Skocz do zawartości
IGNOROWANY

Zmiana win 7 32-bit na win 7 64-bit


Rekomendowane odpowiedzi

Kupiłem laptopa z zainstalowanym win 7 32-bit. Jako że mam w nim 4GB RAM-u chciałbym mieć wersje 64 bitową żeby ten RAM wykorzystać.

Po telefonie do Microsoftu dowiedziałem się że klucz z wersji 32-bitowej pasuje do wersji 64-bitowej i że zamiana jest zupełnie legalna. Problem powstaje w momencie dostępu do nośnika, bo Microsoft utrzymuje że to Samsung powinien mi dostarczyć nośnik a Samsung zarzeka się że nie prowadzi wsparcia technicznego dla tego systemu i nośnika dostarczyć nie musi.

Ktoś ma jakiś pomysł jak zdobyć nośnik? dodam że linki w necie idą jak krew z nosa.. i pewnie zanim to ściągne to będzie już 2011 :thumbdown:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jedna opcja kupić w sklepie i dać złodziejom i kombinatorom zarobić, druga natomiast to ściągnięcie pirata, ale w takiej wersji, jaką posiadasz obecnie (z tą różnicą, że 64bit) i rejestracja go z serialem z Windy 7 - 32 bit, którą masz dołączoną do lapka - tak, jak Ci powiedziano, jest to ponoć w pełni legalne.

Sam tak robiłem z Wistą, tyle, że na drugim ori nośniku, ale kupionym z innym kodem.

Nie ma chyba innego sposobu :cool1: No - chyba, że Ci ktoś pożyczy łaskawie nośnik.

pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Konar Peb.pl i konto na rapidshare i idzie fuul mocą łącza ...miałem ten sam problem tylko ze z lapkiem Toshiba ..i zrobilem tak jak kolega KOval81..tzn zassałem pirata i zainstalowałem z ori kluczem od 32bit... :naughty:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

tak tylko że na PEBie wprowadzili głupi zakaz umieszczania linków do produktów microsoftu i wszystkie takie linki wywalają ;(

płacić nie mam zamiaru po raz drugi za coś co już teoretycznie mam, a niestety żaden znajomy nie ma jeszcze 64-bitowej siódemki

Dzięki za odpowiedzi :wink4:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

a próbowałeś na tym instalować VAG'a?? bo zastanawia mnie jeszcze czy pod 64bit znajde sterownik do kabla :mysli:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

a próbowałeś na tym instalować VAG'a?? bo zastanawia mnie jeszcze czy pod 64bit znajde sterownik do kabla :mysli:

Ja zainstalowałem vcds912beta tyle że pod 32bit, na stronie rosstech było zaznaczone pod windows7, instalacja przeszła bez problemu(32bit) sterowniki zainstalowały sie, ale po podłączeniu kabla kolegi (viaken) niestety nie obsługiwały tego kabla

A pod win7 32bit masz jakiś sprawdzony vag który połączy sie i da rade zrobić logi :mysli:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

a próbowałeś na tym instalować VAG'a?? bo zastanawia mnie jeszcze czy pod 64bit znajde sterownik do kabla :mysli:

nie, na domowy PC to raczej nie ma sensu instalować VAG

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

konar a moze nie bez powodu masz zainstalowany system 32bit.. masz 64bit procesor w tym lapie? chociaz jak 4gb ramu to pewnie tak..

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

zarówno samsung jak i acer instalują domyślnie 32bit win 7 pomimo że komputer obsługuje 64bit ściągnąłem już nośnik i zobacze czy VAG ruszy :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Panowie a jak ze zmianą z Widowsa Visty na 7 właśnie ? czy key z visty pasuje do 7 ?

Nigdy czegoś takiego nie było, chyba, że na laptopach z możliwością upgrade'u Vista-7. Key'e są indywidualne do każdego systemu.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Panowie a jak ze zmianą z Widowsa Visty na 7 właśnie ? czy key z visty pasuje do 7 ?

Nigdy czegoś takiego nie było, chyba, że na laptopach z możliwością upgrade'u Vista-7. Key'e są indywidualne do każdego systemu.

Windows 7 to jest zupełnie inne oprogramowanie tak jak xp czy vista sie roznia tak on od nich. Tak w ogóle sens przeinstalowania na wersje 64 z 32 jest wtedy jak się ma dwa rdzenie procka bo wtedy widać różnice w szybszym smiganiu. Dla zwykłego procka win 7 tylko wersja 32 no more.. Jakby ktoś chciał mój brat zassal win7 full czyli 32 i 64 w 8smiu różnych wersjach od Home do enterprise pisać na pw po link jak coś

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Panowie a jak ze zmianą z Widowsa Visty na 7 właśnie ? czy key z visty pasuje do 7 ?

Nigdy czegoś takiego nie było, chyba, że na laptopach z możliwością upgrade'u Vista-7. Key'e są indywidualne do każdego systemu.

Windows 7 to jest zupełnie inne oprogramowanie tak jak xp czy vista sie roznia tak on od nich. Tak w ogóle sens przeinstalowania na wersje 64 z 32 jest wtedy jak się ma dwa rdzenie procka bo wtedy widać różnice w szybszym smiganiu. Dla zwykłego procka win 7 tylko wersja 32 no more.. Jakby ktoś chciał mój brat zassal win7 full czyli 32 i 64 w 8smiu różnych wersjach od Home do enterprise pisać na pw po link jak coś

też posiadam tą płytke ;) obecnie pracuje na Ultimate 32 bity,, dlatego 32 a nie 64 ponieważ niektóre aplikacje nie mają wsparcia 64 bitów i nie ma możliwości ich instalacji :/ na tej wersji mam możliwość włączenia trybu zgodności z XP wiec śmiga wszystko pięknie :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja mam na lapku win xp i win 7 pro x64, powiem wam ze częściej korzystam z tego pierwszego właśnie ponieważ wiele programów nie idzie na x64 ;/

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Posiadam płytkę Win7 Home Premium 64Bit wersja OEM. Domyślam się, że kolega dysponuje właśnie kluczem do Home Premium ponieważ ja również mam Samsunga. Jeśli jesteś zainteresowany to pisz na PW.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

już wytargałem z Rapidshara ale dzięki za zainteresowanie :good:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

apropo Vaga na 64 bitach to trzeba zainstalowac Virtual PC i odpalic w trybie XP mode. Cos takiego kolega opisywal wlasnie na forum.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...