzimy pod realem czy na placu na muchowcu??
-
Spoty Katowice i okolice
no ja myśle że jutro sie w końcu pojawie bo się stęskniłem dziewczyny
-
Spoty Katowice i okolice
Pucek ja aktualnie siedze i gapie sie w TV byłem już w kościele więc plan na niedzielę również udało mi się wykonać
-
Spoty Katowice i okolice
no tak sobie pomyślałem: auto za 24 tysiaki a nie chce odpalić a mój wart połowe z tego i daje rade tak czy siak wyjąłem sobie akumulator i już sie ładuje w domu na wszelki wypadek
-
Spoty Katowice i okolice
qfa ledwo odpaliłem.. ale moja mina jak kumpel wsiadł do swojej e46 i nie odpalił bezcenna
-
Spoty Katowice i okolice
proponowałbym tą wieżę Eifla z prawej ciekawe jak smakuje
-
Spoty Katowice i okolice
w tą jakże piękną i mroźną sobotę.. pozobiłem sobie w końcu wtyczki do lamp także plan prac na dziś wykonany
-
Spoty Katowice i okolice
- Spoty Katowice i okolice
no cóż.. zawsze jak dzwonisz na infolinie to musisz być jak wściekły byk, jak Tomy Lee Jones w Ściganym, jak John Rambo w Rambo słowem musisz wszystkich rozpieprzyć bo inaczej to oleją.. wiem jak z Wartą o kase walczyłem po kasacji polda- Spoty Katowice i okolice
Diman qrde ja mam wolne od jutra dziś ostatni dzień w tym tygodniu i już wysiedzieć nie moge już non stop siedze i odliczam http://www.czytoweekend.pl/- Spoty Katowice i okolice
Stan co tam w Pyskowicach??- Spoty Katowice i okolice
no 3may sie ------------------------ "Chyba już pójdę, nie? Co tu będę tak sam siedział..." ----------------------------------------- eeeee no chłopaki pisanie samemu z sobą byo tu już przerabiane pare razy..- Spoty Katowice i okolice
taaaa AA TV- Spoty Katowice i okolice
no powiem Ci że po 3 drinach jakbyś nadawał to chyba bym był stałym telewidzem- Spoty Katowice i okolice
Dżizas przebrnąłem przez kolejne 10 stron spamu a mogłem tylko przeczytać streszczenieKędziora i bym wszystko wiedział- Spoty Katowice i okolice
czytać basen w Kochłowicach zamknięty bo ktoś orkę uwolnił- Spoty Katowice i okolice
no właśnie tak też myślałem ;( z resztą nie ma się co martwić na razie bo to jeszcze odległa przyszłość zanim to poskładam do kupy- Spoty Katowice i okolice
no ktoś gdzieś pisał że ma 6L chociaż myśle że póki co to podepne to pod jedną pompke i zobacze jak sie spisuje- Spoty Katowice i okolice
Tyyyyyy fajny ten program dlaczego go jeszcze nie mam.. - Spoty Katowice i okolice