Treść opublikowana przez Kanar
-
Spoty Katowice i okolice
z wieczora allegro, nówka zamiennik wychodzi 50zł z wysyłką
-
Spoty Katowice i okolice
A-rek chyba się minęliśmy we wtorek :/
-
Spoty Katowice i okolice
kupiłem zbiorniczek pod 2 pompki - jedyny na allegro jeszcze tylko musze pompki kupić i przekaźnik
-
Spoty Katowice i okolice
[br]Dopisany: 03 Luty 2010, 23:16_________________________________________________tu masz konkret http://www.audiklub.org/phpBB2/viewtopic.php?t=99888 coto za fela co nie ma rantu takie z esy to miał koleś do sprzedania jak zderzak kupowałem tyle że 16' i na zimówkach za 700zł ale nie podoba mi sie ten wzór i tyle.
-
Spoty Katowice i okolice
z wieczora http://allegro.pl/item902705151_ladne_felgi_rh_cup_5x112_audi_mercedes.html co o tym myślicie
-
Spoty Katowice i okolice
ten w macu to była wersja hardcore ale ważne że działa ide zaraz powalczyć z żarówką - misja życia
-
Spoty Katowice i okolice
spota po raz kolejny można uznać za udanego, właśnie wróciłem
-
Spoty Katowice i okolice
no to niefartownie z tym zdrówkiem.. najs znów pijemy?? :gwizdanie:
-
Spoty Katowice i okolice
jaki krzyż??
-
Spoty Katowice i okolice
no to będzie nas już 3 Ty ja i Rafał
-
Spoty Katowice i okolice
taaaaaaa kto dziś będzie :>
-
Spoty Katowice i okolice
hahah no cichooooo bo jeszcze Marzena wejdzie na forum i bede miał przewalone z Vagiem to wiem że żartowałeś ale niech to będzie nauczka dla tych co vagować się przyjeżdżają :gwizdanie:
-
Spoty Katowice i okolice
koledzy bedzie mial dzisiaja ktos Vag'a na spocie? NIE I CH.. bo więcej nie przyjedziesz i to że jesteś różowy nie ma nic do rzeczy Adrenalina napisz coś więcej o sobie a przynajmniej imię, coś o aucie..
-
Spoty Katowice i okolice
niee uwierz mi że po tym co widziałem w sobote to nic mnie już nie zdziwi
-
Spoty Katowice i okolice
też mi się wydaje że póki co 15 to max jaki osiągniemy, może latem sie więcej osób zbierze.. póki co nowi goście wpadają się VAGować i znikają zdołowani
-
Spoty Katowice i okolice
konkret konkret czyli dziś nie ma wspominania wypadu do CITY ROCK-a żeby przypału nie było :gwizdanie: ja wlece dopiero około 20.30 bo do 20 siedze w Zabrzu
-
Spoty Katowice i okolice
Stan chyba fatum na Ciebie w lutym przeskoczyło.. moje kluczyki się znalazły.. a ja wymieniłem alarm na nowy może ktoś z Was nie ma jeszcze alarmu a chciałby mieć
-
[B5 AHU] Jak dorezać spryskiwacze lamp
a próbował ktoś z Was dołożyć drugą pompke do zbiorniczka na jedną pompke? może ma ktoś z Was foty jakieś? bo nie doszukałem się tego na forum
-
Spoty Katowice i okolice
ja już siedze w robocie
-
Spoty Katowice i okolice
- Spoty Katowice i okolice
:polew: taaaaaaaa nie no konkret było.. Max też mnie rozwalił jak wsiadł do auta i pierwsze co to zapiął pasy z tyłu.. Normalnie mi chłop zaimponował Kinga też się zdziwiła ale po chwili chyba zrozumiała :gwizdanie: 3mcie się- Spoty Katowice i okolice
nie no foty są konkret trzeba było zrobić fote troche później jak Keżor ze Stanleyem obok siebie gwoździa do blatu przybili.. lub moment szczytowy jak Stanley na pytanie Basi jak się czuje po 3 minutach zbierania się w sobie wydukał "szuję się zajbiście Kchanie"(zapis dokładny co do literki) :polew: :polew- Spoty Katowice i okolice
hahah no powiem że z tego co widziałem to hardcorena maxa był ja wyrwałem się z urodzin dopiero po 21 więc nie miałem jak dojechać bez auta już.. i może i lepiej bo pewnie bym przy Was gwoździa przybił- Spoty Katowice i okolice
było sie zabrać i wpadać ja wleciałem po 22, byłem z godzinke i trzeba było sie zbierać ale było feeeest śmiesznie :polew: teraz pora spać i na rano znów do roboty na 12h- Spoty Katowice i okolice
no problem u mnie w tym że zgubiłem je gdzieś w pięknym mieście Zabrzu ale goście w M1 powiedzieli że 15 minut im to zajmie i bede miał kluczyk zakodowany pod immo teraz nowe pytanie czy ktoś dokupował kluczyki w scyzoryku?? bo i tak zmienić alarm muszę to może się szarpnę trochę. Hej Pucek - Spoty Katowice i okolice