Treść opublikowana przez Kanar
-
Spoty Katowice i okolice
czy ktoś mógłby mi znaleźć numer części zbiorniczka spryskiwaczy pod dwie pompki?? :> bo na allegro nie widze takiego sprzętu więc chciałbym się dowiedzieć ile mnie za to w ASO skasują
-
Spoty Katowice i okolice
dysk Miszka chyba chciał nie?? bo już sie gubie jak nie chce to weźmiesz mi go na spota za tydzień i będzie GIT
-
Spoty Katowice i okolice
musze poszukać skoro działa
-
Spoty Katowice i okolice
hmmmm ja mam na 32 narazie, musze skończyć Wolfensteina i dopiero wezme sie za instalacje 64 masz jakiś linkdo opisu jak to zrobić czy sam do tego dochodziłeś?? Diman mam nadzieje że jak dostane w końcu to co mam dostać to problemy mi sie skończą i zacznę coś działać z furą w końcu..
-
Spoty Katowice i okolice
no niestety.. dalej czekam na wypłate i chyba niebawem sie na rower przerzuce na szczęście ostatniego dostane wypłate z drugiej roboty to jakoś sie podreperuje mój budżet i wtedy znów mnie bedziecie musieli oglądać
-
Spoty Katowice i okolice
siemasz Diman
-
Spoty Katowice i okolice
true true z 6 razy z chłopakami w pracy obejrzeliśmy.. ulubiony moment jak w pozycji poziomej zjeżdża do samego dolu
-
Spoty Katowice i okolice
Somes qwa widze sie towarzystwo rozkręca po 15 stron na dzień to już jest całkiem niezle tempo
-
Zmiana win 7 32-bit na win 7 64-bit
zarówno samsung jak i acer instalują domyślnie 32bit win 7 pomimo że komputer obsługuje 64bit ściągnąłem już nośnik i zobacze czy VAG ruszy
-
Spoty Katowice i okolice
Krolu 100 Lat Byku ropa jak najbardziej na tak
-
Spoty Katowice i okolice
idę poczytać
-
Spoty Katowice i okolice
widze że Wam sie konkretnie nudz ja nie wiem czy we wtorek będę znów bo, głupio sie przyznać- brak wypłaty = brak kasy na paliwo ;( całe życie pod górke qwa
-
Spoty Katowice i okolice
Krolu Winda 64bit? jak tak to powiedz mi czy biega Ci VAG na tym bo nie wiem czy instalować czy nie..
-
Spoty Katowice i okolice
właśnie nadrobiłem cały zaległy spam dobrze że dziś sobota i mam ostatnią nockę w tym miesiącu i nie bede musiał targać z roboty do roboty
-
Spoty Katowice i okolice
:hi:hahah no nieźle nieźle sie tu wieczorami zaczyna dziać
-
Spoty Katowice i okolice
no ja bym tam coś wypił ale w tym tygodniu latam z roboty do roboty non stop 22-6, 8-16 i już mi sie czasoprzestrzeń zagina żeby było śmieszniej to wypłate w tym miesiącu dostaje w ratach wiec jazde autem ograniczam do minimum, a o browarze to moge zapomnieć ;( Stanley Ty kupowałeś tą plastikową oprawe halogenu?? ile płaciłeś bo coś mi sie zdaje że ten mój kolo od zderzaka nie zadzwoni
-
Spoty Katowice i okolice
'99 czyli powinno biegać
- Spoty Katowice i okolice
-
Spoty Katowice i okolice
czy ktoś z Was wie czy OBD-II jest kompatybilne z OBD?? bo chciałbym kumplowi sprawdzić VAGiem Cordobe i coś nie bangla
-
Spoty Katowice i okolice
- Spoty Katowice i okolice
Rafał jak wsadzisz oring z dobrej strony to nic Ci nie będzie schodzić.. ja wsadziłem ze złej i mi zeszło wszystko w trakcie wlewania mnie dziś nie będzie - musze zarobić na mody- Spoty Katowice i okolice
kupiłem zderzak, do tego wziąłem od razu halogeny i kratki.. to tyle pozytywów.. zderak po dzwonie - niby nie wielki ale jednak, brakuje mi kretek z jednej strony i jedno z 3 miejsc na śrube jest urwane w jednym halogenie w zasadzie pozostały mi szczegóły do zakupu, no i czekanie na wielkie polepszenie pogody- Zmiana win 7 32-bit na win 7 64-bit
a próbowałeś na tym instalować VAG'a?? bo zastanawia mnie jeszcze czy pod 64bit znajde sterownik do kabla- Spoty Katowice i okolice
ale żeście sie rozgadali z samego rana :gwizdanie: Miszka przeprowadziłeś się już??- Spoty Katowice i okolice
Stan szukaj na www.astalavista.box.sk jeśli tam nie ma to nie ma w ogóle Wam - Spoty Katowice i okolice